İlahi Dao'nun Simya İmparatoru

19 Haziran 2019
Çeviri: yuixianna
Düzenleme:
620 Görüntülenme
Bu bölümü 12 Kişi beğendi.
Cilt 1

İlahi Dao'nun Simya İmparatoru Bölüm 19: Ayaklarının Altında Ezilmiş

Bölüm 19: Ayaklarının Altında Ezilmiş

 

Çevirmen:yuixianna

Ling Han şimdi tamamen kanla kaplıydı. Vücut Rafine Kademesinin  yedinci seviyesinde güçteki geçici artışı, ciddi yaralanmalara devam ederek elde edildi. Şimdi yaralı, yalnız bir kurt gibiydi – daha çok yaralandı, daha fazla teslim olmayı reddetti.

 

İlk başta, sanki kalabalık ücretsiz bir şov izlemek için oradaydı. Ancak Ling Han’ın defalarca yaralandığını ama misillemeye devam ettiğini gördüklerinde, duyguları, bir nedenden dolayı, performansından etkilendi.

 

Ling Han bir çöp parçası olsa bile, saygılarını hak eden bir çöp parçasıydı!

 

Ne tür bir insan böyle bir kararlılığa ve azime sahip olabilirdi?

 

Kan döküldüğünde bile boyun eğmemek, her türlü aksilikle korkusuzca yüzleşmek!

 

Bilmeden önce, herkesin düşünceleri gizlice muzaffer olarak çıkacağını umarak, Ling Han’a doğru kaymaya başladı.

 

Dövüş sanatçıları dünyasında, zayıflar acımasızlığı hak etmiyorlardı, ama boyun eğen bir savaşçı saygı kazanabilirdi. Ling Han, selefinin en çok özlemini çektiği bir şeyi elde etmek için kanını ve güçlü isteğini kullandı ...

 

Saygı!

 

Ling Han’ın inatla bu savaşa karşı koymaya karar vermesinin ve hatta böyle bir “aptalca” yöntemi, başa baş bir çatışmayı seçmesinin sebebi de buydu.

 

Tabii ki, sadece şu anki durumunun herkesin düşündüğü kadar korkunç olmadığını biliyordu – Yıkılmaz Cennet Parşömeni vücudunda dolaşıyor ve sakatlıklarını sürekli iyileştiriyordu, bu yüzden gerçekte olduklarından çok daha kötü görünüyorlardı.

 

Ancak, şimdiye kadar bir şekilde iyileşmiş olsalar bile, yaşadığı yaralanmalar hiçbir şekilde sahte değildi. Sanki bir ateş ruhunu yavaş yavaş yakıyormuş gibi acı çekiyordu, ama aynı zamanda gerçek yetiştirme seviyesini aşan güçle patlamasını sağlayan bu acıydı.

 

Köken Dönüş Haplarını sürekli almak, savaşmak ve Yıkılmaz Cennet parşömenin sürekli dolaşımını sürdürmek zorunda kaldı. Bütün bunlar, Köken Gücünün tükenmesine neden oldu.

 

Ling Han defalarca geri çekilmek zorunda kaldı, fakat tekrar savaşa girmeye devam edecekti. Taze kanının sıçramasından dolayı, kaçınılmaz iradesi çevredeki kalabalığın büyük bir bölümünü etkilemişti. Kızlardan bazıları bile, Ling Han’dan savaşmayı bırakmasını isteyerek gözyaşı dökmeye başlamıştı.

 

“Neden düşmüyorsun!” Cheng Xiang ne kadar savaştıysa, o kadar kızdı. Ling Han nasıl bu kadar kararlı olabilirdi? Neden öyleydi, ne kadar yaralanmış olursa olsun, düşmeyi reddetti…? Bu kavga Cheng Xiang’a büyük baskı yaptı. Vücut Refine  Kademesi’nin yedinci seviyesindeki  gücü, onun için bir tehdit olacak kadar yeterliydi ve aralarındaki tekrarlanan çatışmalarla, iç organları da kaynaştı ve aşırı rahatsızlığa neden oldu.

 

Kükredi ve iki yumruğuyla da saldırdı. Sonunda Ling Han’ı olabildiğince çabuk öldürmek isteyen bir savaş sanatı becerisi kullanmıştı!

