POPÜLER NOVEL GÜNCELLEMELERİ

Gourmet of Another World Bölüm 58: Majesteleri ... Mütevazi Hizmetkarınız İçin Adalet Aramalısınız

Çeviri : ForeverSam
Düzenleme : ForeverSam
Okunma : 512
Tarih : 24 Şubat 2019
Önceki Bölüm Sonraki Bölüm

Ouyang Zongheng, dükkan içindeki durumu açıkça gözlemlemek için boynunu esnetirken gözlerini daralttı.

"Sürece bu lanet hadım, Lian Fu, katılırsa, zafer garantilidir. Ne de olsa, Bu lanet hadım bir travesti gibi görünse de, yetiştirme seviyesi gerçekten güçlü.”

Ouyang zongheng," yedinci sınıf savaş azizi olarak, yaşlı Xiao'dan biraz daha zayıf ve benden biraz daha güçlü olmasına rağmen, ağır yaralı Xiao Yue'yi yakalamak hala onun için zahmetsiz olmalı " diye düşündü.Burnunu çekti ve ağzı seğirdi.

Arkasındaki diğer askerler de merakla dükkana bakmaya çalışıyorlardı. Eğer Xiao Yue'yi yakalayabilirlerse, tüm İmparatorluğu şok edecek büyük bir olay olurdu! Bu tarihi ana tanık olmak için böyle bir şansı kaçırmak istemediler.

Xiao Meng kaşlarını, ifadesi aniden değiştiğinde çattı. Gerçek enerjisi anında tüm vücudundan fırladı ve zırhının yüzeyini sardı.

Dükkan içinden şiddetli bir rüzgar patlaması aniden fışkırdı. Korkutucu bir aura kabarmış ve yüksek sesli bir gürültü ile yayılırken öfkeli bir ejderha gibiydi.

Boynunu uzatan Ouyang Zongheng, aniden gözleri genişlerken dondu ve öfkeyle lanetledi, " Allah kahretsin!"

O döndü ve Ouyang Xiaoyi’ye sarıldı. Boom! Şiddetli rüzgar, sırtında doğrudan parçalandığı ve onu uçurduğu için spiral bir ejderha gibiydi.

Neyse ki, bu şiddetli rüzgar ,vahşi ve kötü bir esinti olmasına rağmen Ouyang Zongheng’in büyük bir bedeni olması nedeniyle gücünün zayıflamış olması gerçeğiyle kendini çok fazla utandırmadı.

Sonuçta, Ouyang Zongheng zirve düzeyinde bir savaş İmparatoruydu.

Bir takla ile, o zarif bir şekilde yere indi. Ouyang Zongheng Ouyang xiaoyi’nin başını okşadı ve dediği gibi güldü, " benim itaatkar kızım, baban harika değil mi?"

Ouyang Xiaoyi sessizce gözlerini yuvarladı ve homurdandı.

Xiu Xiu Xu!

Eski uğursuz bir canavarın kükremesi gibi gelen bir köpeğin yüksek sesle ve net bir havlaması yankılandı ve ardından bir kasırganın ıslık sesi geldi.

Havada dönerken üç figür dükkandan uçtu, kanlı çığlıklar ve korku çığlıkları eşliğinde.

Xiao Meng'in saçları rüzgarda dalgalanmış olsa da, vücudu sıkıca yere dikildi ve şiddetli rüzgardan etkilenmedi. Elini uzattığı ve figürlerden birini yakaladığı için rüzgar kadar hızlıydı.

"Hmm?"Xiao Meng düşünürken ürküyordu, "ellerimde ki bu pürüzsüz duygu da ne?"

"Aman! Ne kadar sinir bozucu General Xiao! Bırak beni!"Kızgınlık dolu yüksek perdeli bir sesti ve biraz utangaçlıkta vardı.

Xiao Meng ifadesiz bir şekilde sadece iç çamaşırıyla kalankişiye baktı…bu Hadım Lian Fu idi.

"Öksürük... cildiniz kötü değil," dedi Xiao Meng, hafifçe öksürdü ve Lian Fu'yu yatırırken sakince söyledi.

Lian Fu, gözlerini Xiao Meng'e kızgın bir şekilde baktı. Dükkana doğru baktığında, gözleri utanç ve öfkeyle doluydu. O köpek ... kesinlikle normal bir köpek türü değildi!

Boom boom!!

Xiao Yue ve Hun Qianduan acımasızca duvara çarptı ve yere düştü. Giysilerinin her ikisi de şiddetli rüzgarda parçalara ayrıldı ve çıplak bedenlerin de sadece bir don kaldı.

