POPÜLER NOVEL GÜNCELLEMELERİ

Gourmet of Another World Bölüm 59: Majesteleri Paket Emri Verdi

Çeviri : ForeverSam
Düzenleme : ForeverSam
Okunma : 414
Tarih : 02 Mart 2019
Önceki Bölüm Sonraki Bölüm

Bir sonbahar yağmurunu Soğukluk Dönemi takip eder ve on sonbahar yağmurunu ise Kış Mevsimi takip eder.

Sonbahar yağmurunun birkaç döneminden sonra, imparatorluk şehri içindeki sıcaklık yavaş yavaş azaldı. Sonbahar rüzgarı kemik ürpertici bir soğuk rüzgara dönüşmeye başlamıştı. Bu Fang sabah erken uyandı. O kadar soğuktu ki yatağından ayrılmak istemedi.

Yıkandıktan sonra, Bu Fang kendini kalın bir paltoya sardı ve dükkanı açtı. Soğuk rüzgar dükkana patladığında, soğuk hava boynundan aşağı doğru tünel açarmış gibi sırtında bir soğukluk hissettirdi.

Bu Fang ellerini ovuşturdu ve hafifçe soğuk havadan bir nefes aldı.

Yerde yatan Blacky'ye bakarak, Bu Fang dudaklarını büktü ve "bu tembel köpek... sadece bütün gün nasıl uyuyacağını biliyor. Neden yüce bir canavarın olması gerektiği gibi bir farkındalığa sahip değil? Dükkanın sınıfını iyileştirmek için girişte görkemli bir şekilde durması gerekmez mi?" diye düşündü.

"Velet, bu lord köpek tatlı – ekşi kaburga yemek istiyor, " Blacky gözlerini açtı ve tembellikle Bu Fang’a dedi. Sesi yaşlı kabul edilemezdi, ancak olgundu ve manyetizma ile doluydu.

Bu Fang kaşlarını kaldırdı. "Seni tembel köpek, hem burada beleşçisin ve bir de şimdi, yemek sipariş ediyorsun"

Blacky gözlerini yuvarladı ve Bu Fang'ı görmezden geldi. Başını pençelerine gömdü ve uykuya geri döndü. Onun için yemeği pişirip pişirmediğini anlaması belirgindi.

Bu Fang öfkelendi ... tembel köpek beni görmezden gelmeye nasıl cesaret eder! Tatlı - Ekşi Kaburgaya büyük bir kaşık Cehennem biber sosu ekleyeceğimden korkmuyor mu? Bu tembel köpek ölüm dileğini gerçekleştirdi.

Bu Fang döndü ve mutfağa girdi. Tatlı - Ekşi Kaburgayı pişirmek istemediğini söylemesine rağmen, Blacky dün yardım etmişti. Yani, Bu Fang isteksizce bir kez isteğini kabul etmeye karar verdi.

O dondurucudan Tatlı - Ekşi kaburga pişirmek için gerekli ana maddeleri çıkardı: Uçan Bulut domuzunun ilk kaburgası, biraz nişasta ve sos için kullanılan baharat çeşnisi.

Bu Fang, ana kaburgaları doğrama tahtasına yerleştirdi. Elini salladığı gibi, keskinlikle parıldayan bir mutfak bıçağı elinde dönmeye başladı. Bıçağı birkaç kez elinde döndürdükten sonra, Bu Fang, mutfak bıçağının arka kısmı ile uçan bulut domuzunun ilk kaburgalarını hızla parçaladı.

Eti parçalayarak eti gevşettikten sonra etin kesilmesi daha kolaydı. Meteor kesme tekniğini pek çok gün boyunca uyguladıktan sonra, Bu Fang'ın becerileri oldukça büyük bir farkla gelişti. Mutfak bıçağı ilk kaburgaları sıkıca doğrandığından, sadece bir illüzyon gibi görülebilirdi.

Bu Fang ilk Tatlı -Ekşi kaburgasını pişirmeye başladı, O et doğrarken son derece yorulduğunu hissetti. Bununla birlikte, kesme tekniği geliştiğinden, kesmek onun için çok daha kolaydı.

İlk önce ruh enerjisiyle dolu olan ilk kaburgayı doğradı, daha önce hazırladığı nişasta macununu ilk kaburgayı kaplamak için kullandı.

ÇN:İlk kaburga=Prime Rib (ilk in yerine daha iyi önerisi olan yazsın onu kullanam)

Wok'un yarısını yağla doldurarak, yükselen sıcak hava elini haşlayacak kadar sıcak olana kadar bekledi ve her bir et parçasını wok'a yerleştirdi.

Pssst!

Et parçaları yağın içinde yuvarlandığında, bir koku sürükleniyordu.

