En Güçlü Sistem

12 Kasım 2019
Çeviri: Şafak
Düzenleme: Şafak
1402 Görüntülenme
Bu bölümü 16 Kişi beğendi.

Level Atlamama İzin Ver

“Ah! Tanrım, kıdemli kardeş, canım acıyor. Biraz daha güç kullan, neredeyse bittim!” Aziz Şeytan tarikatının eğitim alanında, 16-17 yaşlarında genç bir çocuk acı içinde ağlıyordu, fakat acılı ifadesi zevk izleri de içeriyordu.

Lin Fanın bir sırrı vardı. Onun kökeni burası değil, Dünyaydı. Sadece ruhu taşınmamış, vücudu bile gelmişti.

Lin Fan bu dünyaya ilk geldiğinde, kalbi tamamıyla mutlulukla doluydu. Daha önce hiç novel okudun mu? Bu kitaplarda ana karakter sadece tam teşekküllü olmakla kalmaz, güçleri, statüleri, paraları ve güzellikleri olurdu.

Bedenlerinin basit bir hareketi ve ürkütücü baskılarını salmasıyla, ister eşsiz bir güzellik, ister üstün bir tarikat olsun, hepsi ayaklarının önünde başlarını eğmek zorunda kalırdı.

Fakat Lin Fan daha hayallerini bile bitiremeden bir şeylerin yanlış olduğunu fark etti. Her nasılsa kendini Şeytan Tarikatı öğrencilerinin eğitimi için yumruk torbası olarak buldu. Bunu fark ettikten sonra serseme dönmüştü.

Daha yeni transfer oldu ve sonucu yumruk torbası olmaktı; bu hiç mantıklı değil.

Eğer tamamen bir çöp parçası olsaydı bunda bir sorun olmazdı, ama en azından gizlice saklanmasına izin vermeliydiler.(Buradaki cümleyi tam olarak ben de anlayamadım. İngilizcesi de biraz saçmaydı.)

Fakat bunun yerine sadece bir yumruk torbası haline geldi. Bu onun gizlice ağlamasına yetecek kadar kalbini kırdı ve suskunlaştırdı.

Aziz Şeytan Tarikatı’na geldikten sonraki ilk yılında hala çok cahildi. Aldığı acı insanlık dışıydı ve üçüncü sınıf bir çöp olma noktasında kadar dövülmüştü.

Neyse ki Aziz Şeytan Tarikatı’nın hala biraz vicdanı vardı ve yumruk torbalarına bir vücut eğitim rehberi vermişti. Eğer bu olmasaydı Lin Fan çoktan ölmüş olurdu.

Titanyum Düzey Şeytan Vücudu

Lin Fan bu vücut eğitim rehberini aldığında çok mutlu olmuştu. Sadece ismi bile bir tarza ve otoriteye sahipti. Eğer bunda ustalaşırsa yenilmez olmaz mıydı?

Fakat Lin Fan pratik yapmaya başlayıp küçük bir deney yaptığında bunun tamamen işe yaramaz bir şey olduğunu fark etti.

Titanyum Düzey Şeytan Vücudu3 seviyeye sahipti ve yumruk torbası için özel bir şey olan Aziz Şeytan Tarikatı kurucusu tarafından rastgele yazılmış bir eğitim tekniği idi.

Titanyum Düzey Şeytan Vücudunu elde ettikten sonra kılavuza göre üçüncü seviyeye kadar eğitilmiş olsa bile, bu yine de öğrencilerin bir silahın tek vuruşuyla yenebilecekleri bir şeydi.

Fakat çok şükür, Tanrı azmedenleri terk etmez ve Tanrı bile Lin’in acımasız kaderini izlemeye dayanamadı. Böylece, belirli bir ayın karanlık ve rüzgârlı bir gecesinde Lin Fan hayalinde Dük’ün kızıyla hayat hakkındaki tartışmasını bitirdikten sonra aniden bir veri sistemine sahip olduğunu keşfetti.

Lin Fan bir süre araştırdı, fakat novellarda bahsedildiği gibi bir yapay zekâ bulamadı. Bu çözmek için tümüyle kendine güvenebileceği bir şeydi.

