POPÜLER NOVEL GÜNCELLEMELERİ

Gourmet of Another World Bölüm 62: Ji Chengxue’nin Vedası

Çeviri : ForeverSam
Düzenleme : ForeverSam
Okunma : 472
Tarih : 11 Mart 2019
Önceki Bölüm Sonraki Bölüm

Ev Sahibi: Bu Fang

Cinsiyet: Erkek

Yaş: 20

Gerçek enerji Yetiştirme seviyesi: Üçüncü sınıf (zaten vücudun dışında gerçek enerji tezahür yeteneğini elde etti. Fantezi dünyasında pişirme tanrısı olarak, yemek pişirirken kesinlikle gerçek enerjiden faydalanmanız gerekecektir. Sıkı çalış, genç adam.)

Pişirme Yetenekleri: Bilinmiyor

Beceriler: Seviye Bir Meteor Kesme Tekniği (52/100)

Araçlar: Pişirme Tanrısının Set Parçaları (3/4)

Pişirme Tanrısının Genel değerlendirmesi : Çırak şef (nihayet gerçek enerji ile malzemeyi pişirebilirsiniz . Kesme tekniğinizi uygulayın ve Pişirme Tanrısı olma yolu sizin için açılacaktır. Sıkı çalış, genç adam.)

Mevcut ciro iki bin sekiz yüz seksen kristal. Gerçek enerji dönüşüm derecesi: 720/1000

Sistem seviyesi: üç yıldız (dönüşüm oranı yüzde yirmi beş, müşterilerin dördüncü sınıftan daha düşük malzemeler getirmesi için izin verilir.)

Ertesi sabah, Bu Fang uykulu bir şekilde yataktan kalktı. Yıkanırken sistem paneline bakıyordu.

Gerçek enerji dönüşüm derecesine baktıktan sonra, yakında bir sonraki seviyeye ulaşabilmesi gerektiğini fark etti. Şu anda Üçüncü sınıf bir savaş Manyağıydı. Bir kez o bin kristale ulaşırsa, onun gerçek enerji değeri dördüncü sınıf savaş ruhu olacaktı. O zaman, gerçek enerjiyi kontrol etmek için çok daha kabiliyetli olurdu.

"Set tam olarak nedir ... gerçekten merak ediyorum. Ancak, zaten üç parça topladım. Bir sonraki seviyeye ulaştığımda, koleksiyonu tamamlayabilmeliyim," Bu Fang aşağı inerken mırıldandı.

Sonra mutfağa geldi ve günlük turp Dilimleme uygulamasına başladı.

O uygulamasını bitirdikten sonra, Bu Fang dükkanın girişine doğru yürüdü ve kapı panolarını kaldırıldı. Hava daha soğuk görünüyordu ve yüzüne üflenen soğuk rüzgar biraz kemik ürpertici oldu.

Bu Fang hala selametle uyuyan Blacky’e baktı ve yemeği pişirmek için mutfağa döndü. Bir süre sonra, ezici kokulu tatlı-ekşi kaburga tamamlandı.

"Yemek zamanı, Blacky."Bu Fang Blacky’nin önüne tatlı - ekşi kaburgayı yerleştirdiğinde,Blacky anında enerjik oldu.

Şişman Jin ve arkadaşları her zamanki gibi geldi ve kahvaltı bittikten sonra ayrıldı. Bu Fang’ın yerinde yemek zaten onlar için bir alışkanlık haline gelmişti. Bu Fang'ın yemeklerinin pahalı olmasına rağmen, Şişman Jin sonradan zengin ... paraya ihtiyacı yoktu.

Xiao Yue, blacky'nin hapşırmasıyla dükkan patladıktan sonra artık görünmemişti, sanki imparatorluk şehri içinde tamamen kaybolmuştu. Ancak, Bu Fang hiç umursamadı. En çok, bir müşterinin kaybı konusunda pişmanlık duyabilirdi.

Daryol içinde, biraz kemik ürpertici bir sonbahar rüzgarı esiyordu. Beyaz bir elbise giyen Ji Chengxue, yavaş yavaş mağazaya yaklaştı. Adil ve nazik yüzü ve daralmış gözleri sanki sürekli gülümsüyormuş gibi görünüyordu.