Et parçalarının hepsi derin bir şekilde kızartıldıktan sonra, Bu Fang onları büyük bir kaseye yerleştirdi. Mandalinamsı tatlı ve ekşi sos etle birlikte karıştırıldı ve nihayet bir tabağa yerleştirildi.

"Blacky, yemek zamanı," Bu Fang Tatlı - Ekşi kaburga yemeği ile mutfaktan çıkarken hafifçe dışarıdan Blacky’i çağırdı.

Blacky'nin yarı açık gözleri, köpek burnu havayı kokladığı için hemen aydınlandı. Bu Fang'ın ellerindeki Tatlı - Ekşi kaburganın yemeğine hevesle bakarken dili ağzından çıkmış vaziyetteydi.

O Blacky’nin önüne Tatlı - Ekşi kaburga yemeğini yerleştirdiğinde, Blacky kuyruğunu sallayarak tabaktaki yemeği silip süpürmeye başladı.

Bu Fang'ın ağzının köşesi, Blacky’nin pürüzsüz ve tertemiz kürkünü okşarken bir gülümsemeyle genişledi. Ayağa kalktı ve girişe doğru bir sandalye çekti. Oturduğu gibi, güneşte kendini yavaş yavaş bastırmaya başladı.

İmparatorluk kentinin en iyi uzmanları arasında büyük bir savaş, dün dükkan içinde olmasına rağmen, Bu Fang'ın günlük hayatında pek bir değişiklik olmamıştı.

Geç sonbahar güneşinin ışınları daha sıcak ve daha rahattı ve kıyafetleri güneş ışınlarının altında sarhoş edici bir ışık kokusu yayıyordu.

Ne harika bir gün.

Bir mesafeden, Şişman Jin ve arkadaşları görkemli bir şekilde yaklaşıyorlardı. Grubun lideri olan Şişman Jin gevşekti ve tombul yüzü hafifçe şişti.

"Günaydın, Sahip Bu. Güneşleniyor musun? Sen ne boş bir ruhsun." Şişman Jin ,Bu Fang’a bakarken söyledi.

Bu Fang başını salladı ve şaşkınlık içinde ona şöyle baktı: "Yüzün neden şişti? Zaten çok şişmansın, daha da şişmesine gerek yok."

"Sahip Bu ... daha uygun bir sohbet edemez miyiz? Hepsi senin yüzünden değil mi?"Yüzündeki yaraların bahsedildiği anda, Şişman Jin'in gözleri kızgınlık ile doluydu.

"İstiridye Krepleriniz çok kokulu..."Bu Fang'a idam platformunda gerçekleşen her şeyi anlattı ve sonradan hafifçe şaşkına dönmesine neden oldu...

Yani, İstiridye Krepinin başlangıcı böyle bir heyecan yarattı.

"Böyle insanlık dışı bir davranış yaptın, neden seni ölümüne dövmedi?.."Bu Fang, ayağa kalktı ve vücudunu uzatırken basitçe söyledi. Sonra mutfağa doğru yürüdü.

Şişman Jin gülse mi ağlasa mı bilmiyordu. Sahibin onunla alay etmesini beklemiyordu. "Sahip Bu, ben her zamanki gibi aynısından istiyorum."

Bu Fang duyduğunu göstermek için elini salladı. Bir süre sonra, zengin bir koku mutfaktan dışarı fırladı.

Ouyang Xiaoyi geldiğinde atlıyordu. O günkü ruh hali oldukça iyiydi.

"Aman Tanrım, şişko Jin. Yüzünü böyle şişirerek ne gibi davranmaya çalışıyorsun?" Ouyang Xiaoyi dükkana girdiğinde fark ettiği ilk şey şişman Jin'in sefil görünüşüydü ve hemen yüksek sesle güldü.

Şişman Jin sadece acı bir şekilde gülümseyebildi. Yoksa Ouyang Xiaoyi ona sürekli musallat olurdu, o bir kez daha istiridye krebi hakkında ki hikayeyi anlattı.

"İstiridye krebi gerçekten o kadar lezzetli mi? O zaman, kötü kokulu patronun benim için bir servis yapmak zorunda bırakacağım. Anne, baba ve büyükbabamın tadına bakmasına izin vermek için geri götüreceğim " Ouyang Xiaoyi dedi.

"Xiao Yi, yemek servisi" Bu Fang hafifçe bağırdı. Xiaoyi'nin yemek alanından gelen kahkahalarını duyunca geldiğini biliyordu.

"Oh!"Ouyang Xiaoyi hevesle mutfak penceresine doğru koştu ve Şişman Jin ve arkadaşlarına yemekleri servis etti.

Şişman Jin ve arkadaşları yiyeceklerini tatmin edici bir şekilde bitirdiler ve faturalarını ödedikten sonra ayrıldılar. Doğal olarak, her biri ayrıldıklarında istiridye kreplerini taşıyordu.

