POPÜLER NOVEL GÜNCELLEMELERİ

Gourmet of Another World Bölüm 57: İnsan Dilini Bilen Blacky

Çeviri : ForeverSam
Düzenleme : ForeverSam
Okunma : 392
Tarih : 23 Şubat 2019
Önceki Bölüm Sonraki Bölüm

Xiao Yue’nin yüzünde ki gülümseme dondu, sonra yavaş yavaş kayboldu. O anlamlı bir şekilde Bu Fang’a baktı ve Bu Fang’ın şaka yapmadığını kayıtsız bakışlarından hissetti.

Bu Fang kayıtsızca Xiao Yue’ye baktıktan sonra, o geri döndü ve dükkanın dışında toplanan şaşkın kalabalığa doğru baktı.

Hun Qianduan zihnindeki şoku bastırdı ve ifadesi yavaş yavaş suratsızlaşan Xiao Yue'ye doğru baktı. O yardım edemezken gözlerini daralttı ve Kalp-söken Kılıç hükümdarı Xiao Yue’nin başkasının önünde yenilgisini izlemekten açıklanamaz bir şekilde  sevinç duydu.

"İtiraf edeceğim ... kararda bir hata yaptım, ama gerçekten bu kuklanın tek başına hem Xiao Meng hem de Hadım Lian'ı engelleyebileceğini düşünüyor musunuz?"Hun Qiandian ağzını sıktı ve sakinleştikten sonra söyledi. Xiao Meng ve Lian Fu imparatorluk şehri içinde iki güçlü insandı. Sadece bir kukla ikisini de nasıl engelleyebilirdi?

"Hayatımın geri kalanında bu dükkanda kalacağımı gerçekten düşünüyor musun?"Xiao Yue, Hun Qianduan'a doğru soğuk bir şekilde bakarken söyledi.

Hun Qianduan'ın gözleri daraldı. Xiao Yue den beklendiği gibi, muhtemelen geri çekilmek için bir yol düşünmüştür. Ruh mezhep öğrencisi planlarını bozmuş olmasaydı, o zaman ,plan gerçekten Xiao Yue’nin planladığı şekilde mükemmel gitmiş olabilirdi.

……

"Demek ki ,kullanabileceğiniz bazı hileler var. General Xiao'nun tereddüt etmesine neden olabilmenize şaşmamalı, " Lian Fu, başparmağını ve orta parmağını birbirine sıkıştırırken sinsice davrandı. Gözleri merakla Whitey’i tartıyordu. "Bu kukla aslında bir hamle de beş savaş kralını yenmek için gerçekten de güçlü."

Ouyang Zongheng de Whitey’e bakıyordu. Xiaoyi’nin söylediği şeylerin gerçek olduğunu düşünmüyordu. Bu kukla gerçekten zordu ve ondan çok daha sertti.

Ouyang Xiaoyi Ouyang Zongheng’in zırhını çekiştirdi ve büyüleyici bir şekilde, " Baba, Whitey ile mücadele etmeyelim. Pis patron yaşlı olmasına rağmen, eski usul biridir ve yine de fena değildir."

"Ah, itaatkar kızım. Seni dinleyeceğim, " Ouyang Zongheng gözlerini daralttı ve Ouyang Xiaoyi'nin kafasını okşarken gülümsüyordu.

"Sanki o kuklaya karşı savaşıyormuşum gibi ... beş savaş Kralı bile tek bir hareketle yenildi. Ben sadece altıncı sınıf bir savaş İmparatoruyum. Oraya gitsem bile, sadece kolayca yenilirim. Kuklayı yaşlı Xiao'ya bıraksam iyi olur. Denersem kendimi rezil ederim."

Böyle düşüncelere sahipken, Ouyang Zongheng'in yüzündeki şımarıklık, "Kızımın istediği buysa, o zaman katılmayacağım" dediği gibi daha da arttı."

"Sahip Bu, gerçekten mezheplerden olan bu suçluları barındırmak niyetinde misiniz?"Xiao Meng ciddiyetle ve düşük bir sesle söyledi. Bu Fang gerçekten Xiao Yue’yi barındırmakta ısrar ederse, o zaman sadece zorla girebilirdi.

"Onları barındırmıyorum. Sen de gelebilirsin, ama dükkan içinde mücadele yasaktır " Bu Fang ifadesizce cevap verdi.

"Oh ,bu kukla yüzünden yenilmez olduğunu düşünme. Bu kukladan başka hangi hilelere sahip olduğunu görmek istiyorum!"Lian fu'nun yüksek perdeli sesi, daryolun etrafında yankılandı, çünkü gerçek enerji vücudundan çıkmıştı.

