POPÜLER NOVEL GÜNCELLEMELERİ

Gourmet of Another World Bölüm 50: Biz İyi Kız Kardeşler Olduğumuzdan Dolayı,Dudaklarımız Dokunsa Bile Sorun Olmaz

Çeviri : ForeverSam
Düzenleme : ForeverSam
Okunma : 608
Tarih : 08 Şubat 2019
Önceki Bölüm Sonraki Bölüm

"Bu koku!"

Herkes hayrete düştü ve kokuyu yakalamak için bilinçaltlarında burunları seğiriyordu.

Etin kokusu dükkanı tamamen sarmıştı. Aromatik tavuk eti, zengin bir koku yayarken jöle gibi biraz titriyordu. Işıklar ve renkler her yerdeydi ve tavuk çorbasının rengi son derece güzeldi.

Xiao Meng’in gözleri hafifçe açıldığında, öğrencileri parlak bir şekilde heyecandan titriyordu. Masanın üzerindeki kil tenceresine ve içinde bulunan kan renkli tavuk etine yoğun bir şekilde bakıyordu.

"Ne kadar yoğun bir ruh enerjisi!"Xiao Meng o soğuk havadan bir nefes emdi.Son derece hayrete düştü. Yedinci Sınıf savaş Azizinin korkunç duyularıyla, kan renkli tavukta ne kadar ruh enerjisinin bulunduğunu ve kehribar tavuk çorbasının birçok değerli tıbbi maddenin aurası ile doldurulduğunu kolayca anlayabilirdi.

Tavuk çorbasının kasesine baktığında, bilinçaltında tükürüğünü yutuyordu.

"Bu ... beşinci sınıf ruh canavarı, kanlı ankakuşu tavuğu mu?!"Veliaht Prens aniden bir şey düşündü ve sürpriz bir şekilde bağırdığı zaman kil çömlek içindeki tavuk etine bakarken dudaklarını yaladı.

"Kanlı Ankakuşu Tavuğu?!"Xiao Meng, Ji Chengan'a doğru bakarken biraz şaşkına döndü.

"Kanlı Ankakuşu tavuğu ,Çorak topraklar’ın Üçgen Bozkırlar bölgesinde yaşayan beşinci sınıf ruh canavarı. Bu tavuk cinsi kan renkli tüylere, cilde ve ete sahiptir, ancak etin kendisi ruh enerjisiyle doludur. Pişirildikten sonra, eti tüketmek kişinin canlılığını güçlendirir ve kişinin kanını ve enerjisini kurtarır. Bu maddeyi elde etmek son derece zordur," diye meraklı bir görünüm ile Bu Fang’a doğru bakan Ji Chengan açık bir şekilde söyledi.

Bu Fang başını salladı ve ifadesizce cevap verdi, " Bu doğru. Bu kanlı ankakuşu tavuğu."

"İmparatorluk Sarayı'nın eski kayıtları içinde bahsedildiğini gördüm. Çorak Topraklar’ın Üçgen Bozkırlar bölgelerinde yaşayan bu tür bir garip canavar olduğunu beklemiyordum."Ji Chengan ağıt tuttu, ama hemen sonra başını salladı.

"Ne yazık ki, bu kanlı ankakuşu tavuğu değerli olsa da, Yanyu'nun yaralanmaları yaşam gücünün tükenmesi nedeniyle, hala onu tedavi edemeyeceğinden korkuyorum."

Bu Fang, başını sallayan Ji Chengan'a bakarken dudaklarını temizledi.

"Pişirdiğim kanlı ankakuşu tavuğu nasıl bu kadar basit olabilir? Tadına bakmadıysan saçmalama."

Ji Chengan, Bu Fang'a mutsuz bir şekilde bakarken şaşkına döndü. O bir Veliaht prensti.Halktan biri ne cüretle ona böyle bir şekilde konuşabilirdi?

Ji Chengxue ve gerisi zaten Bu Fang'ın karakterine alışmıştı. Bu adam hiçbir şeyden korkmayan biriydi. Veliaht prensle karşı karşıya olsa bile, hala onu azarlamaya cesaret ederdi.

Xushi’nin kalbi çarpıyordu. Kraliyet olarak muamele gören Veliaht Prens, Bu Fang'ın hoşnutsuz sözlerini nasıl tolere edebilirdi? Bazı çevreler bu durumu önlemek için, hızlı bir şekilde arabuluculuk yapmaya kalktı.

Xushi," Bu tavuk çorbasından bu kadar emin olduğunuzdan, Bayan Yanyu'nun içmesine izin vermelisiniz " dedi.

O Xiao Meng de Bu Fang’a derken biraz kaşlarını çattı, "Velet, bu tavuk çorbasının etkili olduğunu umuyoruz. Aksi takdirde, sonuçları biliyorsun."

"Rahatla, bu çorba çok etkilidir" diye yanıtladı.

