POPÜLER NOVEL GÜNCELLEMELERİ
En Güçlü Sistem Oku
En Güçlü Sistem
Bir Grup Çöp Gelin Vurun Bana

Cehennem Online Bölüm 55: Eski Bir Dosta Rastlamak

Çeviri : Sanseiu
Düzenleme : Sanseiu
Okunma : 328
Tarih : 06 Şubat 2019
Önceki Bölüm Sonraki Bölüm

Topuklarım kıçıma vurmaktan çürütmüştü kaba etimi ama durmaya niyetim yoktu, hp barında son gördüğüm rakamın 5 olduğunu hatırlıyorum.

“Max, çabuk ileri savur Rimel’i!”

Aslında en başından itibaren bizi yaralayan sadece arkadaşlarımızdı, onları bıraktığımız an bizim için sorun yoktu. İçtenlikle söylüyorum, bunu yapmayı bir an bile olsun düşünmemiştim ancak Şükrücük’ ün kükremesini kulağımın dibimde duyunca istem dışı genç kızı yakasından tutuğum gibi bavul misali fırlattım ileri.

Aldığımız hasar sona erdiği için canımız 5 de sabitlenecekti, kaygılı gözlerle iki arkadaşımızı izliyorduk Şükrücük’le beraber. Bu arada artık nasıl hızlandıysak, neredeyse iki tarafı dükkânlarla çevrili caddenin sonuna gelmiştik.

Zaman geçmek bilmiyordu, genç irisi ve çıtı pıtı Rimel yan yana ilerliyorlardı, iki seçenek vardı artık, ya hp leri bitmeden dışarı düşüp kurtulacak, ya da partimiz içinden ilk azap tecrübesine sahip kişiler olacaklardı.

Sahneler ağır çekim ilerlerken bir ses beni kendime getirecekti, Toraman’ın koca cüssesi ile yere vurduğunda çıkardığı gürültüydü bu, akabinde Rimel’ de acemi pilot gibi birkaç kez sekerek iniş yapmıştı.

“Oldu, valla oldu!”

Aynı anda heyecan içinde bağırdık ikimizde, sekiz saatlik azaba hiç bu kadar yakın olmamıştık daha önce.

Sevinçle gülüyorduk ta ki ensemde ölümcül bir niyetin ürpertisini hissedene kadar. Birden sağ tarafımdan gelen bu tehdide döndüm ve kendi saklamaya çalışan o tiple göz göze geldim.

“Sen ha, tipini siktiğim maymunu seni, beni burada da mı buldun?”

Gözlerime inanamıyordum, hayat bir tesadüfler bütünüdür derler, pek inanmasam da az da olsa geçerliliğinin olduğunu kabul ederdim bu deyişin. Şimdi cehennemde aynı sözler yüzüme bir tokat gibi çarpmaktaydı, ölmeden önceki son iş günümden biri vardı karşımda.

Tel tel ayrılmış saçları ile kel kafasını saklamaya çalışan ibiş plaza eziği, sinsi bakışlarla beni süzüyordu uzaktan.

“Max, bu tarafta çok ilginç bir tip var baksana!”

Maziye gidip geldiğim anları yaşarken tankımız yine ayarsız sesiyle ulaklarımı taciz ediverdi, ikinciye de çok haklı bir nedeni olduğundan sesimi çıkaramamıştım.

“Göster abi hangisi?”

“Heh şuradaki, elinde nargile tutan!”

‘Oğlum çok ayıp parmakla gösterilmez’ diyerek eline vurmamak için zor tuttum kendimi, öyle bir uzattı ki kolunu Şükrücük, neredeyse hedefteki adamın ağzına sokacaktı.

Keşke de soksaydı, bu tipi göreceğime tankımızın ellerinde heder olup gitseydi bir an önce. Hani bir ara Nargile Kafe Starter Pack diye bir görsel dolaşıyordu ya internette, işte o kombin tek bir eksik olmadan üstündeydi yakışıklının.

Ekstre kısa paça dar pantolon, Bağrı açık dar gömlek, parlak rugan ayakkabılar en önemli parçalardı tabii ki, onları cep telefonu, tespih ve BMW anahtarı tamamlıyordu.

İşin ilginci bu yakışıklı nargilesini yanında taşıyordu, uzaktan bakınca neyli olduğunu anlamasam da birkaç kabuklu meyvenin şeklini görebiliyordum neredeyse.

“Abi yürü bizimkilerin yanına, bossları bulduk, plan yapma zamanıdır!”

Daha biz arkamızı dönmeden ortalıktan kaybolan bosslara aldırış etmeden, tozların içinde yuvarlandıktan sonra kondukları yerde kalan arkadaşlarımızın yanına yürüyorduk.

“Ne oldu be Toraman Efendi, nasıl da aslanlar gibi koruyordun müşterileri. Belliydi zaten senin emperyalistlerin yanında olduğun!”

Düşene bir tekmede sen vur lafını bizim Şükrücük’ ün büyük büyük büyük dedesi bulmadıysa ben de neyim!

Hp leri %5 in altına düşmüş olan ikili yerde hızlı hızlı soluklanıyorken, tankımız başına dikildiği genç irisine verip veriştiriyordu.

“Ya çocuk bitmiş tükenmiş, hala neyi zorluyorsun?”

“Öyle deme Max yeğenim, hiçbir şey olmaz buna baksana domuz gibi domuz!”

Yok, sululuk yapmaktan vazgeçirmenin bir yolu yoktu bizimkini, onu kendi haline bırakarak kaybettiğim hp yi doldurmak için hemen yere çöktüm.

