En Güçlü Sistem

09 Aralık 2019
Çeviri: Şafak
Düzenleme: Şafak
750 Görüntülenme
Bu bölümü 12 Kişi beğendi.

Görülen Tüm Topları Ezmek

Görülen Tüm Topları Ezmek

O anda tüm dünya yıkılmaya başladı. Gökyüzü karardı, denizler kurudu. İnsanlar yukarı ve aşağı zıpladı, dalga üstüne dalga.

“Şeftali Çalan Maymun”

+2

“Şeftali Çalan Maymun”

+2

Önceki muazzam eğitim alanı şimdi çığlıklarla doluydu.

Sesler pamuk gibi yumuşaktı, sanki kadınların narin nefes almasıydı. Daha dikkatli dinledikten sonra biri içlerindeki sonsuz keder ve hüznü hissedebilirdi.

Hala daha Lin Fan aynı işlemi tekrar üstüne tekrar ediyordu; belini bük, elini uzat ve parmaklarınla ez.

Yeniden ve yeniden, dünyanın sonu bile gelse hiçbir şey Lin Fan’ın deneyim arzusunu durduramazdı.

Seni adi pislik… böyle kirli bir hareket kullanmak!” Dış Saha aday öğrencileri elleriyle kasıklarını örtüyorken kargaşa içinde panikliyorlardı. Soğuk bir hava en aşağıdan başlarının tepesine kadar yükseldi.

Böyle bir terör…bu aslında taşlaştırıyordu.

“Ding…Değersiz dövüş becerisi <Şeftali Çalan Maymun> 3. seviyeye yükseldi.”

“Ding…kötü değersiz öğrenci yenildi… deneyim +5”

“Ding…kötü değersiz öğrenci yenildi… deneyim +3”

‘Oh!’ Lin Fan bu bildirimleri duydu, kalbi vahşice bir coşkuyla çarpıyordu. ‘Kim düşünürdü karakter seviyesinin deneyimlerinin buradan geldiğini? Bu bir oyun gibi görünüyor, canavarları yenip seviye atlamak… Fena değil, fena değil.’

O anda Lin Fan’ın ellerinde büyük sıkıntı çeken dış saha aday öğrencileri, bu pisliğe küçümseyen gözlerle baktılar. Fakat bu noktada, aniden bu pisliğin vücutları boyunca korku veren tutkulu bakışlarını görünce daha bile korkunç olabileceğini fark ettiler.

Bir grup dış saha aday öğrencisi Lin Fan’ı çevrelediler. Önlerindeki pislik torbası savunamadıkları iğrenç bir hareket kullanmasına rağmen hala kuyruklarını sıkıştırıp kaçmak gibi bir şeyi yapmayı kabul edemediler.

Büyük bir bedel ödemek zorunda olsalar bile, bu iğrenç pisliğin burada düşmesi gerekiyordu. Lin Fan iki eline soğuk bakışlar attı. Bu çift el lekelenmek üzereydi fakat bu deneyim kazanmak anlamına geliyorsa, sadece ellerini lekelemek tümüyle önemsizdi.

“Bak, onun gözleri!” Ön sıradaki dış saha aday öğrencileri haykırdı. Dikkatlice iğrenç pislik torbasını gözlemliyorlardı ve Lin Fan’ın gözleri parladığı anda bir farkındalık onlara dank etti.

Lin Fan gözlerinin içinde derin bir suçlulukla baktı. Etrafındaki dış saha aday öğrencilerine baktı.

“Masum kuzular, hepiniz bu kötü eller tarafından lekelenmek üzeresiniz. Ama endişelenmeyin, kendimi tutacağım.” Lin Fan çevresindeki dış saha aday öğrencilerini yoğun bir şekilde süzdü.

“İğrenç pislik, ne dedin sen?”

“Sence tek başına bizim yüzlercemizi yenebilir misin?”

“Diz çök ve özür dile, ardından hayatını bağışlayalım.”

