Gourmet of Another World

02 Nisan 2019
Çeviri: ForeverSam
Düzenleme: ForeverSam
2265 Görüntülenme
Bu bölümü 11 Kişi beğendi.

Kapasitemin... Daha Büyük Olmasını İstiyorum

"Eh? Ah! Ölümsüz Ankakuşu Restorant’ın da mı yemek istersin?"Xiao Xiaolong Bu Fang'ın sözlerini duyduğunda, gözleri hemen genişledi ve ifadesi biraz garip oldu.

Xiao Yanyu ve Ouyang Xiaoyi de anlayamadı. Belli bir bakış açısından, Bu Fang'ın mutfak becerileri ölümsüz ankakuşu restorant’ının şeflerini tamamen bastırırdı. Oraya giderek ne planlıyordu ki?

"Ölümsüz Ankakuşu Restorant'ının İmparatorluk Şehri içindeki bir numaralı restorant haline gelmesinin doğal bir nedeni var. Ayrıca, bu büyük şefin de öğrenmesi gerekiyor. Deniz yüz nehirden su tutabilir, sadece harika... kapasitesi yüzünden."Bu Fang basitçe söyledi. O döndü ve ölümsüz ankakuşu restoran’ı yönüne yöneldi.

"Deniz yüz nehirden su tutabilir, sadece harika... kapasitesi yüzünden."Xiao xiaolong'un ağzının köşesi seğiriyordu. Aniden o gün Bu Fang ile ilgili bir sorun olduğunu hissetti.

"Xiaoyi, bugün sahip Bu ile ilgili garip bir şey olduğunu düşünmüyor musun? Ölümsüz Ankakuşu Restaurant'ına gitmek için saf olmayan bir amacı olduğunu hissediyorum!"Xiao Xiaolong, Ouyang Xiaoyi’nin yanına gitti ve kulağına fısıldadı.

Ouyang xiaoyi, şaşkınlıkla sorarken biraz kafası karıştı, " Garip? Hiç de değil, bu kadar garip olan ne? Sadece daha fazla öğrenmek istiyor. Bu daha mantıklı. Büyükbaba sık sık bunu Xiaoyi'ye de söylüyor."

Xiao xiaolong, "iyi, seninle konuşmanın bir anlamı yok."

Üçü aceleyle Bu Fang’ı takip etti ve ölümsüz ankakuşu restorant’ına doğru yöneldi.

Ölümsüz Ankakuşu Restaurantı ile ilgili olarak, Xiao Xiaolong ve diğerleri doğal olarak aşina idi. Bu Fang'ın dükkanı ortaya çıkmadan önce, en çok gittikleri yer ölümsüz ankakuşu Restorantıydı. Sonuçta imparatorluk şehri içindeki bir numaralı restorandı ve yemeklerinin tadı kesinlikle tanınmaya layıktı.

Tabii ki, Bu sadece Bu Fang'ın yemekleri ile karşılaştırılmadığında doğruydu.

"Sahip Bu, ölümsüz ankakuşu restorantı’na gittiğinden dolayı, kurallarını biliyor musun?"Xiao Xiaolong birkaç adım daha attı ve Bu Fang'ın yanında yürüyordu.

"Kurallar? Ne tür kurallar?"Başını çevirip Xiao xiaolong'a bakarken Bu Fang biraz şaşırdı.

Xiao xiaolong'un ağzının köşesi seğiriyordu. O bunu biliyordu. Bu Fang'ın ölümsüz ankakuşu’na gitme kararının anın etkisiyle yapıldığından emindi. Ancak, o şaşkın olmasına rağmen, hala bazı şeyler hakkında Bu Fang eğitimliydi.

"İmparatorluk şehri içinde bir numaralı restoran olarak, ölümsüz ankakuşu restorantı üç katlıdır. Mobilya ve görevlilerin kalitesi her kat için farklıdır. Birinci kat sıradan müşteriler için genel alandır ve yemeklerin fiyatı yüksek değildir. Biraz iyi durumda olan ailelerden insanlar ayda birkaç kez yemek yiyebilirler.

"İkinci kat seçkin misafir alanıdır. Ölümsüz Ankakuşu restorantı’nın ilk katının mobilyalarından biraz daha iyidir. Görevli ayrıca bir erkek garsondan , brokar elbiseli güzel bir garson olarak değiştirilir. Sadece hizmet kalitesine dayanarak, zaten imparatorluk şehri ve hatta tüm imparatorluk arasında en iyilerden biri. Ayrıca, ikinci kattaki yemekler birinci kattan çok daha pahalıdır ve tadı da çok daha iyidir.

"Üçüncü kat yüce alandır. Tüm hizmetlileri birinci sınıftır. Mobilyaları ya da görevlileri olsun, şüphesiz imparatorluk şehri içinde bir numaradır. Sadece seçkin bir statüye sahip olanlar bu zemine adım atabilir."