Veri sistemine gelince, Lin Fan ilk başta gerçekten anlamadı, ancak daha sonra karakter veri panelinin altında eğittiği “Titanyum Düzey Şeytan Vücudu” verisinin de olduğunu fark etti.

Genellikle, günlük yumruk torbası olma işini tamamladıktan sonra Lin Fan yemek yemeye döner, sonra da eğitim yapardı. SonuçtaTitanyum Düzey Şeytan Vücudu’nda kısa zamanda ustalaşmaz ise biri tarafından büyük bir darbe alarak ölmeyeceğini kim bilirdi?

Ama şimdi, Lin Fan bu öğrenciler tarafından dövüleceği, daha sonra uyumaya ve fantastik hayallerine devam edeceği zamanı bekliyordu.

Lin Fan, kırmızı yüzlü öğrenciye acı içinde bağırdıktan sonra karakter panelini açtı. Bir süre dikkatlice inceledikten sonra biraz daha çaba ile Titanyum Düzey Şeytan Vücudu’nun 5. seviyeye yükseleceği görünüyordu.

El kitabına göreTitanyum Düzey Şeytan Vücuduyalnızca 3. Seviyeye kadar eğitilebilse de Lin Fan onu zaten 4. Seviyeye kadar eğitmişti. Neler oluyordu?

İsim: Lin Fan

Seviye: 1

Tecrübe Puanı: 0

Dövüş Becerisi: Titanyum Düzey Şeytan Vücudu4. Seviye (2000/3000)  

Lin Fan veri paneline baktı ve biraz ekşi hissetti. Seviyesi hala 1’di. Seviye atlamaya gelince, bu hiçte Lin Fan’ın düşündüğü gibi değildi. Nasıl seviye atlayacağı hakkında hiçbir yol bulamamıştı.

Bu dünyaya geleli bir yıl olmuştu ve Aziz Şeytan Tarikatı’ndan ayrılmamasına rağmen bu dünyanın yetişim seviyelerini öğrenmişti.

İlk Göksel, Orta Göksel, İleri Göksel, Küçük Göksel, Büyük Göksel... her alem 9 aşamaya ayrılmıştır.

Lin Fan alemlerin bunlarla sınırlı olmadığının farkındaydı ama bir yumruk torbası olarak bunları öğrenebilmek bile çok iyiydi.

+1

+1

+1

Titan Düzey Şeytan Vücudu deneyim ilerlemesi yavaş ilerlemeye başlamıştı. Lin Fan, çoktan tüm gücünü toplayan önündeki tarikat öğrencisine bakıp iç çekti. Bugün bu kadar zayıf bir öğrenciyle tanıştığı için şanssız bir gündü. Bu öğrencinin yumrukları ona sadece 1 deneyim puanı kazandırıyordu.

Dahası vücuduna gelen yumruklar öyle güçsüz ve yumuşaktı ki tamamen ona deneyim vermekten vazgeçmelerinin daha iyi olduğunu düşünüyordu.

Bu kadar yeter diye düşündüğü an…

+0

+0

‘Cidden bu çöp daha fazla devam edemez. Artık deneyim bile vermiyor… Bunun hiçbir anlamı yok’

Lin Fan, sanki hayatları boyunca deneyimledikleri en büyük acıymış gibi çığlıkları gökyüzünde yankılanan yumruk torbası arkadaşlarına baktı.

Aziz Şeytan Tarikatı’nda kimse yumruk torbalarının ölümünü umursamazdı. Sadece bir çukur kazıp, onları gömüp kaldıkları yerden devam ederlerdi.

“Neden çığlık atmıyorsun?” Şu anda, Lin Fan’ın öncesinde çığlık attığını gören öğrenci etrafına baktı ve kalbinde bir öfke kıvılcımı belirdi. Yumruk torbası onun tarafından dövülürken çığlık attığında biraz yorulmuş olsa bile hala çok heyecanlanır ve kendinin çok güçlü olduğunu düşünürdü.

Ancak şimdi o öğrenci çok kızgındı.

Lin Fan gününü daha fazla boşa geçiremeyeceğini düşünüyordu. Önündeki öğrenciye baktı ve “Ne hakkında havlıyorsun? Rol yapmak çok yorucu tamam mı? Yumrukların bir hanım evladı gibi zayıf.” dedi.