Önce küçük bir mavi ve beyaz porselen kase aldı ve bir porselen kaşık kullanarak kehribar renkli tavuk çorbası ile doldurdu. Tavuk çorbasının içi yağ ışıkları ve renklerle dolup taşmıştı, ne yağlı ne de çok yumuşaktı.

"Bu tavuk çorbası adaçaylı ankakuşu tavuğu çorbası denir. Ana maddeler Göksel adaçayı ve kanlı ankakuşu tavuğudur. Pişirme işlemi sırasında da bir düzineden fazla değerli tıbbi bileşen eklendi. Gerçek enerji mutfak tekniği, adaçayının özünün tavuk çorbasına tamamen nüfuz etmesini sağlamak için kullanıldı. Ruh enerjisi bol miktarda bulunurr.Kan ve yaşamı tamamlar."

Bu Fang bir giriş yaptıktan sonra, o soludu ve solmakta olan Xiao Yanyu’ya bir kase tavuk çorbası getirdi.

Xiao Yanyu çok güzeldi. Cildi, yaşam gücünün şiddetli tükenmesi nedeniyle parlaklığını kaybetmesine rağmen, hala göz kamaştırıcı görünümünü gizleyemedi. Gözlerinde ki donuk bakışlar, başkalarında merhamet ortaya çıkarırken sonbaharda susturulan çiçek gibiydi..

"Ağzını aç ve ahh de," Bu Fang, Xiao Yanyu'ya, ısıyı veren bir kaşıkla kokulu tavuk çorbasını vereceğini söyledi.

Xiao Yanyu'nun kirpikleri, kötüleşen gözleri tavuk çorbasına doğru ilerledikçe titriyordu. Dudakları hafifçe açıldı, ancak yaşam gücünün tükenmesi nedeniyle ağzını açmakta zorlanıyordu.

"Ahh kafam..."Ouyang Xiaoyi’nin ağzının köşesi seğirirken düşündü. "Kötü kokulu patronun kafasında bir sorun mu var? Abla Yanyu'nun ağzını açabilecek gücü olmadığını görmüyor mu?"

Bu Fang elinde kaşığı kaseye döktü ve ifadesizce Xiao Yanyu’ya baktı.

"Ne oldu? Neden çorbayı Yanyu'ya vermiyorsun?"Xiao Meng şaşkınca Bu Fang’a baktı. Diğerleri de meraklı hissediyorlardı.

Bu Fang onlara baktı ve sadece cevap verdi, " Beni acele ettirmeyin. Onu beslemenin bir yolunu düşüneyim."

"Eh ... Ah?! Ne demek istedi?"

Herkes bir an için hayrete düştü, sonra Bu Fang’ı bir kaşık tavuk çorbası içerken izlediler.

"Ne yapıyor?Tavuk çorbasını Yanyu'ya vereceğini söylemedi mi? Neden kendisi içiyor?"

Sonra, Bu Fang öne eğildi ve başını Xiao Yanyu'nun ağzına doğru indirdi...

Xiao Meng ona doğru gözlerini kamaştırdı ve burnu öfkeden neredeyse çarpıktı. "Bu velet ne yapıyor? Neden ona bu kadar yakınsın? Kızımdan faydalanmaya mı çalışıyorsun?"

Bu Fang ve Xiao Yanyu'nun dudakları sadece bir inç uzakta olduğunda, Xiao Meng artık dayanamadı ve Bu Fang'ı çekti.

"Ne yapmaya çalışıyorsun ?!"Xiao Meng'un tüm vücudu, Bu Fang'a soğuk bir şekilde bakarken öfke sızıyordu.

Yutkunma. Bu Fang ifadesizce Xiao Meng’e baktı ve ağzındaki tavuk çorbasını yuttu. Dudaklarını şapurdattı ve "Çorbayla onu besliyorum,ağzını açabilecek gücü yok." dedi.

"Söylediğiniz şeyden, sanki kızımı düşünüyormuşsunuz gibi..."Xiao Meng şaşkınlıkla düşündü.

"Fiziksel temasın evli olmayan bir erkek ve bir kadın için uygunsuz olduğunu hiç duymadınız mı? Xiaoyi, buraya gel."Xiao Meng soğuk bir şekilde Bu Fang’a baktı ve Ouyang Xiaoyi’yi çağırdı.

Ouyang Xiaoyi hevesle ileri koştu.

"Tavuk çorbasıyla Yanyu'yu besleyeceksin. Sadece ... hemen onun yöntemini takip et."Xiao Meng, şu anda Bu Fang'ın eylemlerini hatırlattığı için soğuk bir şekilde heyecanlandı. Sadece bunu düşünmekten kızmıştı.

ÇN:Ulan Xiao Meng sen de az değilsin …

Ouyang Xiaoyi başını salladı. Bu Fang ona teslim etti ve kaseden bir kaşık tavuk çorbası içti.

"Oh!"Tavuk çorbası ağzına girdiğinde, Ouyang Xiaoyi'nin gözleri bilinçaltında bir yudumla yutulduğundan hemen genişledi.