Ji Chengxue, zarif bir şekilde geldiğinde beyaz bir elbise giyiyordu. Neredeyse dükkanın düzenli bir müşterisiydi ve nazik bir gülümseme genellikle yüzünde görülebilirdi.

"Majesteleri ağabey, ne yemek istiyorsunuz?"Ouyang Xiaoyi sordu.

"Ben Kızartılmış balıktan bir porsiyon ve buz kalp yeşim semaver şarabından bir kavonoz istiyorum." dedi Ji Chengxue kıkırdayarak.

Bir süre sonra yemekler servis edildi. Ji Chengxue mutlu bir şekilde Kızartılmış Balıklarını yedi kendisi tarafından şarabını döktü ve o buz kalp yeşim semaver şarabını içti.

Daryol girişinde, kalçasını sallayan beyaz saçlı ince bir figür yaklaşıyordu.

"Tanrım, neredeyse kalp krizi geçiriyordum. Neden bu köpek hala burada kalıyor? Sen hala yüce bir canavarsın, en azından yüce bir canavarın otoriter aurasını gösterebilir misin?"

Lian Fu’nun adil ve açık bir teni vardı ve beyaz saçları bronz bir başlıkla bağlyken gündelik kıyafetler giymişti. Blacky'yi görünce, kalbi başparmağını ve orta parmağını birbirine sıkıştırarak titredi ve söylendi.

Blacky, lanet olası hadım ile ilgilenmekten rahatsız olamazdı. Tatlı - Ekşi Kaburgaları, her yere sürüklenen bir koku olarak memnun bir ifadeyle yavaş yavaş kemiriyordu.

"Hmm, bu ... oldukça kokulu," Lian Fu, başparmağını ve orta parmağını birbirine sıkıştırırken homurdandı.

Blacky'nin vücudu dondu, çünkü lanet olası hadıma biraz bakmıştı. Daha sonra vücudunu kaydırdı, böylece kalçaları Tatlı - Ekşi Kaburgalarına kemirmeye devam etmeden önce Lian Fu ile karşı karşıya kaldı.

Kim bunu ister ki?! Lian Fu öfkelendi. Sanki o, baş Hadım, Köpek Maması için savaşacaktı.

Hmph! Lian Fu, kalçalarını sallarken Bu Fang'ın dükkanına adım atarken gururla heyecanlıydı. Sorun yaratmak için ya da herkesi yakalamak için orada değildi. Yiyecek almak için oradaydı.

Majesteleri, bir gün önce dükkanda ki tüm yemekleri getirmesi için ona bir imparatorluk emri vermişti. Tadı iyi olsaydı, Bu Fang'ı imparatorluk sarayına katılmaya bile ikna edebilirdi.

"Dar bir sokak içinde bulunan bir dükkanda ki küçük bir aşçı. Becerileri imparatorluk şefleri ile gerçekten karşılaştırılabilir mi?"Ancak, Lian Fu o gün ki görevi hakkında özellikle hevesli değildi.

"Aman Tanrım, Majesteleri! Neden buradasınız? General Ouyang'ın genç kızı değil mi?"Dükkana girdiği andan itibaren, Lian fu'nun gözleri, Ji Chengxue'yi yerken ve içerken ve yakını olan sevimli Ouyang Xiaoyi görünce hemen yandı.

"Hmm? Lian gong gong, bugün neden buradasın?"Ji Chengxue biraz şaşırdı. Lian Fu babasının kişisel hadımı idi. Dükkan da görünmesi gerçekten garipti...

"Ekselanslarının farkında olmadığı bir şey var. Majesteleri tüm yemekleri saraya getirmemi emretti. Burada olmamın sebebi de bu değil mi? Emirlerime karşı gelemem."

"Hmm ... Eh? Yemeği?"Ji Chengxue başını salladı ama yakınında ki Lian Fu'ya bakarken ifadesi garipleşti.

Önceki Bölüm Sonraki Bölüm
Çevirmen NotuLütfen okuduğunuz bölüme yorum yapmayı unutmayınız. Unutmayın ki yaptığınız her yorum çevirmenleri cesaretlendirir ve mutlu eder. İyi okumalar.

Yorum Yap

Üyelik girişi yapmalısınız. Üye girişi yapmak için tıklayın.

Yorumlar (4)

6 puan
JNXL2 ay önce
Üye
Yemek dükkandan çıkacak mı? Arkası yarın...Ellerinize sağlık teşekkürler

2186 puan
maahhaam2 ay önce
Üye
Çeviri için teşekkürler

733 puan
blade2 ay önce
Üye
çeviri ve edit için teşekkürler

43 puan
akrepkani2 ay önce
Üye
Teşekkürler.