Gourmet of Another World

01 Nisan 2019
Çeviri: ForeverSam
Düzenleme: ForeverSam
1154 Görüntülenme
Bu bölümü 9 Kişi beğendi.

Gourmet of Another World Bölüm 67: Genç Adam, Hata Bulmak İçin Dilini Kullan

Hava, sonbaharın sonlarından kışa dönüşmüş gibi, daha soğuk ve daha soğuk hale geliyordu. İmparatorluk kentinin sokaklarındaki yayalar kendilerini kalın pamuklu kıyafetlerle örtmeye başlamıştı. Sabah erken saatlerde sokaklarda yürürken, ağzından gelen buhar, nefes verdiklerinde açıkça görülebilirdi.

Tak Tak Tak!

Girişten bir dizi çarpma sesi geldi. Ayağa kalkan ve mutfakta meteor kesme tekniği uyguluyan Bu Fang, biraz şaşırdı. Düşündü, "Kim bu saatte kapıyı çalmak ister?"

Bu Fang elindeki bıçağı koyup acele etmeden girişi açtı. Gözlerini kamaştıran pembe bir ceket giyen Ouyang xiaoyi idi. Bu Fang'a bakarken canlı, büyük gözleri yanıp sönüyordu.

"Xiaoyi? Bugün buraya neden erken geldin?"Bu Fang şaşkın bir şekilde sordu. "Normalde şişman Jin ve geri kalanlar yemeyi bitirdikten sonra gelmiyor muydu?"diye düşündü

Xiaoyi biraz nefessizdi, sanki oraya kadar koşmuş gibiydi. Narin yüzü hafifçe pembe ve burnunun ucu soğuk havalardan dolayı biraz kırmızıya dönmüştü ve bu onun güzelliğini arttırmıştı.

"Kokuşuk patron, Ekselansları abi imparatorluk şehrini terk ediyor ve bugün yola çıkıyor. Gidelim ve onu uğurlayalım, " dedi Ouyang Xiaoyi.

Bu Fang bir şaşkınlığa girdi. Ji Chengxue imparatorluk şehrini terk edip sınır dışındaki mezheplere karşı bir savaştan bahsetmişti diye hatırlıyordu.

Bu Fang, Ji Chengxue'nin tüm bu zaman boyunca işini himaye ettiğini hatırladığında, en azından onu uğurlaması gerektiğini düşündü. Yani, Ouyang Xiaoyi’yi reddetmedi ve bunun yerine başını salladı.

"Beni bekle," dedi Bu Fang basitçe döndü ve dükkana girdi. Bir süre sonra tahta bir parça çıkardı.

Ahşap tahtada yazılan: İş bugün askıya alınmıştır.

Ahşap tahtayı girişe astıktan sonra, Bu Fang çömeldi ve Blacky'nin esnek ve tertemiz kürkünü okşadı. Dükkanın girişini kapattı ve Ouyang Xiaoyi ile ayrıldı.

Bu Fang, vücudunun etrafına sıkıca sarılmış bir kaşmir palto ve soğuk rüzgarın sırtından kaymasını önlemek için boynuna sarılmış koyu gri bir eşarp giyiyordu.

Ouyang Xiaoyi Bu Fang’ın kolayca onun davetini kabul edeceğini beklemiyordu. O aslında sadece Bu Fang’a sormak için gelmişti ve reddedilmeye hazırdı... ancak, sonuçlar genellikle insanların beklentilerinin dışında idi.

İkisi daryol girişine doğru yürüdü. Xiao Xiaolong ve Xiao Yanyu, iki iyi görünümlü kardeşler yakın duruyordu. Xiao Xanyu'nun yüzü bir peçe ile kaplıydı ve kusursuz görünümü görülemiyordu. Aura, sanki bir tanrıça inmiş gibi gelişmişti ve göze çarpıyordu.

Yaralanmaları zaten çoğunlukla iyileşmişti ve temelde hareketlerini engellememişti. Xiao Xiaolong,Bu Fang ve Ouyang Xiaoyi fark ettiğinde, kollarını uzaktan sallamaya başladı.

İki kardeş, onurlu auralarını tam olarak ortaya çıkaran beyaz kürk paltolar giyiyordu. Kusursuz görünümleriyle eşleştirildiğinde, sokakta güzel bir manzara sağladılar.

"Sahip Bu, gerçekten Ekselanslarını uğurlamak için bizimle olmayı kabul ettiniz mi?!"Xiao Xiaolong inanılmaz bir ifade ile hayretle Bu Fang’a baktı.