"Sahip Bu, Günaydın," Ji Chengxue hafifçe Bu Fang’ı selamladı. Bu Fang kayıtsızca başını salladı ve kabul etti.

"Majesteleri ağabey, bugün neden bu kadar erken geldiniz?"Ouyang Xiaoyi şaşkınca sadece dükkana adım attı ve otururken Ji Chengxue’ye sordu.

Ji Chengxue Xiaoyi'nin kafasını okşadı ve bir kıkırdama ile şunları söyledi: "bugün Bu'nun yemeklerini yemeye geldim."

"Bugün ne yiyorsun?"Bu Fang sordu.

"Ben her yemekten bir porsiyon olacak.” Ji Chengxue bir iç çekişle" bu saatten sonra, artık Bu'nun yemeklerini tatma şansım olup olmayacağını bilmiyorum " dedi.

"Hmm? Ne oldu?"Bu Fang şaşkınca sordu. Ouyang Xiaoyi merakla Ji Chengxue de bakıyordu.

Ji Chengxue'nin bakışları, " hiçbir şey değil. Sadece aile meselesi. Yarın ımperial City'den ayrılacağım. Geri dönüp dönmeme dair hiçbir fikrim yok."

"Anlıyorum, bana bir dakika ver."Bu Fang ifadesizce başını salladı ve mutfağa geri döndü. Sonra buz kalp Yeşim semaver şarabından bir kavanoz ile döndü ve doğrudan Ji Chengxue’ye doğru attı.

Ji Chengxue, şarap kavanozunu yakaladı. Daha sonra yumuşak bir gülümseme ile bez kapağını çıkardı ve şarabı bir bardağa döktü.

Bu Fang da kendisi için bir bardak döktü. Şarap bardağını kaldırdı ve "size güvenli bir yolculuk diliyorum" dediği gibi bardaklarını hafifçe birbirine çarptılar.

"Hahaha, teşekkürler. Bugün bana yemek ısmarlamaya ne dersin? Ya da bana indirim?"Ji Chengxue bir yudumda bir kadeh şarabı bitirdi ve kıkırdamaya başladı.

Bu Fang kayıtsızca ona baktı ve ifadesizce cevap verdi, " Hayır."

Sonra Bu Fang mutfağa döndü ve diğer yemekleri pişirmeye başladı.

Ayak sesleri daryoldan bir kez daha duyulabildi ve üç figür yavaş yavaş yaklaştı.

"Ekselansları,bugün çok erken geldiniz.” Xiao Xiaolong ve Xiao Yanyu arkasında dururken Xiao Meng hafifçe, düz bir yüz ile Ji Chengxue’ye doğru eğildi.

Xiao Yanyu'nun ten rengi çok daha iyiydi. Adaçaylı anka kuşu tavuğu çorbasının etkili olduğu anlaşılıyordu.

"General Xiao, kendimi aptal durumuna düşürdüm. Yarın yola çıkacağımdan dolayı, son bir kez Sahip Bu’nun yemeğini yemeye geldim, böylece savaş sırasında yiyeceği için özlem duymayacağım."Ji Chengxue, kendi kupasını ve Xiao Meng için bir tane daha doldururken dedi.

O iç çekti ve Ji Chengxue den bir kadeh şarap almadan önce Xiao Meng, bir an için sessizdi.

İkisi oturdu ve içmeye başladı.

Ouyang Xiaoyi Xiao ailesinin emrettiği yemekler hakkında Bu Fang’ı bilgilendirdi ve o anladığını belirtti.

Ezici kokulu yemekler Ouyang Xiaoyi tarafından getirildi ve masaya yerleştirildi. Bunların hepsi Ji Chengxue tarafından emredilmişti. O lezzetli yemekleri yerken içti ve kendini zevk halinde buldu.

"General Xiao, ablam son zamanlarda nasıl gidiyor?"Ji Chengxue bir yudum şarap aldı ve o karmaşık bir bakışla Xiao Meng’e doğru bakarken söyledi.

Xiao Meng hafifçe kaşlarını çattı ve tek bir yudumda şarap bardağını tamamladı. Hafifçe nefes aldı ve kasvetli bir şekilde şunları söyledi: "hala her zamanki gibi komada. İmparatorluk hekimleri de sebebini anlamıyor. Zaten üç yıl oldu ve Ru'er in ne zaman uyanacağını hala bilmiyorum."

