POPÜLER NOVEL GÜNCELLEMELERİ

Gourmet of Another World Bölüm 48: Çok Fazla Beslenme Burun Kanamasına Yol Açar

Çeviri : ForeverSam
Düzenleme : ForeverSam
Okunma : 684
Tarih : 07 Şubat 2019
Önceki Bölüm Sonraki Bölüm

Sıcak havanın yoğun dalgaları kil çömlekten dışarı sürüklendi ve içinde kristal berraklığında olan Kanlı Ankakuşu Tavuğu jöle benzeri bir et dokusu vardı. Kehribar renginde olan bozulmamış tavuk çorbası, hiçbir safsızlık izi içermiyordu ve zengin bir şekilde aromatikti. Işık altında, yağ parıldıyordu ve adaçaylı ankakuşu tavuğu çorbası çok sayıda parlak mücevherle gömülü gibi görünüyordu.

Renk, koku ve tat, bir yemeğin belirli bir standardı karşılayıp karşılamadığı konusunda ki kararı bu unsurlar sağlardı.Adaçaylı ankakuşu tavuğu çorbası sistem tarafından ağır bir şekilde eleştirilse de, üç kritere dayanarak lezzet konusu zor olan bir incelikti.

Tavuğun jöle benzeri eti özellikle iştah açıcıydı ve Bu Fang bir ısırık almak için hevesliydi.

Küçük bir mavi ve beyaz porselen kase çıkardı ve zengin kokulu tavuk çorbası ile kasenin yarısını doldurmak için bir porselen kaşık kullandı. Amber tavuk çorbasının yaydığı koku, Bu Fang'ın burnunun ucunun etrafında duruyordu ve bilinçaltında dudaklarını yalamasına neden oldu.

ÇN:Amber=Kehribar(nerden biliyorum?=Balina belgeseli izledim)

Bu tür Adaçaylı Ankakuşu Tavuğu Çorbası gibi bir çorba için özel bir beslenme yöntemi vardır. Başlangıçtan hemen etle başlamamalısınız. Önce bir kaşık çorba içmeli ve tadın ağzınızı ve midenizi tamamen kaplamasına izin vermelisiniz.

Mide tamamen sıcak çorba ile kaplandıktan sonra, daha sonra ete geçebilirsiniz. Bu şekilde, etin tadını kolayca anlayabilir ve tavuğun her parçasının hassasiyetini yaşayabilirsiniz.

Bir kaşık kehribar çorbası içtiğinde, zengin koku ağzında patlayan ve tat tomurcuklarına hakim olan bir bomba gibiydi. Kanlı Ankakuşu Tavuğunun kokusu, adaçayının aroması ve diğer ruh otlarının kokusu aynı anda patladı.

Bu Fang, bir dağda tıbbi bir çalılık içinde dolaşıyormuş gibi hissetti. Şifalı bitkiler rüzgarla birlikte sallandıkça, kalın bir aroma ona doğru sürükleniyordu. Kırmızı çekici bir kanlı ankakuşu tavuğu, çalılıkların üstündeki kanatlarını çırpıyordu ve aceleyle dolaşıyordu.

"Lezzetli!"

Bu Fang bir kaşık içtikten sonra övdü, sonra bakışları Kanlı ankakuşu tavuğuna imrenir gibi kilitlendi.

Gerçek enerji kullanarak pişmiş tavuğun cildi esnekti. Bu Fang çubuklarıyla tavuğun diğer kısımlarından uzun bir cilt şeridini yırttı ve çekti. Tavuk derisi de biraz şeffaf görünüyordu.

Et kan kırmızısı olmasına rağmen, yediğinde kan tadı yoktu. Sıradan tavuk eti ile karşılaştırıldığında, daha da yumuşaktı ve çok fazla çiğneme olmadan kolayca yutulabilirdi.

Bu Fang, zevkle  kemirdiği  bir baget tutuyordu. Yakında, bütün bir baget tamamen bitti ve dudakları yağla kaplandı.

Kanlı ankakuşu tavuğunun kemiklerine de kan rengi nüfuz etmişti ve etten farklı bir koku yayıyordu.

Başka bir kase tavuk çorbası doldurarak, Bu Fang rahatça bir sandalyede kıvrılarak yavaş yavaş tadını çıkardı. Kişinin dolgun yeme hissi sadece çok muhteşemdi.