Xiao Xiaolong, Bu Fang’a açıkladı. Üç katın farklı çalışma stillerini tanıttı.

Onun açıklamasını duyduktan sonra, Bu Fang gözlerini daralttı ve başını salladı. Ölümsüz ankakuşu restorantı’nın sahibinin sonuçta biraz beyni vardı. Zeminlere dayalı farklı çalışma stillerine sahip olarak, müşterilerin statüde bir fark hissetmelerine ve harcamaları teşvik etmelerine neden olur. Genel alandan gelen müşteriler, itibar ile ilgili sorun nedeniyle seçkin konuk alanına gitmeyi tercih edeceklerdir. Öte yandan, seçkin konuk alanına gelen müşteriler, itibar kaybetme korkusu nedeniyle genel alana geri dönemeyeceklerdi. Bu, seçkin konuk alanının karlarını artıracak ve kazançları kesinlikle bol olacaktı.

"Üçüncü kattaki yüce alanın yemekleri en iyisi olmalı, değil mi? Girmek için nitelikli misiniz?"Bu Fang aniden bir süre düşündükten sonra sordu.

"Yüce alan olduğu için, sadece Hafif Rüzgar İmparatorluğundaki en saygın insanlar girebilir. Bizim gibi mahkeme görevlilerinin çocukları nitelikli değildir. Xiao Xiaolong, bir süre önce, Sun Qixiang zorla girmek istedi ve altıncı sınıf bir savaş İmparatoru tarafından kovuldu," dedi.

Sözlerini dinledikten sonra, Bu Fang kaşlarını çatmaya başladı. "Yani o yüce alana girmek için nitelikli değil misiniz?"

Xiao Xiaolong, ölümsüz ankakuşu restorantı’nın arka planından belirsiz bir şekilde bahsederken, "sadece Majesteleri, Sağ Bakanı, babam, General Ouyang ve benzeri durumları olan diğerleri  girebilir." dedi.

İkisi sohbet ederken, ölümsüz ankakuşu restorantı’nın güzel döşenmiş girişine zaten ulaşmışlardı.

"Aman, bu genç usta Xiao değil mi? Seni görmeyeli uzun zaman oldu. Bugün yemeğe mi geldin? Acele et, acele et ve içeri gel."

Dördü girişe ulaştığında, mutlulukla dolu büyüleyici sesi çaldığında kalçalarını sallarken şehvetli, çekici bir orta yaşlı kadın yaklaştı.

Xiao xiaolong zarifçe gülümsedi ve başını salladı. "Uzun zaman oldu, kıdemli Chun. Endamın daha da şehvetli hale gelmiş."

Kıdemli Chun denilen çekici orta yaşlı kadın hemen gülümsemesini sakladı ve kahkaha atarken, göğsü canlı bir şekilde zıplamaya başladı . Donma sıcaklığına rağmen, hala göğsünde bir kar beyazı alanı açığa çıkarıyordu ve en ufak bir hava koşulundan rahatsız görünmüyordu.

Çekici orta yaşlı kadın, onları ölümsüz Phoenix restoranının iç kısmına yönlendirirken gülümsüyordu.

Bu Fang bir şey söylemedi. Sadece kıdemli Chun'un bedenine bir kez baktı ve bu bakış kayıtsızdı. Ölümsüz Ankakuşu restorantı’na adım atarken ifadesi ciddiydi. Girdikten sonra restorantın popülaritesini hissediyordu.

Birinci kat masaları düzgünce ayarlanmış geniş bir salondu. İnsanlar ,her masada yemek yiyorlardı. Yüzlerindeki ifadelerden, yiyeceklerden çok memnun oldukları belliydi.

"Genç usta Xiao, sadece dört kişi mi var? Seçkin misafir bölgesine mi gidiyoruz?"Kıdemli Chun'un kalçaları onlara rehberlik ederken sallanıyordu. Yürürken, gruplarıyla sohbet etmek için döndü.

"Evet, dört kişiyiz. Kıdemli Chun, bize bir masa ayarla."Xiao xiaolong başını salladı ve Bu Fang aniden konuştu ve onu kesintiye uğratıp cevap verdi.

"Bekle, önce genel alanda yiyelim. Bizim için bir masa ayarla."

"Eh? Genel alanda mı yiyeceğiz?"Bu kez, sadece Xiao Xiaolong değil ,hatta Xiao Yanyu ve Ouyang Xiaoyi de şaşırmıştı.

"Evet, elbette. İsterseniz seçkin konuk alanına gidebilirsiniz. Her durumda, genel alanda yemeyi bitirdikten sonra oraya gideceğim," diye ekledi Bu Fang.

Bununla birlikte, Xiao xiaolong'un ve diğerlerinin bakışları düşünceli hale geldi. Xiao yanyu'nun peçesinin altında gizlenmiş olan dudakları, "bu Bu Fang... sorun yaratmaya çalışıyor."