"Kardeş her zaman böyle nazik bir insan olmuştur, cennet kesinlikle ona yardımcı olacaktır. Bir gün uyanacağına eminim, " Ji Chengxue onu teselli etti.

Ji Ru'er , Ji Chengxue’nin ablası, Xiao Meng’in eşi ve Xiao Yue’nin annesiydi. Üç yıl önce, Xiao Yue kılıç yolunun gerçek özünü anlamak için bir teklif olarak annesinin kalpinden kanını kullandı ve Ji Ru'er’in komaya düşmesine neden oldu. Şimdi üç yıl geçti ve  hala Ji Ru'er de uyanma belirtisi yoktu.

Son üç yıl içinde, Xiao Meng Ji Ru'er’i uyandırmak için ,olağanüstü becerileri olan olağanüstü bireyler ve doktorlar için tüm Işık rüzgar İmparatorluğu’nu aramıştı, ama hiçbir sonuç yoktu.

Bu nedenle, saçları endişeden beyaza dönmüştü. Yedinci sınıf bir Savaş-Azizi için, bu inanılmaz bir şeydi.

"Aslında, artık bunun için umut etmeye cesaret edemem. Ru'er hala komada olsa da, hala hayatta olduğu konusunda zaten memnunum. Bugün Ru'er'i uyandırmanın bir yolu olup olmadığını sormak için geldim. Xiao Meng dürüstçe Ji Chengxue'a dükkanı ziyaret etme amacını anlattı.

Ji Chengxue başını salladı. Bu Fang'ın tıbbi mutfağı, Xiao Yanyu'nun ölmeye yakınken ciddi bir yaşam gücü kaybından kurtulmasına yardımcı olmuştu, ablasını uyandırabilmesi için bir şans vardı.

Yardım edemezdi ama içinde umut duygusunu hissediyordu.

İkisi de daha fazla konuşmadı ve şarap içmeye devam etti. Bu dönemde, Xiao Meng sadece savaş sırasında bazı konularda Ji Chengxue’yi yüreklendirirdi.

Ji Chengxue bir prens olsa da, sonuçta üçüncü oğuldu. Annesi sadece düşük statüye sahip bir cariyeydi. O ne veliaht Prens, Ji Chengan, ne de Kral Yu, Ji Chengyu ile karşılaştırılabilirdi ve o da İmparatorun kendisi tarafından tercih edilen biri değildi. Xiao Meng kayınbiraderi olmasaydı, üçüncü Prens zaten veliaht Prens veya Kral Yu tarafından silinebilirdi.

"Kraliyet ile hiçbir bağı yok" demesinin arkasında bir sebep vardı.

"Savaş sırasında kendi güvenliğinize dikkat etmelisiniz. Majestelerinin size iyilik yapmamasına rağmen hala bir prenssiniz" Xiao Meng ciddi olarak, dedi.

Ji Chengxue kayıtsızca başını salladı ve bir bardak şarabı yuttu.

İkisi içerken sohbet etti, öksürme sesi ,dışarıdan yaşlı bir figür yavaş yavaş dükkana yürüdü.

Ji Chengxue ve Xiao Meng’in bakışları doğal olarak yeni gelen kişiye doğru kaymıştı. İfadeleri hemen dondu ve gözleri kuşku doluydu.

Önceki Bölüm Sonraki Bölüm
Çevirmen NotuLütfen okuduğunuz bölüme yorum yapmayı unutmayınız. Unutmayın ki yaptığınız her yorum çevirmenleri cesaretlendirir ve mutlu eder. İyi okumalar.

Yorum Yap

Üyelik girişi yapmalısınız. Üye girişi yapmak için tıklayın.

Yorumlar (4)

733 puan
blade2 ay önce
Üye
çeviri ve edit için teşekkürler

1511 puan
lawsut22 ay önce
Üye
Çeviri için teşkkürler yağdırın bölümleri üzerimize

43 puan
akrepkani2 ay önce
Üye
Teşekkürler.

2186 puan
maahhaam2 ay önce
Üye
Ceviri icin tesekkurler