"Xiao Yue!"Xiao Meng anında dışarı atıldı ve ezici bir öldürme niyeti hemen gözlerinden patladı Xiao Yue’yi fark etti. O vahşice yere yığılmışken, onun altındaki fayans çöktü ve parçalar halinde kırıldı ve o tek bir adım ile Xiao Yue’ye doğru sıçradı.

Xiao Yue, o çatlamış yerden ayağa kalkarken vücudunun her yerinden kan akıyordu. Yüzünde garip bir gülümseme vardı.

"Xiao Meng ... beni burada tutamazsın. Dün yapamadın, bugün de yapamayacaksın!"

Konuşmayı bitirdiğinde, ejderhaların yukarıdan geldiği gibi gelen birkaç kılıç çığlığı, dört figür aniden indi ve Xiao Yue'nin önüne indi.

Havada asılı dört figür ve üç kılıç ortaya çıktığında, güçlü ve korkutucu bir aura aniden patladı.

"Boşluk Kılıç Köşkü! Dokuz Yıldız Tapınağı!"

Xiao Meng gözleri daraldı ama onun hareketleri durmadı. Yumruğu değiştirilemez bir güçle uçtu ve gerçek enerji neredeyse havayı yırttı.

Üç Kılıç ustası parmaklarını kılıç gibi sallayarak gelen saldırıyı karşılayabilecek bir formasyon oluşturdular.

Geride kalan taocu rahip, eline gerçek enerjiyi toplarken ve yumruğunu Xiao Meng'ye fırlattığında birkaç el mühürü oluşturdu. Üçü havada çarpıştı ve şaşırtıcı bir şok dalgası yarattı.

Chi chi!

Xiao Yue önünde ki saldırıyı engelleyen dört adamın her biri bir lokma kan tükürdü. Xiao Yue ve Hun Qianduan'ı ele geçirdiler ve uçarak kaçtılar.

Xiao Meng’in figürü titredi ve vücudunun etrafında dönen enerjiyi dağıtmadan önce tüm vücudu sarsıldı. Ancak, kısa bir süre içinde, Xiao Yue zaten götürülmüştü.

"Kahretsin ... Xiao Yue'nin yedek bir planı olduğunu biliyordum!"Xiao Meng sessizce lanetlerken kabul edemedi. Yumruğunu hayal kırıklığından duvara çarptı ve sayısız çatlak hemen ortaya çıktı.

"Hepsi bu büyük siyah köpek yüzünden! Xiao Yue’nin zaten etrafı sarılıydı ... ve yakalanması yakındı! Neden onu havaya uçurdun?"Lian Fu, döndü ve başparmağını ve orta parmağını birbirine sıkıştırarak dükkanın iç kısmına doğru hareket ederken öfkelendi.

"Beni parmaklarınla işaret mi ediyorsun?"Bir köpek bir kedi gibi dükkandan indi ve Lian Fu'ya doğru küstahça bakarken girişte durdu.

"Senden bahsediyorum! Sürpriz saldırının başarılı olduğu için senden korkacağımı sanma! “Sallanırken ve ince beline vururken Lian Fu dedi.

Blacky'nin köpek ağzı anlamlı bir gülümsemeyle hafifçe genişledi...

Daha sonra, Lian Fu, dokuz gökyüzünün üstünden aşağı dökülen ve anında ona bastırılmış korkutucu bir aura dalgalanması hissetti. Sanki midesinde yattığı ve hareket edemediği için görkemli bir dağ tarafından bastırılmış gibiydi.

Lian Fu’nun beyaz saçları onun önünde sarkmış ve tamamen yüzünü kaplı olarak bir şaşkınlık içine gitti... ne kadar utanç verici.

Xiao Meng'in gözleri, "bu korkutucu aura... bu büyük siyah köpek aslında... dokuzuncu sınıf yüce canavar!"

"Sahip Bu ... bu sefer, seni rahatsız etmek bizim suçumuz. Ulu köpeğinin geri çekilmesine izin verir misin?"Xiao Meng bir yumruk ve avuçiçi selamı yaparken dükkana doğru söyledi.

Bu Fang dükkandan çıktı. Onun yalın figürü uzun saçını bağladı ve onun düzgün ve düzenli görünmesini sağladı.

"Bu tembel köpek, Blacky, kötü bir öfkesi var ... bu seferi hadım ders olarak alsın. Unutmayın, bir dahaki sefere burada olduğunuzda ... kurallara uyduğunuzdan emin olun, " dedi Bu Fang ifadesizce.