"Pekala. Kıdemli Chun, ilk olarak genel alanda bizim için bir masa hazırla. " Xiao xiaolong bir gülümseme ile kıdemli Chun’a söyledi.

Kıdemli Chun'un güzel yüzü şüphelerle doluydu. Kırmızı ankakuşu gözleri* Bu Fang'a doğru kaymış ve tek bir bakıştan sonra hızla uzaklaşmıştı. "Çok iyi, benimle gelin."

Kıdemli Chun'un düzenlemesi altında, boş bir masaya hızlı bir şekilde oturabildiler.

Boynuna sarılı eşarbı ve kaşmir paltosunu çıkardığında Bu Fang dik oturuyordu. Onun ifadesi, parmağını uzanuzatıp masanın yüzeyine dokunurken ciddiydi. Yağlı bir duygu hissi anında ortaya çıktı ve parmağı jet-siyah bir gres ile boyandı.

Bu Fang," Hijyen korkunç ve iştahımı kötü etkiliyor " diye soğuk bir şekilde değerlendirdi.

Sadece oturan ve bir sipariş vermek için hazır olan Xiao xiaolong, aniden dondu ve şaşkınca Bu Fang’a baktı.

Ouyang xiaoyi ve Xiao Yanyu, Bu Fang'a garip bir şekilde bakarken gözleri kıpraşıyordu.

Şehvetli Kıdemli Chun, kızgınlıkla zihninde lanetlerken son derece utandı " bu genel alan, hijyen doğal olarak kötü! Genel bölgeyi seçmene rağmen neden bu kadar seçicisin?"

"Bana birinci sınıf olduğunu düşündüğün genel alanda ki tüm yemekleri getir," Bu Fang ifadesizce otururken kıdemli Chun’a söyledi.

"Tüm birinci sınıf yemekler? Genel alanda on adet birinci sınıf yemek var. Her yemeğin maliyeti beş yüz Gümüş sikke. Hepsini istediğine emin misin?"Kıdemli Chun şüpheyle Bu Fang’a baktı.

O sonuçta Xiao Xiaolong ile gelmişti, Bu Fang’a güvenmiyorda değildi. Xiao Xiaolong büyük General Xiao Meng’in oğluydu ve doğal olarak çok parası vardı. Onun önündeki genç adam Xiao Xiaolong'un arkadaşı olduğu için doğal olarak o da iyi olurdu. Ancak, eğer paradan yoksun olmasaydı ... genel alanda ne işi vardı?

Xiao xiaolong ona bir kıkırdama ile "Kıdemli Chun, sadece yemekleri servis et.Para dışında her şeyden yoksun " dedi.

Kıdemli Chun yemekleri hazırlamayı düzenlemek için gittiğinden beri , Xiao xiaolong zaten konuşmuştu.

Yaşlı Chun gittiğinde Xiao Xiaolong,Bu Fang’ın gözlerine bakıp"sahip Bu, ölümsüz ankakuşu restorantı’nın tüm yemeklerini denemeyi mi planlıyorsun?” diye söyledi.

Bu Fang'ın ağzının köşesi, Xiao Xiaolong'a kayıtsızca bakarken bir gülümsemeye dönüştü ve "bu doğru, bugün hata bulmak ve sorun çıkarmak için buradayım."

Çevirmen Notu

*Kıdemli Chun'un gözleri , Çin’in Liu Yifei adlı ünlüsünün gözleri gibiymiş.


Lütfen okuduğunuz bölüme yorum yapmayı unutmayınız. Unutmayın ki yaptığınız her yorum çevirmenleri cesaretlendirir ve mutlu eder. İyi okumalar.
Yorum Yap
Üyelik girişi yapmalısınız. Üye girişi yapmak için tıklayın.
Yorumlar
OkuyucuS0 (1478 puan) Üye
2019-08-24 15:14:24
Bar kavgası yeah diğer bölüm ne zaman gelecek cvp
OkuyucuS0 (1478 puan) Üye
2019-08-24 15:13:26
Bar kavgası yeah
maahhaam (4094 puan) Üye
2019-06-06 10:51:32
Yeni bolumleri cevirmeye ne zaman devam edeceksin?
maahhaam (4094 puan) Üye
2019-04-17 19:58:45
ne zamana gelir acaba yeni bölümler
araf (4 puan) Üye
2019-04-04 19:28:26
Bölüm atma süreni söyleyebilirmisin çevirmen kardeş
akrepkani (81 puan) Üye
2019-04-03 10:31:54
Teşekkürler.
blade (2054 puan) Üye
2019-04-02 18:22:32
Çeviri ve edit için teşekkürler
maahhaam (4094 puan) Üye
2019-04-02 17:59:33
Çeviri icin tesekkurler. En kisa zamanda devami gelir inş