"General Xiao, o kuklayı ben mezheplerden olanları yakalarken engelle!"

Başparmağını orta parmağıyla birlikte sıkıştırdı, at kuyruğu sallanırken düşmanlarına doğru atıldı.

Akılermez bir hareketle son derece hızlı olan Lian Fu önleyici bir şekilde whitey’e doğru at kuyruğu sallanırken bir hamle yaptı. Açılan atkuyruğundan sayısız saç aniden ortaya çıktı ve gerçek enerjinin etkisi altında çelik iğneler kadar sertleşti.

Xiao Meng’in ifadesi değişti. Başka seçeneği yoktu, sadece bir hamle yapabilirdi. Zırhı uzun bir gürültü ile çarpıştı ve yankılı bir ses çıkardı.

Xiao Meng Whitey'i engellerken, Lian fu'nun saldırısı Whitey'nin müdahalesini atlatmayı başardı. Hedefleri Xiao Yue ve Hun Qianduan'dı.

Hem Xiao Yue hem de Hun Qianduan'ın yüzlerindeki ifade hemen değişti. En kötü durum gerçekten gerçekleşmişti. Whitey güçlü olmasına rağmen, sadece bir savaş-azizinin düzeyinde ki bir kukla idi. Xiao Meng bunu engelleyerek, diğer savaş-Azizi olan, Hadım Lian, onlarla başa çıkmak için boşta olacaktı.

O kayıtsızca hızla yaklaşan Hadım Lian’a doğru bakarken Bu Fang göğsüne doğru kollarını katladı. İlgisiz görünüyordu ve orada hiçbir şey yapmadan durdu.

Xiao Yue'nin kalbi çöktü. Artık pes edemezdi.Şuan ki seviyesine ulaşmak için çok çabalamıştı,Hadım Lian’ın kendini yakalmasına nasıl izin verirdi! İmparatorluk Sarayı tarafından yakalandıktan sonra, şüphesiz ölmüş olurdu.

Hun Qianduan'ın gözleri de umutsuzluğa kapılmıştı. Zaten ağır yaralanmıştı, mükemmel durumda olan Hadım Lian'la nasıl yüzleşebilirdi?

Orada gerçekten ölecek miydi? Bunu bir türlü kabullenemedi.

Lian fu'nun atkuyruğu Xiao Yue'ye doğru saldırırken bıçak kadar keskin hale gelmişti. Korkunç derecede keskin gerçek enerji çevreyi fışkırdı ve görünüşte her şeyi parçalara ayırmaya yöneldi.

"Böyle ölemem! Ölemem!"Xiao Yue’nin gözleri aniden onun yakışıklı yüzüyle birlikte çarpık olarak kanlı bir hale döndü.

Son olarak Bu Fang'a baktı, ancak Bu Fang ilgisiz kaldı.

Lanet olsun!

"Düşündüğüm gibi, her şey için kendime güvenmem gerekiyor!"Xiao Yue yüksek sesle ağladığını düşündü. Ağzını açarken, boğazında çiçek açan parlak bir ışık var gibi görünüyordu.

Sınırsız bir kılıç enerjisi dükkan içinde aniden yükseldi. Kılıcın korkunç iradesi alanı kesmek ve tüm dükkana nüfuz etmek istiyor gibiydi.

Boom!

Xiao Yue'nin ağzında gizlenmiş gerçek enerjiyle Hadım Lian'ın saldırısı arasındaki çarpışma şaşırtıcı bir şok dalgası yarattı.

Bu Fang, bir bariyerin aniden vücudunun dışında göründüğünü ve enerji selini engellediğini hissettiğinde kaşlarını bir araya getirdi.

Güçlü bir rüzgar patlaması, dükkanın içinde sürüklenen dumanı ve tozu havaya uçurdu ve içindeki sahneyi ortaya çıkardı.

İkisi arasındaki şok dalgasının gücünü dikkate alarak, dükkan kesinlikle yok olacaktı. Sonuçta, bir savaş-imparatorunun umutsuz darbesiyle bir savaş-azizinin tüm gücüyle yaptığı saldırısı arasında bir çarpışma oldu. Sonuç, her şeyi on mil yarıçapında tamamen düzleştirmek için yeterli olacaktı.

Dükkanın dışında toplanan insanlar, dükkandaki duruma güvensizlik içinde bakarken tükürüklerini yuttu.

Dükkan orada mükemmel durumdaydı ve hayal ettikleri yıkım görünmedi.

Sanki saldırılarının şok dalgası esiyor gibiydi.

"Hmm?! Neler oluyor?"Lian Fu düşündü.