Daha önce, Ouyang Xiaoyi Bu Fang’ı davet etmek istediğini söylemişti,o Bu Fang’ın soğuk kişiliği nedeniyle kesinlikle kabul etmeyeceğini düşünmüştü. Ancak, gerçeklik şiddetle yüzünü tokatladı.

"Neden? Garip mi?"Bu Fang, ifadesiz olarak Xiao xiaolong'a bakarken basitçe söyledi.

Xiao Xiaolong hemen garip bir şekilde güldü. Yanında duran Xiao Yanyu, Bu Fang'a baktı. Uzun bir süre sonra, hafifçe eğildi ve hafifçe dedi ki, " beni kurtardığın için teşekkür ederim..."

Bu Fang başını salladı ve aniden ortam sessizleşti. Daha sonra daryoldan ayrıldılar ve İmparatorluk kentinin ana sokaklarına doğru yöneldiler.

Sabahın erken saatlerinde rüzgar hafif kemik ürperticiydi. Bu Fang o merakla etrafına bakarken boynuna sarılmış eşarbı bağladı. Nadiren dükkandan ayrılıyordu ve İmparatorluk şehri izlenimi oldukça belirsizdi. Neredeyse iki ay boyunca imparatorluk şehri içinde kalmış olsa da, hala sokaklara aşina değildi.

Caddenin kenarlarında, gökyüzü yavaş yavaş daha parlak hale geldikçe, seyyar satıcılar ortaya çıkmaya başlamıştı.Buhar ağızlarından çıkarken müşterileri çekmek için bağırdıkları için soğuk rüzgarda büküldüler.

Caddenin her iki tarafında da iş için açılırken esneyen uykulu dükkan asistanları vardı. Bir gece dinlendikten sonra, imparatorluk şehri sabah ışığında yavaş yavaş uyanıyordu.

Ouyang Xiaoyi neşeyle Bu Fang çevreleyen şeyler ve binaları tanıtırken Bu Fang, merakını gizleyemedi.

"Bu ölümsüz ankakuşu restoranı mı? İmparatorluk kentindeki bir numaralı restoran mı?"Bu Fang aniden, güzelce yenilenmiş üç katlı bir binaya doğru işaret ederken söyledi.

Ouyang Xiaoyi ve diğerleri bir an için bir şaşkınlığa girdi ve sonra başını salladı.

Ouyang Xiaoyi, girişinde yukarıda gösterişli tabelaya doğru işaret etti."Ölümsüz ankakuşu restoranı, tatlı kokulu patron, bu üç karakter İmparator büyükbaba tarafından yazılmıştır ." dedi!

Bu Fang göründüğü gibi, üç karakterin gerçekten çağrışımla dolu olduğunu keşfetti. İmparatorun kaligrafisi hala çok iyiydi, ne yazık ki... Eğer sistem reddetmeseydi, o anda imparatorun isteğini kabul etmiş olabilirdi.

Çünkü hızlı bir şekilde dükkan için bir tabela almak istiyordu.

"Ani Görev: Ev sahibim, ölümsüz ankakuşu restoranının onüç yemeğini tat, onların yararlarını ve dezavantajlarını değerlendir ve bugün her yemeğin üç yetersiz noktasını bul lütfen."

(Başarılı olan insanlar zayıflıklarını güçlü yönleriyle örtmelidirler. Genç adam, ölümsüz ankakuşu restoranında hata bulmak için detaycı dilini kullan.)

Görev ödülü: Gerçek enerji gelişiminde yüzde on ilerleme, ölümsüz ankakuşu restoranının bir tabağından gelişmiş pişirme yöntemi.

Tıpkı Bu Fang ölümsüz ankakuşu restoranını düşünürken, ciddi bir ses zihninde çaldı ve bir an duraklamasına neden oldu.

"Başka bir ani görev mi? Bu sefer dilimi kullanarak hata mı bulmalıyım?

"İyi ... bu görev kesinlikle sistemin vereceği bir şey gibi görünüyor. Bununla birlikte, zayıf yönleri güçlü yönlerle örtmek yanlış değil."

Bu Fang sistemin yardımına sahip olsa da, yalnızlık, pişirme tanrısı olmayı amaçlayan biri olarak büyümesine yardımcı olmazdı.

Ayrıca, bu sefer ani görevin ödülleri, gerçek enerji yetiştirme ilerlemesinin yüzde on'u ve yeni bir yemeğin pişirme yöntemi, Bu Fang için oldukça çekiciydi…

Gerçek enerji yetiştirme ilerlemesinin yüzde onunu artırırsa, yakında dördüncü sınıf bir savaş ruhu haline gelebilirdi. O zaman geldiğinde, sistem seviye atlayacak ve daha fazla fonksiyonun kilidini açacaktı.