Bu Fang kendi başına tüm tavuğu bitirmesi cazip olsa da, bunu yapamadı. Kendi başına kanlı ankakuşu tavuğu bir ruh canavarıydı ve zengin miktarda ruh enerjisi ile doluydu. Değerli ruh otları ve Göksel adaçayını ekleyerek, çok besleyici bir yemekti.

Bu Fang, sistemin etkilerini bastırması yardımıyla bile yemeği bu kadar çok yiyebildi. Yemek yemeye devam ederse, sistem etkilerini bastırmış olsa bile patlayabilirdi.

Öyle olsa bile, Bu Fang yemeyi bıraktıktan sonra, hala tüm vücudu yanıyor gibi hissetti ve gözleri neredeyse ateş püskürüyordu.

Bu Fang ağırca nefes aldı ve ayağa kalktı. Burnundan kan akıyordu.

Burun kanaması olduğu noktaya kadar çok besleyiciydi.

Bu Fang ifadesizdi. Başlangıçta geri kalan eti geri dönüşüm için Whitey'nin midesine atmayı amaçladı. Bununla birlikte, bir süre düşündükten sonra, burnunu tutarken kanlı ankakuşu tavuğunun geri kalanını Blackey'e götürdü.

"İşte, Blacky. Akşam yemeği zamanı, " Bu Fang boğuk bir sesle söyledi. Sonra kanlı tavuğu Blacky'nin önüne yerleştirdi.

Gözleri kapalı olan yerde yatan Blacky, aniden onları açtı. Köpeğin gözleri meteor yağmuru kadar parlak parlıyordu.

"Owooo~" Blacky, "insan, nihayet yaşlılarınıza saygı göstermeniz gerektiğini bilecek kadar inceliklisin!"

Sonra, Blacky kanlı ankakuşu tavuğunu silip süpürmeye başladı.

Bu Fang mutfağa döndü ve burun deliğini sildi. Tüm vücudu tükenmez enerjiyle doluydu ve uykusunun olmadığını hissetti. Ve böylece, o ağır özel yapılmış mutfak bıçağını kaldırdı, sonra birkaç bin turp çıkardı ve dilimlemeye başladı.

Hiç durmadı...

Ertesi gün, Bu Fang bütün gece turp kestikten sonra bile hala enerji doluydu. Dükkanı açtı ve resmen iş için açıktı.

Şişman Jin ve arkadaşları zamanında yemek için geldi.

"Sahip Bu, neden bugün sizden gelen cani bir aura hissediyorum?"Şişman Jin şaşkın bir şekilde Bu Fang’a baktı.

Bu Fang ifadesizce Şişman Jin’e bakış attı. Diliyle dudaklarını hafifçe yaladı ve " Gerçekten mi?"

"Ulu gökler..." Şişman Jin bilinçaltında şaşkınlıkla Bu Fang'a bakarken titredi. "Sahip şu anda dudaklarını mı yaladı ?" diye düşündü. Neden dudaklarını yaladı?"

Bu Fang, şişman Jin'in sipariş ettiği tüm yemekleri servis ettikten sonra mutfağa döndü. Bütün gece turp doğradıktan sonra, ondan sızan bir aura hala vardı…

Küçük loli, Ouyang Xiaoyi, dükkana giderken mutlu bir şekilde zıplıyordu. Garson olarak son günüydü,ve ondan sonra gitmekte özgürdü.

"Ancak ... neden hafif bir isteksizlik hissediyorum? Başını eğerken " Xiaoyi düşündü.

"Xiaoyi, yemeğe hizmet et."

Bu Fang'ın bağırması Ouyang Xiaoyi'nin bu sorunu düşünmekten vazgeçmesine neden oldu.

"Geliyorum."Ouyang Xiaoyi hevesle tanıdık pencereye doğru koştu ve Bu Fang'ın pişirdiği kokulu yemeği götürdü.

Tanıdık müşterilerin her biri girip çıktıkça, günün açılış saatleri de bitmek üzereydi.

Ji Chengxue o gün de geldi. Her zamanki gibi nazik ve saftı.En ufak bir suikast girişiminden bile etkilenmedi. Bir süre gelmedikten sonra, birçok yeni yemek olduğunu keşfetti. Heyecanla yeni yemeklerin her birini emretti ve yedikten sonra tatmin edici bir şekilde ayrıldı.