Hadım Lian etrafa baktığında, gözleri daraldı. Çevresinde bir yıkım izi bile olmadığını keşfettiğinde, göz kapakları bile titriyordu.

Xiao Yue'nin tüm vücudu kanla boyandı ve neredeyse baştan ayağa kırmızıydı. Acı bir şekilde gülüyordu ama gözlerindeki ışık daha parlak hale geldi.

"Zaten söyledim ... dükkan içinde sorun yaratmak yasaktır. Anlamadın mı?"O Xiao Yue ve Lian Fu’ya doğru bakarken ifadesizce söyledi. Bariyer kayboldu ve Bu Fang'ın kusursuz figürünü ortaya çıkardı.

Xiao Meng  Whitey’e bir yumruk vurdu ve geriye bir adım attı. Dükkandaki duruma bakıldığında, kalbinde bir huzursuzluk izi aniden ortaya çıktı.

Huzursuzluğun kaynağı ... Xiao Meng'in kalbi başını çevirip her zaman köşede yatan büyük siyah köpeğe doğru baktığında bir kademe atladı.

O anda ... büyük siyah köpek aslında ayağa kalktı!

"Hmm? Blacky gerçekten ayağa mı kalktı?"Bu Fang, yeni bir kıtayı keşfetmiş gibi Blacky'ye baktı. O tembel köpek ... gerçekten hareket edebiliyor!

Bir kedi gibi zarif bir şekilde ilerleyen Blacky, Hadım Lian'ın ayaklarına geldi.

O tembel ,hadıma bakarken köpek gözlerini biraz kaldırdı. Lian Fu, " bu siyah köpek… nereden çıktı?”

"Shoo ... oynamak için başka bir yere git! Bana fazla yaklaşma!"Lian Fu küçümseyici burnunu kaldırdı ve sürekli olarak Blacky’e gitmesi için elini salladı. Köpeklerden çok nefret ediyordu!

Blacky gözlerini yuvarladı ve " bu ulu köpek de hadımdan nefret ediyor!"diye düşündü.

Küçümseyerek hadıma baktıktan sonra, Blacky Bu Fang'ın tarafına bir kedi gibi ilerledi.

"Dükkan içinde sorun yaratmamanı söyledi ... anlamadın mı?"

Blacky başını çevirdi ve Xiao Yue ve Lian Fu'ya doğru baktı. Ağzını açarken, aslında bir insan gibi konuşmaya başladı.

Bu Fang bir şaşkınlığa girdi ve Blacky'ye bakarken bir hayalet görmüş gibiydi.

"Yüce Tanrım ... bu tembel köpek aslında insan konuşmasını biliyor mu?"

Blacky Bu Fang’a baktı ve ona cevap vermesi rahatını bozardı. Başını üçüne geri döndürdü ve kayıtsız, eril ses bir kez daha çaldı, " o demir parçasından bir cümle ödünç alacağım... sorun Çıkarıcılar başkalarına örnek olarak soyulacak."

Lian Fu, Xiao Yue ve Hun Qianduan'ın hepsi bir şaşkınlığa girdi...

Sonra gözlerinin önünde, uysal ve tembel köpek aniden ağzını açtı. Bu ağız daha büyük ve daha büyük hale geldi ve sonunda vahşi bir canavarın ağzına dönüşmüş gibi görünüyordu.

"Hav!"

Eski uğursuz bir canavarın öfkeli kükremesi gibiydi, köpeğin ağzından çıkan ezici bir kasırga gibi geliyordu.

Önceki Bölüm Sonraki Bölüm
Çevirmen NotuLütfen okuduğunuz bölüme yorum yapmayı unutmayınız. Unutmayın ki yaptığınız her yorum çevirmenleri cesaretlendirir ve mutlu eder. İyi okumalar.

Yorum Yap

Üyelik girişi yapmalısınız. Üye girişi yapmak için tıklayın.

Yorumlar (4)

2186 puan
maahhaam2 ay önce
Üye
Ceviri icin tesekkurler yeni bolumu sabirsizlikla bekliyorum

733 puan
blade2 ay önce
Üye
Çeviri ve edit için teşekkürler

6 puan
JNXL2 ay önce
Üye
Bazı yerlerde "öğrenci" kelimesi çok yanlış kullanılmış. Cümle içinde "kaş" anlamına gelen bir çok yerde öğrenci diye geçirilmiş. Çeviri için teşekkürler. Ellerinize sağlık

7 puan
ForeverSam2 ay önce
Üye
@JNXL, bir sonraki ceviri de bunu dikkate alacagim.Tesekkur...

43 puan
akrepkani2 ay önce
Üye
Teşekkürler.