"Kokuşuk patron, ne için duraksadın? Acele etmeliyiz, aksi takdirde büyük kardeşi uğurlayamayacağız."dedi Ouyang Xiaoyi, Bu Fang'ın kaşmir paltosuna çekiştirdi.

Bu Fang dikkatini onlara geri çevirdi ve başını salladı. Ölümsüz Ankakuşu Restaurant'ına bir kez daha anlamlı bir şekilde baktı, daha sonra imparatorluk kentinin geniş ana yollarına inerken hızlarını takip etti.

Yakında, dördü şehir kapısına ulaştı. Kapının her iki tarafında, metal zırh giyen bir dizi asker duruyordu. İfadeleri ciddiydi ve kasvetli bir aura yayıyorlardı.

Surların dışında, düzenli bir ordu oluşumu vardı. Bu birliklerin hepsi üçüncü prensin askerleri ve mezheplere karşı savaş sırasında korumasıydı.

Ji Chengxue o gün beyaz bir elbise giymiyordu, ancak metal zırh ve kasklı bir askeri üniforma giyiyordu.Yakışıklı yüzü her zamanki gibi nazik değildi, ama soğuk bir sertlikle doluydu.

"Beni uğurladığın için teşekkürler, sahip Bu. Onur duymaktayım."Ji Chengxue, Bu Fang'ın aslında onu uğurlamaya geldiğini fark ettiğinde, biraz sürpriz ve sıcaklık hissediyordu.

"Majesteleri, savaş sırasında vücudunuza dikkat etmelisiniz. Vücudunuz her şeyden daha önemlidir. Unutma, hala bir prenssin!"Xiao Meng ciddiyetle söyledi.

Sınırın dışından gelen mezheplere karşı bir savaş şaka değildi ve son derece tehlikeliydi. Tek bir hata tüm ordunun yok olmasına neden olabilirdi. Sonuçta, sınırın dışından gelen mezheplerin üyelerinin tümü uzmanlardan oluşuyordu. İmparatorluğun askerleri güçlü olsa da, güçlü bir ejderha ininde bir yılanı bastıramazdı. İmparator Changfeng bile, bu mezhepleri, onlarla savaşmak için çok uzun yıllar harcamasına rağmen tamamen yok edememişti.

Ji Chengxue, koyu kahverengi bir tek boynuzlu dizginlerini yakaladı ve başını salladı. Görkemli imparatorluk Sarayı'nın yönüne baktı. Gözlerinde ne mutluluk ne de üzüntü görülebilirdi.

Düzenli ordu yavaş yavaş hareket etti ve yavaş yavaş imparatorluk şehrini terk etti. Ufukta yavaşça kayboldular...

Ji Chengxue'nin figürü kaybolduktan sonra, Ouyang Xiaoyi döndü ve Bu Fang'a şöyle dedi: "kokuşuk patron, şimdi Ekselanslarını uğurladığımıza göre, işi açmak için dükkana geri mi dönüyoruz?"

Xiao Yanyu ve Xiao xiaolong aynı anda kendi yönüne doğru baktı. Bu Fang dükkanı açmak için geri dönseydi, onlar da takip ederlerdi. Bu Fang'ın yemeklerini her gün yiyebilmek de nazik bir mutluluktu.

Ancak, Bu Fang ifadesizce başını salladı ve ölümsüz ankakuşu restoranının yönüne doğru baktı. Ağzının köşesi sert bir şekilde kıvrıldı.

"Ölümsüz Ankakuşu Restoran’ında bugün yemek yiyelim ve İmparatorluk Şehri’nin bir numaralı restorantının yemeklerinin tadının nasıl olduğunu öğrenelim…”

Çevirmen Notu


Lütfen okuduğunuz bölüme yorum yapmayı unutmayınız. Unutmayın ki yaptığınız her yorum çevirmenleri cesaretlendirir ve mutlu eder. İyi okumalar.
Yorum Yap
Üyelik girişi yapmalısınız. Üye girişi yapmak için tıklayın.
Yorumlar
OkuyucuS0 (160 puan) Üye
2019-08-24 15:04:39
Ve başladı su küçük pisten nefret ediyom umarım olur işkence edilir ve ya genel eve düşer
JNXL (21 puan) Üye
2019-04-01 21:07:54
Çeviri için teşekkürler
blade (2050 puan) Üye
2019-04-01 20:11:33
Çeviri ve edit için teşekkürler