Bir süre önce oturunca enerji ve hp dolumunun arttığını keşfetmiştik, sıra gecesine katılmış gibi partice bağdaş kurmamızın nedeni buydu.

“Herkes hazır mı? Zindandan önceki son engeli nasıl atlatacağımızı konuşacağız!”

Konu çok mühimdi zira hiçbir şey yapmadan tüm partiyi öldürebilecek kadar sinsi bosslar vardı karşımızda, bu yüzden uzun bir süre tartıştık, hangi yöntemin en güvenir olduğunu ve bizi sonuca götüreceğini bulmak için epey kafa patlattık.

“Başlayalım mı?”

Kimimizin uçarak çıktığı, kimimizin de son hp leri ile kendi dışarı zor attığı yola bir kez daha girmiştik, planımızın ilk aşaması iki arkadaşımızı etkisi altına alan bossları bulmaktı.

İkisine aynı anda saldırmamız mümkün olmadığı için ilk önce bir tanesini indirmekti amacımız, tercihim Rimel’i etkileyenden yanaydı ve onu hangi tarafta bulacağıma neredeyse emindim.

“Rimel parti ekranından yeteneğinin bağışıklık etkisini kontrol etmeyi unutma, 3. Seviyeye ulaştığı için 20 saniye olsa da çok dikkatli olman lazım!”

Genç kız uyarıma kafasını anlıyorum der gibi sallayarak cevap verdi, etki altındayken yaptıklarını anlattıktan sonra bu konuya azami önemi göstereceğinden şüphem yoktu.

“Müşterilerin gayet kibar ancak garsonların bir o kadar kaba olduğu tarafla başlayacağız, o kılkuyruk kesinlikle masaların birinde sahte duyarlılık yapmanın peşine düşmüştür!”

Ebeveynleri tarafından ilk defa markete getirilen haşarı çocuklar gibi daldık eski dostumun bulunduğu tarafa, Rimel ile Toraman’ı eş yapmamız gerekse de partimizin tankı ile ben tek tabanca takılıyorduk.

“Toraman dikkat ha, bir kere daha delilenirsen ben bile kurtaramam seni!”

Alnına koyarken veda busesi misali son lafını da etmeden ayrılamamıştı Şükrücük, genç irisinin hadi be dermiş gibi yaptığı el hareketi ile verdiği cevap, ikili arasındaki ilişkinin çok kısa bir özeti olacaktı.

Düşün oğlum, düşün bu çapsız plaza maymunu nerede olabilir? En çok arzuladığı şey neydi bunun, kadınlar tarafından ilgi görmek, demek ki kadınların bol olduğu bir yerde çöreklenmiştir mutlaka.

İkincisi, mekânın aslında olmasa bile çok kaliteli gözükmesi gerekiyor, aynı yemeği hatta daha güzelini sırf bahçesi plastik tente ile çevrili diye orada yemeyip, yan taraftaki ciks dekorasyona sahip başka bir yerde iki katına yer bu etiket meraklısı.

Son olarak plaza ahalisinin bol olması lazım, itiraf etmeliyim ki sadece bir konuya odaklandıklarından işlerinde epey iyidir bu tipler, sohbet arasında bolca bunun ekmeğini yiyebileceği ortama da sahip olmalı mekân.

Üç kıstası göz önüne aldığım an seçenekler tünel görüşüne girmişim gibi daraldı, koca caddede bu tanıma uyan ancak bir elin parmakları kadar yer vardı.

“Millet, dışı cafcaflı olan dükkânlara odaklanın, eskitme ahşap veya koyu tonlara sahip mermerle dekor yapmış olanlar önceliğimiz!”

Parti içi konuşma özelliği sağ olsun, daha tam olarak ne kadarlık bir mesafede işliyor bilmesek de, bu pek büyük olmayan caddede çok işimize yarayacaktı.

“Tamamdır, kapıda karşılama için eleman bekletenlere de bakayım mı?”

“Olur abi ama göğüs dekolteli ve mini etekli olanları ele; müşterilerinin çoğu sahtedir onların, bizim boss yemez öyle numaraları!”

Caddenin bu tarafında pek olacağını düşünmesem de, yine de durum hakkında uyarımı yapmalıydım zira diğer yön cam kenarında oturmuş ikili üçlü kız gruplarından geçilmiyordu, karılı kızlı ortam oltasına yakalanacak sazanların çoğu o yönün müşterisiydi çünkü.

Cehenneme düşmüş bir grup insan olarak en son endişelenmemiz gereken konu şimdi önceliğimiz olmuşken, aklım yine başka başka yerlere kayıp duruyordu, zamanı verimli kullanmazsak Rimel’ in büyüsel enerjisi bittiği an aynı maskaralığa bir kez daha düşebilirdik.

Hemen tüm dikkatimi bossu bulma işine yönelttim, avını arayan bir kartal gibi gözlerimle dükkânları süzüyordum artık. Konsantre olunca pek de yaman oluyordum söylemesi ayıp, daha 1 dakika geçmeden kapısında welcome yazan bir kafenin önündeydim.

“Buldum seni plaza sıçanı, benden saklanabileceğini mi sanıyordun?”

 

 

Önceki Bölüm Sonraki Bölüm
Çevirmen Notu

...


Lütfen okuduğunuz bölüme yorum yapmayı unutmayınız. Unutmayın ki yaptığınız her yorum çevirmenleri cesaretlendirir ve mutlu eder. İyi okumalar.

Yorum Yap

Üyelik girişi yapmalısınız. Üye girişi yapmak için tıklayın.

Yorumlar (0)