En Güçlü Sistem

01 Ocak 2020
Çeviri: Şafak
Düzenleme: Şafak
586 Görüntülenme
Bu bölümü 9 Kişi beğendi.

Roket Gibi Seviye Atlama

Gece...

İçi insanlarla dolu mütevazı bir ev...

Lin Fan'ın bugünkü dövüşü tüm yumruk torbası grubunu suskun bıraktı. Lin Fan'a sadece baş parmaklarını havaya kaldırarak inançlarını dile getirebildiler.

"Büyük kardeş, bugünkü kullandığın hareket <Şeftali Çalan Maymun> muydu?" Xiao Liuzi epey bir süre Aziz Şeytan Tarikatı'nda kalmıştı. Bu yüzden burada olan biteni anlamıştı.

<Şeftali Çalan Maymun> ailesinden geçen bir dövüş sanatları tekniği olmasına rağmen dış saha aday öğrencilerinin dövüş sanatlarına kıyasla aradaki güç farkının devasa olduğunu anladı.

"Evet" Lin Fan onaylayarak başını salladı.

"İnanılmaz, ailemin tekniğinin bu kadar güçlü olduğunu hiç düşünmezdim. Fakat sadece büyük kardeş gücünün tam potansiyelini ortaya çıkarabilir." Xiao Liuzi heyecanla konuştu. Lin Fan biraz utanmış hissetti ancak bir şey demedi.

"Büyük kardeş, iki gün sonra, dış saha sınavları başlayacak. Girmeyi düşünüyor musun?" Xiao Liuzi sordu. Gözleri beklentiyle doluydu.

"Xiao Liuzi, gereksiz sormuyor musun? Neden büyük kardeş girmesin? Sence tüm hayatı boyunca burada bizimle sıkışıp kalmak mı istiyor?

"Bu doğru." Xiao Liuzi kafa salladı.

Lin Fan bir sisteme sahip olsa da, yaklaşık bir yıldır bu dünyada bulunuyordu. Buraya çok aşina olmamasına rağmen hala bu dünyanın çok tehlikeli olduğunu biliyordu. Tarikatın içinde, onun gibi basit bir yumruk torbası genellikle dış saha aday öğrencilerine meydan okumaya cür'et edemezdi. Ayrıca bir tarikat için en önemli şeyin yetenek olduğunu da anlamıştı. Eğer birinin gücü varsa, o kişi herhangi birini kışkırtabilirdi ancak bu kendi sorumluluğundaydı.

Eğer biri sadece biraz yetenek sergileyecek ve kıskanç tarikat üyeleri tarafından öldürülecek olsaydı, bu tarikat uzun süre hayatta kalamaz ve çok önce kendi kendini yok etmiş olurdu. Lin Fan'ın iki düşüncesi vardı; ilki kendi gücünü ciddi şekilde arttırmak, ikincisi üstten birinin dikkatini çekmek ve buradan ayrılmaktı.

Fakat Lin Fan bir sonuca vardı; dış saha aday öğrencilerinin eğitim sahası eski ve kalitesiz bir yerdi. Ne çeşit bir üst düzey üyenin yapacak hiçbir şeyi olmaz ve buraya gelirdi ki?

Bu sebeple kendi gücüne dayanmalıydı. Bu altın parmakları elde etmesinden mütevellit büyük bir şey yapmasaydı, tüm hayatı boyunca üzgün hissederdi.

Ertesi gün...

Lin Fan erkenden uyandı ve karnını doyurmak için biraz yemek yaptı. Ardından eğitim sahasına doğru koştu.

Artık dokuzuncu seviyedeydi, ayrıca <Şeftali Çalan Maymun> da 10. seviyedeydi. Kazandığı deneyim şimdi yavaşlamış olmalıydı. Yine de ne olursa olsun, dış saha sınavının yapılacağı güne kadar güçlenebildiği kadar güçlenecekti.

...

Eğitim sahasının üzerinden hafif bir rüzgar geçti. Serin rüzgar tuğlalardan bir toz bulutu uçurdu ve yere inmeden önce birkaç yaprak havada süzüldü.

Sessizlik... Mutlak sessizlik.

"Bu durum da ne böyle?" Lin Fan önündeki sahneye baktı, tamamen şaşkına dönmüştü. 'Tüm insanlar nereye gitti?' 