Herkes ifadesizce ona bakıyordu.

"Önce abla Yanyu için tadını test ediyorum. Hmm, tadı hiç de kötü değil."Ouyang Xiaoyi utanarak gülümsedi, o zaman başka bir kaşık içti ve bu sefer yutmadı.

Biz iyi kız kardeşler olduğumuzdan dolayı ,dudaklarımız dokunsa bile sorun olmaz.

Tavuk çorbası bir lokma da Xiao Yanyu'nun ağzına geçti ve yavaş yavaş midesine boğazından akıyordu.

Xiao Yanyu'nun gözleri, sonbaharda solmuş çiçekler gibiydi, biraz hareket etti. Bir dokunuş enerji ve canlılık onun ölü bakışları içinde görünür gibiydi.

Bu Fang," Devam et, durma " dedi.

Ve böylece, Ouyang Xiaoyi Xiao Yanyu'nun ağzına tavuk çorbasından başka bir lokma verdi. Üç kez daha,ve sonra Xiao Yanyu'nun gözleri nihayet biraz canlılıkla açıldı ve bir süre sonra Xiao Yanyu tavuk çorbasını kendisi içmeyi başardı.

"İşe yarıyor!"Xiao Xiaolong'un gözleri heyecanla yumruğunu birbirine sıkıştırdığı için yandı.

"Aceleci olma. Onu tavuk çorbasıyla beslemeye devam edin. Başka bir kase içmesine izin verin," Bu Fang ifadesizce Ouyang Xiaoyi'ye söyledi ve devam etmesini işaret etti.

Xiao Yanyu tavuk çorbasından başka bir kase içtikten sonra, Bu Fang devam eden Ouyang Xiaoyi’yi durdurdu. Xiaoyi'nin sevimli yüzü şu anda şişmiş ve kırmızıydı ve tombul yüzü ile son derece sevimli görünüyordu.

Şuan ki yetiştirme seviyesi ile bir kaşık tavuk çorbası içmişti. Burun kanamasına sahip olmadığı için şanslıydı.

Bu Fang bir baget çekerken, jöle benzeri, bahar gibi tavuk derisi yırtılırken gerildi. Ancak, Bu Fang tavuğun derisini almadı ve onun yerine tavuk etinden bir parça almak için bir bıçak kullandı. Sonra doğradı , tavuk çorbası içine karıştırdı ve Xiao Yanyu’yu beslemeye devam etti.

Bütün bir baget ve bu şekilde adaçayından birkaç dilim yedikten sonra, Xiao Yanyu'nun cildi pembe olmuştu. Sürekli tükenmekte olan yaşam gücü de durmuştu ve vücudundaki enerji ve kan çok daha bol hale gelmişti. Sıradan insanlara kıyasla hala eksik olsa da, bu sonuç eskisinden çok daha iyiydi.

"Bir kase tavuk çorbası... imparatorluk hekimlerinin bile tedavi edemediği yaralanmaları tedavi edebildi! Bu ... tavuk çorbası çok büyülü!"Çevrelerindeki insanlar kendi aralarında fısıldadıkları için son derece şaşırdılar. Başlangıçta Bu Fang'a karşı tuttukları şüpheler ortadan kaybolmuştu.

Xiao Meng de oldukça şok oldu. Ancak,daha sonra heyecanını mutluluk ile değiştirildi.

Xiao Yanyu'nun ten rengi eskisinden çok daha yoğundu. Hala solgun olmasına rağmen, en azından biraz canlılık kazanmıştı. Biraz güç kazandıktan sonra hafifçe Xiao Meng'e " Baba ... acıktım."dedi

Gerçekten iyileşti! Xiao Yanyu gerçekten bir kase tavuk çorbası ile kurtarıldı!

Tavuk çorbasına özlem dolu bir bakışla bakan Ji Chengan’ın gözleri gece yıldızlarla dolu uçsuz bucaksız bir gökyüzü gibi parlıyordu.

Ji Chengxu'nun gözleri parlak bir şekilde tavuk çorbasına baktı.

O anda, iki Prens tavuk çorbasını arzuluyorlardı.

Önceki Bölüm Sonraki Bölüm
Çevirmen Notu

Seriyi 50.Bölüme getirdim.Sonunda...

iyi okumalar...


Lütfen okuduğunuz bölüme yorum yapmayı unutmayınız. Unutmayın ki yaptığınız her yorum çevirmenleri cesaretlendirir ve mutlu eder. İyi okumalar.

Yorum Yap

Üyelik girişi yapmalısınız. Üye girişi yapmak için tıklayın.

Yorumlar (4)

1 puan
sirinkiz57782 ay önce
Üye
öğrenci ne anlamda

75 puan
akrepkani6 ay önce
Üye
Teşekkürler.

2418 puan
maahhaam6 ay önce
Üye
Çeviri için teşekkürler

739 puan
blade6 ay önce
Üye
Çeviri ve edit için teşekkürler