Büyük Sekreterya da aceleyle geldi. Yumurtalı Kızarmış Pirinç için yumuşak bir noktası vardı ve sadece emretti.

O geldi ve gitti Xiao Yue hala kaygısızdı.O sadece bir kavanoz buz kalp Yeşim semaver şarabı emretti ve bir kez daha ertesi gün için bir kavanoz rezerve ettirdi.

"Çok yoruldum."Ouyang Xiao, nefes nefese sandalyeye otururken biraz tükenmişti. Dükkan daha popüler hale geldikçe, müşteri miktarı artmıştı. Bir gün boyunca, oldukça yorulmuştu. Ancak, Ouyang Xiaoyi yerine getirdiği görevleri için bir anlamda memnun oldu.

"Kokuşuk patron, ben Üçüncü sınıf savaş-manyağı olmak üzereyim! Zamanı geldiğinde, ben birsürü yemek sipariş edeceğim ,özellikle balık kafalı tofu çorbasını!"Ouyang Xiaoyi büyük gözleri kısılarak Bu Fang’a dedi.

"Oh, Tamam. Seni bekleyeceğim, " Bu Fang da ifadesiz cevap verirken oturuyordu.

Ouyang Xiaoyi o gün özellikle konuşkandı ve  Bu Fang ile durmaksızın konuşuyordu. Öte yandan, Bu Fang bazen başını sallayarak ve bazen de bir "oh" ile yanıtlarken kayıtsız kaldı.

"Kokuşuk patron, yarın abla Yanyu'yu gerçekten kurtarabilir misin? Sana her zaman inandım."Ouyang Xiaoyi aniden huysuzlandı.

"Endişelenmenize gerek yok. Bana güvenmelisin."Bu Fang bir an için hayrete düştü. Sonra Ouyang Xiaoyi'nin kafasını okşadı ve yüzünde hafif bir gülümseme ortaya çıktı.

"Kokuşuk patron, gülüşün gerçekten çirkin!"Ouyang Xiaoyi küçümseyici bir şekilde Bu Fang’a gözlerini yuvarladı.

Bu Fang'ın ifadesi hemen sertleşti ve ifadesiz görünümüne bir kez daha döndü.

"Kötü kokulu patron ciddi olduğunda daha iyi görünüyor."Ouyang Xiaoyi dükkanın girişine doğru giderken kıkırdıyordu.

"Kokuşmuş patron, yarın tekrar geleceğim. Abla Yanyu'yu kurtarmalısın, sana inanıyorum!"

Bu Fang, Ouyang Xiaoyi'nin kaybolan figürüne bakarken, gözlerinde bir yumuşaklık dokunuşu parladı. Bir yün iple bağlanmış olan saçlarını ovuşturdu, sonra döndü ve mutfağa girdi.

"Bu kadar yakışıklı olmama rağmen nasıl başarısız olabilirim?"Bu Fang kayıtsızca kendine mırıldandı.

Ertesi gün Xiao Yanyu'nun kurtarılması ile ilgili olarak, Adaçaylı AnkakuşuTavuğu Çorbasını pişirmeyi zaten deneyimlediğinden, başarısız olmayacağından emindi.

Kendinden emin olduğu için de sakindi.

Önceki Bölüm Sonraki Bölüm
Çevirmen Notu


Lütfen okuduğunuz bölüme yorum yapmayı unutmayınız. Unutmayın ki yaptığınız her yorum çevirmenleri cesaretlendirir ve mutlu eder. İyi okumalar.

Yorum Yap

Üyelik girişi yapmalısınız. Üye girişi yapmak için tıklayın.

Yorumlar (5)

36 puan
AdelMyron1 ay önce
Üye
Bu noveli okudukça acıkıyorum Ellerinize sağlık 💜

115 puan
OkuyucuS01 ay önce
Üye
Hadi aslanım yaparsın

39 puan
MasterKiller548 ay önce
Üye
Eline sağlık

741 puan
blade8 ay önce
Üye
çeviri ve edit için teşekkürler

80 puan
akrepkani8 ay önce
Üye
Teşekkürler.