Önceki ateşli eğitim sahası artık mutlak sessizlik içinde ve tamamen boştu.

'Bu...bu...'  Lin Fan çenesini tuttu, çaresizce önüne baktı. Bu dış saha aday öğrencileri çok kırılgandı. "Tüm yaptıkları biraz şeftali kaybetmekti, bu kadar korkmaya gerek var mıydı?"

'Ha, görünen o ki önümüzdeki bir kaç gün içinde hiçbir şey olmayacak. Tamamen kendime güvenmem gerekecek.' 

Diğerlerini yenmek deneyim verdi. Bu durumda dışarıdaki tüm o canavarları ve hayvanları yenmek de ayrıca deneyim kazandırmalı.

Nefret edecek olsaydı yalnızca, Aziz Şeytan Tarikatı'nda dışarıya çıkma izni olmayan ve basit bir kum torbası olan, kendinden nefret edebilirdi. Aksi taktirde dışarı çıkıp şiddetle canavar dalgalarını yok edebilirdi.

O anda Lin Fan uzaktan gelen iki kişi gördü, kalbi neşeyle sıçradı. 'Sonunda insanlar geliyor!' Ancak hemen sonra ifadesi, gelenlerden birinin başının üzerindeki rakamı görünce değişti.

Sekizinci seviye ilk göksel alem.

'Bu...'

Lin Fan, parlak cübbeli adamın yanındaki dün dövdüğü eşsiz güzel çocuğa bakıyordu.

Lin Fan'ın kalbi çarpıldı,'Belki de o çocuk, dünün sonucunu kabul etmedi ve yanında intikam için bir uzman mı getirdi?' Orta göksel aşamanın sadece iki adım ötesinde ilk göksel alemin sekizinci seviyesindeki onun gibi biri böyle eski bir antrenman sahasında ne yapıyor?

Dahası onun gibi birisi başkalarının intikamını almak için boşa vakit geçirecek biri olmamalı.

"Bahsettiğin kişi bu mu?" Parlak cübbeli adam sordu.

"Evet kıdemli kardeş. Bahsettiğim kişi o." Eşsiz güzel çocuk herhangi bir saygısızlığa cesaret edemeden, tüm saygısıyla kenarda durdu.

Düşmanı Lin Fan tam önünde durmasına rağmen, karşı tarafın ızdırabı karşısında en ufak bir sevinç belirtisi bile göstermeye kalkışmadı.

"Hayır." Lin Fan kalbinde ölçüp biçti, 'Bu adam yardımcı olarak getirilmedi. Yardımcı olarak getirilmiş olsaydı güzel çocuk böyle davranmazdı. Görünüşe göre burada açıklanamayan gizli bir tür sır var.

Parlak cübbeli adam Lin Fan'a baktı ve hafifçe kafasını salladı. Aniden Lin Fan kabaran dalganın momentumuyla bir enerji hissetti.

"Pu...."

Lin Fan tamamıyla ne olduğunu bilmeden, sadece göğsünde muazzam bir darbe hissetti. Bir kan yığını tükürürken içindeki kan daha da dışarı aktı.

'Çok güçlü!'

Lin Fan yarı diz çökmüş ve göğsünü tutar vaziyette, önündeki adama bakarak onlarca adım geri çekildi.

'Ding... deneyim +30000.'

'Ding... tebrikler seviye atladı.'

'Ding... tebrikler seviye atladı.'

...

Lin Fan saldırının ne kadar korkunç olduğunu sadece hissetti, şaşırmıştı. Sadece bir hareket ve iki seviye atladı.

"Hm, fena değil... İkinci seviye bir ilk göksel tam güç vuruşu ve sadece kan tükürmek. Anlaşılan <Titanyum Düzey Şeytan Vücudu>'nu çok yüksek bir seviyeye kadar eğitmişsin. Gel benimle." Parlak cübbeli adam başını salladı, bu seviyeye kadar eğitebilen bu yumruk torbasına karşı gözleri olağanüstü merakla parladı.

"Bekle." Lin Fan vücudunda akan kanı durdurdu ve parlak cübbeli adama baktı.