Bu aşağılayıcı sözleri duyan tarikat öğrencisinin yüzü önce beyaza sonra da maviye dönüp, gözleri öfkeyle dolmaya başladı.

Lin Fan tarikat öğrencisinin yüz ifadelerine baktı ve yüksek sesle güldü “Yüz performansların fena değil. Eve git ve biraz daha süt iç. Bu daha çok kaşınan yerlerimi kaşıyorsun gibi.”

“Sen….Sen” Tarikat öğrencisi birden suskunlaştı ve sesi tamamen boğuldu, önceki agresif gözleri aniden sulandı.

“Waah… Bana zorbalık yapıyorsun! Benim yumruklarım zayıf değil.”

Lin Fan birden afalladı. Ağlayan öğrencinin baldırı çıplak bir bebek gibi eğitim sahasından kaçışını izlemek ona diyecek bir söz bırakmadı.

Bir şeytan tarikatının öğrencisi olarak nasıl bu kadar kırılgan olabilir?

Lin Fan kafasını salladı, o adamı daha fazla umursamadı ve hızlıca seviye atlamanın bir yolunu düşünmeye çalıştı.

4. seviye bir Titanyum Düzey Şeytan Vücudu bu kadar güçlüyken, kim bilir 5. Seviye nasıl olurdu.

Lin Fan orada çenesini tutarak durdu ve çevresindeki yumruk torbaları ve tarikat öğrencilerine baktı. Dudakları kıvrılarak bir gülümseme oluştu.

Görünen o ki alaycı bir moda girmesi gerekiyordu. Lin Fan nefesini topladı ve yüksek sesle kükredi.

“Herkes dursun. Söyleyecek bir şeyim var.”

Lin Fan’ın kükremesi novel’lardaki aslan kükremeleriyle yarışabilirdi. Lin Fan için bu ‘kim daha yüksek sesli’ rekabeti değil miydi?

Önceki dünyada o, sınıf tören lideri olduğundan sesi gür olmasa bu iyi olmazdı değil mi?

Bu kükremeden sonra yumruk torbalarıyla eğitim yapan o öğrenciler bile durmuştu.

Çığlık atan, dövülmekten yüzleri siyah ve maviye dönen yumruk torbaları Lin Fan’a doğru ne yaptığından emin olamayarak baktılar.

Bazı yumruk torbaları bir sonraki saldırı dalgasını beklerken nefeslerini topladılar.

Böyle günler ne zaman sona ererdi?

Görünen o ki, Titanyum Düzey Şeytan Vücudu tekniğini 3. Seviyeye kadar eğitmiş olsalar, onları yumruk torbası olarak kullanan bu dış saha öğrencileri gibi onlar da dış saha öğrencisi olabilirlerdi.

Ancak bunu düşündüklerinde imkânsız olduğunu biliyorlardı. Sonuçta, bazı yumruk torbaları 2 yıldır burada kalmış ve onlar dahi Titanyum Düzey Şeytan Vücudu’nu 1. Seviyeye kadar geliştirebilmişti.

3. seviyeye gelince bu hemen hemen imkânsızdı.

Sonraki sözcükleri duyduktan sonra tüm yumruk torbalarının şaşkınlıktan dili tutulmuş ve aynı cümle kafalarında yankılanmıştı; ‘Bu adam ölene kadar dayak yiyecek’.

Lin Fan dış saha öğrencilerine döndü ve parmağıyla onları işaret ederek “Bana böyle karışık bir ifadeyle bakmayın. Dürüst olmam gerekirse buradaki herkes benim için kesinlikle çöp…”

Çevirmen Notu

Bu seri çevirmenlikteki ilk seri ve bölümümdür. Normalde serileri okur geçerdim ama çevirmenliği de tecrübe etmek istediğimden bu seriyle başladım.

Üniversiteden ve kişisel işlerimden zaman kaldıkça çevireceğim. Tahminim haftada 3-5 bölüm civarı çeviririm. Sonuna kadar çevirme sözü veremesem de gidebildiğim kadar ileri gideceğim.

Daha yeni olduğumdan ya da çok inceleyip uğraştığımdan dolayı bu uzunlukta bir bölümü çevirmek bile yaklaşık 3 saatimi almıştır sanırım.