“Hmph, çok küstah olma…”

Şeftali Çalan Maymun”

Lin Fan aniden gruba hücum etti. Beşinci seviye bir dış saha aday öğrencileri için esasen mükemmel savunmasıyla tank gibiydi. Azgın saldırılar en ufak bir hasara bile yol açamıyordu.

<Şeftali Çalan Maymun> sadece üçüncü seviyede olmasına rağmen şimdi durdurulamaz bir mükemmellik noktasına ulaşmıştı.

“Seni iğrenç pislik, sana dersini vereceğim.

“Ow, bu acıtıyor! Bırak gideyim, bırak gideyim…bu eziliyor…ezidi.” Belirli bir dış saha aday öğrencisi acı içinde ağladı. Görüşü bulanıklaşmaya başladı, vücudu şiddetle ürperdi, iki eli kasıklarını tutarak gözlerinin köşesinde binlerce tarifsiz duygu içeren gözyaşları oluştu.

“Ne olursa olsun bir erkek yüze sahip olmalı, ama sen yüzümü mahvettin. Bu hayatta asla böyle gitmesine izin vermeyeceğim.”

“Şeftali Çalan Maymun”

+5

+5

‘Ding…kötü değersiz öğrenci yenildi…deneyim +5’

‘Ding…kötü değersiz öğrenci yenildi…deneyim +2’

‘Ding…tebrikler, karakteriniz seviye atladı.’

Şu anda Lin Fan esasen vahşi bir şeytan gibiydi. İki elini uzatmış, sanki <Şeftali Çalan Maymun> yetişiminin kitabını yeniden yazıyormuş gibi tam potansiyelini ortaya çıkarıyordu.

Her vuruşuyla başaracağı kesin olan bir darbe. Birinin kendini nasıl savunduğu fark etmeksizin Lin Fan’ın sanki tanrının elleri gibi işgalini engelleyemezdi.

“Kardeşlerim, bu kötü kişi böyle kirli hamleler kullanıyor. Şeytani tarikat üyeleri olmamıza rağmen, biz bu kadar alçalmaz ve bu şekilde saldırmazdık.”

Dış saha adaya öğrencileri birer birer geri çekilmeye başladığında, eşsiz bir güzelliğe sahip olduğu söylenebilecek bir öğrenci, kardeşlerini bir araya getirip Lin Fan’ı düşürmek için topladı.

Lin Fan dokuma ejderhası gibi dış saha aday öğrencileri arasında ileri geri hareket etti ve kibirli davranan bu belirli öğrenci onun dikkatini çekti.

Güzel çocuk aniden istilacı bir bakışın sıkı bir şekilde kendine kilitlendiğini hissetti ve kalbi kötü bir hisle sarsıldı. Gözleri Lin Fan’ın gözleriyle buluştuğunda, sevimli çocuk korkudan geri adım atmaya başladı. Eğer Lin Fan’ın saldırıları o söylenemeyecek noktayı hedef almasaydı, yenilse dahi iyi olurdu. Gücü onunkiyle eşleşemeyebilirdi fakat en azından korkmamış olurdu.

Ancak şu an dehşet içindeydi.

Erkek kardeşlerinin bu adamın eline düştüğünü, özellikle de onların gözlerindeki mutlak trajedinin görüntüsünü gördüğünü ve kesinlikle çok acı çektiğini anladı.

Güzel çocuk Lin Fan’ın ellerini sıktığını gördü. Soğuk bir hava yükselmeye ve bacakları istemsizce titremeye başladı.

“Şeftali Çalan Maymun”

“Hayırr!!!”

“Ah…Acıyor!” Güzel çocuğun görüşü bulanıklaştı, seğirirken hafifçe bağırıp yere düştü. Bu korkunç sefil sahne insanları bakamaz hale getirdi.

Bütün dış saha aday öğrencileri zemine düştüğünde, Lin Fan’a da çalacak şeftali kalmamıştı.

İsim: Lin Fan

Seviye: 9 (İlk Göksel Alem açılmayı bekliyor)

Deneyim Puanı: (0/1000)

Dövüş Becerileri: 5. seviye (3000/10000)

<Şeftali Çalan Maymun> 10. Seviye (1000/10000)

Lin Fan karakter veri paneline baktı ve memnuniyetle başını salladı. Şimdi seviyesi 9’a ulaşmış ve önündeki dış saha aday öğrencileri içinde yenilmezdi.