Konuşmayı bitirdikten sonra, Bu Fang Blacky'nin pürüzsüz ve tertemiz kürkünü okşadı ve kayıtsızca "kandırmayı bırakın ve hadımı serbest bırakın" dedi."

Blacky başını çevirdi ve " ya hayır dersem?"

"O zaman yarın uyanıp sana yemek pişirmeyi atlayacağım..."Bu Fang, ciddi olarak söylerken  ifadesiz kaldı.

"Tamam, gitmesine izin vereceğim."Blacky, gözlerini bu Fang'a yuvarladığında homurdandı. Duvarın köşesine doğru bir kedi gibi yürüdü ve rahat bir yerde uyudu.

Bu Fang'ın ağzının köşesi hafifçe genişledi, " bu nedenle, sistem tarafından bahsedilen son savunma hattı bu serbest köpekti. Şaşılacak bir şey yok ... sistemin yanlış kişiliğiyle, sistemin bir domuza dönüşmeye hazır büyük bir siyah köpek yetiştirmesinin bir yolu yok."

"Oh, belim!"Lian Fu, üzerine basan korkutucu aura'nın ortadan kaybolduğunu hissettiğinde, aceleyle yerden kalktı ve korkuyla Blacky'ye doğru baktı. Başka bir şey söylemeye cesaret edemedi ve sadece bir don giyerken bacaklarının arasına kuyruğunu alıp kaçtı.

"Blacky harika!"Ouyang Xiaoyi mutlu gözlerini hilal şeklinde daralmışken ellerini çırptı. "Babamdan çok daha güçlü."

General Ouyang Zongheng, görünmez bir ok göğsünü delmiş gibi hissetti ... itaatkar kızının gözünde, zaten bir köpeğe benzemiyordu.

"Teşekkür ederim, sahip Bu," Xiao Meng ciddiyetle Bu Fang’a teşekkür etti. Sonra anlamlı bir şekilde uykuya dalmış Blacky'ye baktı.

Xiao Meng , Xiao Yue ve Hun Qianduan’ı yakalamak için olan planının başarısız olduğunu imparatora rapor etmesi gerekiyordu.

Hemen, daryol içindeki uzmanlar hızla uzaklaşan bir gelgit gibi kayboldu. Ouyang Xiaoyi de Ouyang Zongheng tarafından götürüldü. O giderken mutlu bir şekilde Bu Fang’a doğru elini salladı.

Herkes ayrıldıktan sonra, Bu Fang selametle uykuya daldı. Blacky’e doğru baktı. Daha sonra dükkana girdi ve girişi kapattı.

...

"Majesteleri, benim için adalet aramalısınız! O vicdansız dükkan gerçekten küstah ve kanunlara hiç saygısı yok! Onlar aslında mezheplerden suçluları barındıracak kadar cesaretli! Müdahale etmeye çalıştığımda bile kıyafetlerimi yırttılar!"Lian Fu, ejderha tahtında oturan Ji Changfeng'e şikayet etti. Tüm yüzü gözyaşlarıyla doluydu.

İmparator sadece Lian Fu'yu yatıştırırken kendi kendine güldü. Bakışları, büyük salonda dik duran Xiao Meng'e doğru kaymıştı.

"General Xiao ... dükkan gerçekten dediğin kadar büyülü mi? Dokuzuncu sınıf yüce bir canavar var mı?"

Xiao Meng ciddiyetle" mütevazi hizmetkarınızın sözleri doğrudur " dedi.

İmparatorun gözleri beyaz sakalını okşarken daraldı ve hafifçe gülümsedi. "Dükkandaki yemeklerin lezzetli olduğunu duydum... Mücevherleşmiş Nektar Şarabından daha iyi bir şarap söylentisi bile var.”

"Ben ... gerçekten oldukça merak ediyorum."

Önceki Bölüm Sonraki Bölüm
Çevirmen NotuLütfen okuduğunuz bölüme yorum yapmayı unutmayınız. Unutmayın ki yaptığınız her yorum çevirmenleri cesaretlendirir ve mutlu eder. İyi okumalar.

Yorum Yap

Üyelik girişi yapmalısınız. Üye girişi yapmak için tıklayın.

Yorumlar (3)

6 puan
JNXL2 ay önce
Üye
Hmmm. Koskoca insan ırkını gülümsemesiyle silecek efsanevi varlık ol. Ama sen git ölümlü bir insanın yemeğiyle köpek moduna gir. Yakıştı mı ama Blacky. Ellerinize sağlık teşekkürler.

2186 puan
maahhaam2 ay önce
Üye
Çeviri için teşekkürler

733 puan
blade2 ay önce
Üye
çeviri ve edit için teşekkürler