POPÜLER NOVEL GÜNCELLEMELERİ

Gourmet of Another World Bölüm 49: Kedi Gibi Adımlar Atan Büyük Siyah Köpek

Çeviri : ForeverSam
Düzenleme : ForeverSam
Okunma : 535
Tarih : 08 Şubat 2019
Önceki Bölüm Sonraki Bölüm

Dükkanın girişini açarken Bu Fang esniyordu. Soğuk bir rüzgar patlaması dükkana patladı ve soğuk sonbahar yağmuruyla karıştırıldı. Ritmik çiseleme, tüm gökyüzünü tamamen saran bir perde gibiydi.

Mutfağa girerken, günlük bıçak beceri eğitimini yürütmek için turpları çıkardı. Daha sonra birkaç pratik yemek pişirdi ve Blacky için sıcak olan pratik yemeklerinden birini taşıdı.

"Blacky, yemek zamanı," Bu Fang yemeği dükkana yerleştirdi ve blacky'i içeri çağırdı. Hala dışarıda yağmur yağıyordu ve ıslanmak kötü olurdu.

Blacky koku da soluklanıyordu, tembel köpek ayağa kalktı ve büyüleyici bir kedi gibi dükkana uzun adımlarla yürüyordu... sonra kase içindeki yiyeceği silip süpürmeye başladı.

Bu Fang, " Neden bir köpek bir kedi gibi yürüyor?"

Şişman Jin ve arkadaşları şemsiyelerini tutarken dükkana girdiklerin de sırılsıklamdılar. Bu Fang'ı yüzlerinde gülümseme ile karşıladılar ve girişe yağ ve kağıttan yapılma şemsiyelerini yerleştirdiler.

"Sahip Bu, Günaydın. Dün olduğu gibi aynı yemekleri alacağım, " şişman Jin bir masaya oturdu ve yağmurda sırılsıklam olan elbisesini okşarken bu Fang'a doğru söyledi. Diğer obez erkekler de yemeklerini emretti.

Bu Fang başını salladı ve kayıtsızca mutfağa yürüdü. Bir süre sonra, onun gittiği yönden zengin bir koku sürüklendi.

Şişman Jin ve arkadaşlarını gönderdikten sonra, Bu Fang kısa bir süre dinlenmeyi başardı. Yağmur nedeniyle olabilir, ancak her zamankinden daha az müşteri vardı.

"Kokuşuk patron! Bana Balık kafalı Tofu çorbası’ndan bir porsiyon ver!"

Yüksek sesli bir çığlık dükkan dışından geldi.O kişi ortaya çıkmadan önce, sesi zaten ulaşmıştı.

Ouyang Xiaoyi'nin yüzü, dükkana koşarken heyecanla doluydu. Pantolonu yağmurdan hafifçe sırılsıklamdı, ancak en ufak bir şekilde umursamadı.

"Kokuşuk patron, ben geldim! Acele et ve bana Balık kafalı Tofu çorbası ver!"Ouyang Xiaoyi'nin gözleri, beklentilerle dolu bir yüzle Bu Fang'a bakarken heyecanla yanıp sönüyordu.

Bu Fang’ı bir an için hayrete düşürdü, sonra kızı dikkatlice gözlemledi. Gerçekten onun vücudunun dışında gerçek enerjinin tezahürü vardı.Cildinde hafifçe ayırt edilebilir gerçek enerji olduğunu keşfetti. Bununla birlikte, bunu ustaca kontrol edemiyordu, bu da sadece gelişmiş olduğu anlamına geliyordu.

"Oh, Tamam. Bunun için bekleyin, " Bu Fang ifadesizce söyledi, sonra mutfağa girdi.

Ouyang Xiaoyi sevimli yüzünde bir gülümseme ile gözlerini daralttı. Bir hevesle Balık kafalı Tofu çorbası için beklerken kendini pencereye yaslanmış şekilde buldu.

Bu Fang'ın hızı çok hızlıydı. Artık yemeklerin çoğuna son derece aşinaydı. Balık kafalı tofu Çorbasının pişirme adımları zahmetli olsa da, mevcut durumunda onun için bir şey değildi.

Süt kadar beyaz balık çorbası yoğun miktarda sıcak hava yayıyordu, balık eti lezzetli ve yumuşaktı ve kristal berraklığında ki tofu narin ve dolgundu.

Bu Fang pencereye Balık kafalı Tofu çorbasını yerleştirdiğinde, Ouyang Xiaoyi’ye hevesle götürdü. İkisi iyi bir şekilde koordineydi.Eylemleri pürüzsüz ve doğaldı.

Bu Fang, " İşin çoktan bitmedi mi?"