Tüm dış saha aday öğrencilerinin alnında bir sayı yüzüyordu. Bazıları seviye 5, bazıları seviye 6, hatta kimisi seviye 8 idi.

Bu dış saha aday öğrencilerinin hiçbiri henüz ilk göksel aleme ulaşmamıştı.

Lin Fan daha önce ilk göksel alem uygulayıcılarının saldırılarını görmüştü. Dış saha aday öğrencilerininkine benzemiyordu.

Üç gün sonra dış saha sınavı vardı ve rekabetçi bir kalbe sahip olmamasına rağmen dış saha öğrencisi olmak zorundaydı. Sonuçta bu yer Lin Fan için çok küçüktü. Daha güçlü olmak isteseydi, onun için daha büyük bir dünya gerekliydi.

Lin Fan döndü ve ayrılmaya başladı. Fakat birkaç adım sonra durdu ve

“Yarın yeniden geleceğim.” Dedi.

Öncesinde bu aşağılık herifin ayrılmaya başladığını görenler yavaşça ayağa kalkıyordu, ancak bu sözleri duyduktan sonra bacaklarındaki tüm güç kayboldu ve bir kez daha yere çöktüler.

Bugün yaşananlardan sonra onunla tekrar savaşacak kalpleri kalmamıştı. Pislik, aşağılık, utanmaz. Bu dünyada nasıl böyle bir kişi ortaya çıkabilirdi. Lin Fan içini çekti. Bu dış saha aday öğrencilerinin içlerinden ne düşündüğünü o da kalbinden biliyordu. Fakat nasıl tüm bunlar onun suçu olabilirdi? Sonuçta tek bildiği hareket <Şeftali Çalan Maymun>’du.

Bu durumu çok iyi anlatan bir deyiş var.

“Hepsine hükmeden bir hamle.”

Şimdilik sadece tek bir dövüş sanatları tekniği bildiğinden, daha fazla kafaya takacak bir şey yoktu. Ayrıca Lin Fan vücut geliştirme sanatlarının dövüş sanatlarından farklı olduğunu keşfetti.

belirli bir seviyeye yükseldiğinde, daha fazla geliştirmek için daha güçlü dış kuvvetlerin yardımına ihtiyacı vardı. Fakat dövüş sanatları için, rakibin gücünden bağımsız olarak hepsi deneyim puanı verirdi. Tabi ki güçlü ve zayıf rakiplerin verdiği deneyim farklı olmasına rağmen, güçlü ya da zayıf rakip fark etmeksizin hala az da olsa deneyim puanı verirdi.

 

 

 


Çevirmen Notu


Lütfen okuduğunuz bölüme yorum yapmayı unutmayınız. Unutmayın ki yaptığınız her yorum çevirmenleri cesaretlendirir ve mutlu eder. İyi okumalar.
Yorum Yap
Üyelik girişi yapmalısınız. Üye girişi yapmak için tıklayın.
Yorumlar
darys045 (5 puan) Üye
2020-01-11 20:26:52
Eline sağlık
oguzi (1207 puan) Üye
2019-12-20 23:55:34
https://m.wuxiaworld.co/The-Strongest-System/1118357.html buradan devam edebilir arkadaslar benım gıbı tek tek ugrasmaya üşenmeyenler için bırakayım dedim umarım link paylaşmak yasak değildir
Snaybra (642 puan) Üye
2019-12-13 18:29:19
Sevdim. Emeginize saglik
LepiFro (1383 puan) Üye
2019-12-10 21:00:22
10. seviyeye çıkardı bile adam ( ͡~ ͜ʖ ͡~) Elinize Sağlık :)
Veli09az (1210 puan) Üye
2019-12-10 10:09:41
Bölüm iyiydi çeviri için teşekkürler
oguzi (1207 puan) Üye
2019-12-09 19:21:11
bölüm için teşekkürler eline sağlık