Elimden geldiğince yazım ve imla kurallarına dikkat etmeye çalıştım. Hatalarım olduysa kusura bakmayın. Gelen yorumlara göre daha fazla motive olup daha fazla bölüm göndermeye çalışabilirim. Hiç fark etmez iyi-kötü, güzel-çirkin yorum ya da eleştiri yapmanız şahsım tarafından iyi görülecektir.

Lütfen okuduğunuz bölüme yorum yapmayı unutmayınız. Unutmayın ki yaptığınız her yorum çevirmenleri cesaretlendirir ve mutlu eder. İyi okumalar.
Yorum Yap
Üyelik girişi yapmalısınız. Üye girişi yapmak için tıklayın.
Yorumlar
darys045 (5 puan) Üye
2020-01-11 20:12:41
Elinize sağlık
Veli09az (1210 puan) Üye
2019-12-02 22:22:52
Çevirmen nerden buluyonuz böyle miss gibi serileri yaa adamsın
pinn (1220 puan) Üye
2019-11-14 12:45:19
Çeviri için teşekkürler. Güzele benziyor
Labaroka (1507 puan) Yazar
2019-11-14 07:29:32
İlk serin olduğundan daha az bölümlü bir seri dusunebilirdin aslında
ShadowOfKing (7 puan) Üye
2019-11-13 23:06:34
Birakacaksan hic baslama derim çünkü ilerledikce okuyucu daha fazla isteyecek en bastan 10 bölüm cevirip ortadan kaybolan serilerden olmasini istemem
MonsterKing (949 puan) Çevirmen
2019-11-13 23:18:09
@ShadowOfKing, Tamamen çevirebilir miyim ciddi konuşursak emi değilim. Ama kimi zaman yavaş da olsa gelecek de bir süre ara da versem bir süre sonra devam edeceğimı düşünüyorum. En azından 10 bölüm çevirip bırakmayacağımin garantisini veririm.
sterilxx87 (1216 puan) Üye
2019-11-13 21:22:03
Yeni seri hayırlı olsun serinin devamını elinden geldiğince devam ettir harcadığın 3 saat zamanla kısalıcaktır serilik kazanacaksın senden harcadığın 3 saati çöp olarak düşünme nolur sun
MonsterKing (949 puan) Çevirmen
2019-11-13 23:18:58
@sterilxx87, Aynı dediğin gibi yapacağım. Hızlanmak ve alışmak istiyorum zaten. Elimden geldiğince devam ettireceğim.
MasterKiller54 (60 puan) Üye
2019-11-13 20:34:10
Seri güzele benziyor devam et abi hatta kendini geliştir üniyi muniyi bırak bu işi yap ???
yasemince (1214 puan) Üye
2019-11-13 18:41:53
Yaaa. İlk serin ve çevirmeni tabrik ederiiiim. Umarım eğlenir ve zevk alırsın bunu yaparken. Şimdiden ellerine sağlık çokça. ??‍♀️
patatesadam (176 puan) Üye
2019-11-13 14:02:21
Solo leveling versiyon 2 ama 1159 bölüm
CAiLuN (43 puan) Üye
2019-11-13 10:23:57
Çeviri çok başarılı, seride standart çin serilerinden daha güzel giriş yapmış ve de sürükleyici gözüküyor, gereksiz detaylarda yok, duygulari abartmadan tutarlı veriyor. Bu seriyi seçmen gayet güzel olmuş. Çok teşekkürler
ms (49 puan) Üye
2019-11-13 09:01:32
şöyle bi baktım da seriye 1159 bölümmüş :) baya uzun soluklu olcak çevirmenimize Allah kolaylık versin :))
muhammed351995 (58 puan) Üye
2019-11-13 08:56:59
Ellerine sağlık hocam seri güzele benziyor devamını bekliyoruz
deden18 (296 puan) Üye
2019-11-13 07:48:52
çeviri için teşekürler
Labaroka (1507 puan) Yazar
2019-11-13 07:00:26
Seri güzel
Daiwa61 (602 puan) Üye
2019-11-13 04:54:35
kardeşim eline sağlık zevkli bir seriye benziyor umarım devamını getirirsin.
LepiFro (1383 puan) Üye
2019-11-13 04:39:49
Gelecek bölümü merakla bekliyorum :)