Balık çorbasını mutlu bir şekilde içip balığını yiyen Ouyang Xiaoyi'ye bakan, Bu Fang'ın yüzünde hafif bir gülümseme ortaya çıktı.

Soğuk bir sonbahar yağmuru sırasında sıcak Balık Kafalı Tofu Çorbasından bir kase içmek, sadece rahat bir şeydi.

Daryol girişinde, birkaç figür yavaş yavaş dükkana doğru yola çıktı. Ruh halleri boğucu ve ağırdı.

Xiao ailesi aşırı solan Xiao Yanyu’yu getirmişti. Ancak, Xiao aile üyelerinin hiçbiri umutlu görünmüyordu ve yüzlerinde hüzünlü ifadeler vardı.

Xiao Meng  Fang Fang’ın küçük dükkanına doğru yürürken kollarında, kızı Xiao Yanyu’yu sıkıca taşıyordu. Yüzü çok acımasızdı. İmparatorluk hekimleri zaten umutsuz bir durum olduğunu belirttiğinden, umudunu sadece bilinmeyen kökenlerden oluşan bu dükkana emanet edebilirdi.

Endişelendiğinden dolayı, dükkanı ikinci kez araştırdı. Hiçbir şey keşfedemese bile, en azından... dükkana karşı açıklanamaz bir güveni vardı.

Bu Fang, Xiao ailesini dükkana girerken izledi ve onları ifadesizce oturmaya çağırdı

Xiao Yanyu'nun güzel yüzü kağıttan daha beyazdı ve tek bir kan izi yoktu. Yaşam gücünün hızla tükendiği ve aurasının son derece zayıf olduğu açıktı.

"Kız kardeşimi kurtarabileceğini söylemiştin. Sana inanıyorum, bu yüzden bugüne kadar bekledim!"Xiao Xiaolong'un sesi biraz kısıktı, çünkü Bu Fang'a baktı ve dedi.

Bu Fang başını salladı ve sakince " Onu kesinlikle kurtarabilirim. Ancak, tıbbi mutfağı pişirmek için biraz zamana ihtiyacım var. Bir süre burada bekle."

"Sana güveniyorum."Xiao Xiaolong ağır bir nefes verdi ve Bu Fang’a bir yumruk ve avuçiçi selamı gerçekleştirdi.

Bu Fang Adaçaylı Ankakuşu Tavuğu Çorbasını pişirmek için mutfağa doğru yürüdü.

Xiao Meng bir sandalyede dik bir şekilde oturuyordu. İfadesi son derece ciddiydi  ve hiç kimse onun ne düşündüğünü söyleyemezdi.

Mutfağa girdikten sonra, Bu Fang hazırlıklarını yapmaya başladı.

Kanlı ankakuşu tavuğunu talimatlara göre işledi ve ruh otlarını tavuğun karnına doldurdu. Sonra tüm tavuğu kil tenceresine yerleştirdi ve kısık ateşte pişirmeye başladı. Etin kokusu kaynamaya başladıktan sonra, Bu Fang, kil tenceresine önceden hazırladığı adaçayı suyunu döktü.

Derin bir nefes alarak, Bu Fang vücudundaki gerçek enerjiyi topladı ve avucunu kil kapağın üzerine koydu. Garip bir his hemen ortaya çıkmaya başladı, sanki iradesi ve yemek birbirine bağlıydı. Gerçek enerji, çıkmaya ve tavuk çorbasının pişirilmesine yol göstermeye devam etti.

Dükkan içinde, Xiao ailesinin üyeleri beklemekten biraz huzursuz oldu ve sürekli dükkan etrafında volta atmaya başladı. Dışarıdaki yağmur daha da ağırlaşıyordu ve yağmurun sesi sürekli olarak yankılanıyordu.

"Neden bu kadar huzursuz oldun? Otur ve sessizce bekle, " Xiao Meng hafifçe gözleri hala kapalıyken volta atan Xiao aile üyelerini azarladı.

"Bu dükkan gerçekten güvenilir mi? İmparatorluk hekimleri bile genç bayanı kurtaramadılar, bir restoranın sahibi ne yapabilir?"Xiao ailesinin kahyası kendine mırıldandı.

“Tam da bunu düşünüyordum. İmparatorluk hekimleri sadece genç bayanın hayatını uzatabildiler. Doktor olmayan biri genç bayanın yaralanmalarını nasıl tedavi edebilir? içini çeken Xiao Yanyu’nun cariyelerinden biri söyledi".

Diğerleri de Bu Fang'a karşı şüphelerini ifade ederek sürekli konuşuyorlardı.

"Gürültülü! Kapayın çenenizi! " Xiao Meng soğuk bir şekilde bağırdı. Hemen hepsi sessizleşti ve artık kendi aralarında fısıldaşmaya cesaret  bile edemediler.