Bu gerçek güçtü. Eğer birinin gücü yoksa başkalarının kendilerini  kıyma tahtasına atmasına izin vermek zorunda kalırdı. Fakat Lin Fan için bu mükemmel bir fırsattı, kaçmasına nasıl izin verirdi?

İster dünyada olsun ister şimdi, Lin Fan bir deliydi, tamamen deli. Önünde duran faydaları kullanmadan asla duramazdı. Önceki 5. seviye , ikinci seviye ilk göksel alemin tam güç vuruşuna dayandı ve sadece biraz kan tükürmesine sebep oldu. 7. seviye <Titanyum Düzey Şeytan Vücudu>'nun neler yapabileceğini kim bilirdi? 

Lin Fan önündeki sekizinci seviye ilk göksel alemdeki tarikat öğrencisinin onu bir şey için istediğini biliyordu. Yani onu kesinlikle öldürmezdi. Fakat tabi ki Lin Fan aptalca, 'Lütfen gel bana vur' ya da benzeri şekilde dayak isteyen tarzda kelimeler söylemezdi.

"Dün sana yaşattığım utanca dayanamadın, bu yüzden de bugün yanında bir yardımcı getirdin. Sadece bundan korkacağımı mı düşünüyorsun? Dur sana bir şey söyleyeyim. Ben, Lin Fan, hiçbir şeyden korkmam, benden intikam arayanlardan hiçbir şekilde korkmuyorum." Lin Fan bitirir bitirmez koşmaya başladı.

'Gel ve vur bana.'

...

Parlak cübbeli adam Lin Fan'a doğru baktı ve hafifçe gülümsedi, "Eğlenceli..."

Bam!

Parlak cübbeli adamın hiçbir hareket yaptığını görmedi, sadece önünde görünmez bir duvar varmış gibi hissetti ve Lin Fan aceleyle koştuğu gibi uçarak geri gönderildi.

Lin Fan kontrolsüz bir şekilde tekrar kan tükürdü.

'Ding... deneyim +2000.'

O anda Lin Fan tümüyle coşku içindeydi. Öncesinde, dış saha aday öğrencilerinin kendini serbestçe dövmesine izin verdiğinde bile sadece birkaç puan verdiler. Bu adamın tek bir vuruşuyla deneyiminin bu kadar çok artacağını kim düşünürdü?

'Güzel... Ancak yeterli değil, babacığının burada daha fazla deneyime ihtiyacı var.'

"Hmh, zayıf ve güçsüz, yanında getirdiğin yardımcı bu mu? Bana hiçbir şey gibi görünmüyor." Lin Fan konuşurken ayağa kalktı. "Kes şunu. Kıdemli kardeşe saygısızlık yapamazsın." Güzel çocuğun ifadesi değişti ve Lin Fan hemen kınandı.

"Ne olursa olsun, kesinlikle bu biraz ilginç. <Titanyum Düzey Şeytan Vücudu>'nun sınırı üç seviyedir ve üçüncü seviyeye kadar eğitebilsen bile sadece bir kere birinci seviye ilk göksel alemin tam güç vuruşuna dayanabilir. Bu gittikçe daha da ilginçleşiyor. Öyleyse ne kadar daha dayanabileceğini görelim bakalım." Parlak cübbeli adam yumuşakça kahkaha attı.

 


Çevirmen Notu


Lütfen okuduğunuz bölüme yorum yapmayı unutmayınız. Unutmayın ki yaptığınız her yorum çevirmenleri cesaretlendirir ve mutlu eder. İyi okumalar.
Yorum Yap
Üyelik girişi yapmalısınız. Üye girişi yapmak için tıklayın.
Yorumlar
Veli09az (1210 puan) Üye
2020-01-20 20:59:28
Bölüm için teşekkürler
darys045 (5 puan) Üye
2020-01-11 20:32:48
Eline sağlık
PoolKodus (91 puan) Üye
2020-01-05 16:27:11
güzelmiş .
LepiFro (1383 puan) Üye
2020-01-01 21:55:50
Bölüm için teşekkürler :) Hiç gelmeyecek sandım (+_+)
MasterKiller54 (60 puan) Üye
2020-01-01 16:57:51
Coook harika bir seri eline sağlık da nerelerdeydin kardeş ozlettin kendini yeni bölümleri merakla bekliyorum