Aynı zamanda, zengin bir koku mutfaktan dışarı fırladı. Tavuk etinin kokusu ve ruh otlarının aroması birbirine karışmış bir şekildeydi.

Havadaki kokuyu yakalamaya çalışırken herkes aniden havayı koklamaya başladı.

Ji Chengxue, yavaş yavaş yaklaşırken beyaz bir elbise giyiyordu. Şemsiyesini girişe yerleştirdi ve kalabalığı fark ettiğinde hemen şaşırdı. Dükkana girerken, hepsinin Xiao ailesinden olduğunu fark etti.

Ji Chengxue‘ye "Majesteleri için selamlar," diye seslendi bir yumruk ve avuçiçi selamı yapan Xiao Meng .

Başını salladı ve bir yumruk ve avuçiçi selamı yapan Ji Chengxue’nin yüzünde hafif bir gülümseme vardı. Daha sonra Xiao Meng’e sorduktan sonra, Xiao Yanyu'nun yaralandığını ve onu tedavi etmek için dükkanın sahibine ihtiyaç duyduğunu öğrendi.

"Sahip Bu yaralanmaları tedavi edebilir mi?"Ji Chengxue şaşırdı.

"Hahaha! Bu dükkan gerçekten tenha. Eğer kendi başıma burayı bulmaya çalışsaydım bir süre sürerdi."Kahkaha patlamasıyla aniden iki kişi dükkana girerken dışarıdan duyuldu.

"Veliaht Prens mi?"Xiao ailesinin üyeleri biraz şaşkına döndü. Böyle bir dükkanın iki Prens çekebilmesi  inanılmazdı.

"Oh, yani üçüncü kardeş de burada. Ne tesadüf."Veliaht Prens, Ji Chengan, biraz gülümsedi ve daha sonra Xiao Meng bir yumruk ve avuçiçi selamı gerçekleştirdi.

"Sahip Bu nerede?"Xushi şaşkın bir şekilde sordu.

"Kötü kokulu patron abla Yanyu'yu tedavi etmeye hazırlanıyor. Açılış saatleri bugün erken sona erdi, " Ouyang Xiaoyi büyüleyici bir şekilde yanıtladı. Bilinçaltında bir kez daha garsondu.

"Yaralanmaları tedavi etmek mi?"Veliaht Prens, Ji Chengan ve Xushi'nin yüzlerinde garip bir ifade ortaya çıktı. Yaralanmaları tedavi etmek için bir restorana mı geldiler? Gerçektenbu bir şaka mı?

Havadaki koku yoğunlaştıkça, bekleyen herkes açlık acılarını yaşamaya başladı.

Uzun bir süre sonra, ince ve uzun boylu bir figür, elinde sıcak bir kil çömleği ile mutfaktan çıktı.

Bu Fang ifadesizce mutfaktan çıktı ve masaya kil çömleği yerleştirdi.

"Bu Xiao Yanyu’yu kurtarmak için, adaçaylı ankakuşu tavuğu çorbası ,iksir mutfağından."

Bu Fang ifadesizce söylerken  herkes ona şaşkın bir şekilde bakıyordu. Konuşmayı bitirdikten sonra, kil tenceresini çıkardı.

Kil kapağının kapağı çıkarıldığında, sıcak buhar yükseldi ve havaya zengin bir koku fışkırdı. Kristal berraklığında tavuk eti biraz titriyordu ve kehribar tavuk çorbası parıldıyordu.

Herkesin öğrencileri, aniden kokuya doğru nefes aldıkları için biraz sıkıştı.

Önceki Bölüm Sonraki Bölüm
Çevirmen NotuLütfen okuduğunuz bölüme yorum yapmayı unutmayınız. Unutmayın ki yaptığınız her yorum çevirmenleri cesaretlendirir ve mutlu eder. İyi okumalar.

Yorum Yap

Üyelik girişi yapmalısınız. Üye girişi yapmak için tıklayın.

Yorumlar (3)

75 puan
akrepkani6 ay önce
Üye
Teşekkürler.

1626 puan
fsm6196 ay önce
Üye
Öğrencileri değil gözleri çevirdikten sonra bi cümleye bak mantıklı mı diye değilse mantıklı olanla değiştir ingilizce çeviriye %100 bağlı kalmaktan daha iyidir

7 puan
ForeverSam6 ay önce
Üye
@fsm619, Pupil=öğrenci,çırak

1626 puan
fsm6196 ay önce
Üye
@ForeverSam, öğrenci anlamı var ama gözbebeği olarak da kullanılabilir

739 puan
blade6 ay önce
Üye
Çeviri ve edit için teşekkürler