 

 

Cheng Clan’ın özel yeteneklerinden biriydi — uzman silah yumruğu

 

Kulağı delici çift zirve! [1]

 

Dövüş sanatı becerilerini kullanan bir dövüş sanatçısı ve tamamen farklı iki güç seviyesinde olmayan dövüş sanatçısı. Tıpkı yetiştirme teknikleri gibi, dövüş sanatı becerileri de sırasıyla Cennet, Dünya, Siyah ve Sarı Derecede sınıflandırılabilir. İyi bir Sarı Sınıf dövüş sanatları yeteneği, kullanıcının gücünü kabaca iki katına çıkarabilir.

 

Her ana derece ayrıca üç küçük seviyeye ayrıldı – yüksek, orta ve düşük. Örneğin, Sarı Dereceli düşük seviyeli bir savaş sanatı becerisi, kullanıcının gücünü yüzde otuz civarında artıracak, orta seviye bir seviye kullanıcının gücünü yüzde kırk ila yüzde altmış oranında arttırabilecekti;yüksek de ise yaklaşık yetmiş ila yüzde yüz.

 

Hisse senedinin

Kâr payı

Faiz getirmesi gibi değerli

Uzman Silah yumruğu  İlk Sarı sınıfı orta seviye dövüş sanatı becerisiydi. Bu, kullanıcının gücünü yüzde elli kadar artırabilir ve son üç gizli hamle, kullanıcının gücünü yüzde altmışa kadar arttırabilir!

 

Ling Han sayısız dövüş sanatları becerisini, nadiren görülen Cennet derece yüksek seviye dövüş sanatları becerilerini bile biliyordu – yedi tanesini biliyordu ve her biri kullanıcının gücünü on kat artırabilirdi! Ancak, mevcut güç seviyesindeki sınırlamalar nedeniyle, bu becerileri kullanmanın bir yolu yoktu.

 

Kullanamadığı sadece Cennet derece becerileri değildi. Şu anki sınırlı ekimi nedeniyle, Dünya Sınıfı veya siyah Sınıf becerileri bile onun için söz konusu değildi.

 

Böylece sadece sarı Derece  dövüş sanatları becerilerini kullanabilirdi.

 

Siyah  Derece  dövüş sanatları becerilerini kullanabilmek için kullanıcının en azından Fışkıran Bahar Kademe uygulama seviyesine sahip olması gerekiyordu.

 

İki yumruğu da sıktı ve saldırgan bir duruşa geçti.

 

Yüksek seviye Sarı Sınıf dövüş sanatları becerisi, Atılgan Panter Yumruğu!

 

“Peng!”

 

Yüksek bir ses duyuldu ve iki savaşçı saldırılarını çoktan değiştirdi. Hızları son derece hızlıydı – Liu Yu Tong’un yanı sıra, Dokuzuncu vücut Rafine  Kademesi ekimine sahip olan öğrencilerden sadece birkaçı açıkça görebiliyordu. Bu arada, kalabalığın çoğunluğu ancak, bu yüzleşmeden sonra, Cheng Xiang’ın bedeninin bir şekilde dışa doğru uçtuğunu görebiliyordu.

 

“Si!” Bölgedeki herkes sert bir nefes alırken suskun kaldı.

 

Cheng Xiang, Ling Han’ın saldırısının arkasındaki güç yüzünden uçtu ... bu nasıl bir olaydı?

 

Bu arada, Ling Han’ın vücudu tamamen taze kanla kaplı olsa da, sadece birkaç adım geriye gitmişti.

 

Bu Durum ne kadar büyük bir terslikti!

 

Ne oluyordu? cheng Xiang bunca zaman üstte kaldı, öyleyse neden bir dövüş sanatları becerisini kullandığında o gerçekten korkunç bir şekilde mağlup oldu?

 

Fakat düşünceleri ne kadar ileri giderse gidin, hiçbiri Ling Han’ın sadece üst düzeyde bir Sarı Sınıf dövüş sanatı becerisi kullandığını tahmin edemezdi.

 

Bu nasıl mümkün olabilir? Gri Bulut Şehrindeki iki Büyük Klan bile yalnızca orta seviye Sarı Derece  dövüş sanatları becerisine sahipti. Sıradan bir kişi düşük seviyede bir Sarı Sınıf dövüş sanatları becerisini öğrenmeyi başardıysa, çoktan mutluydu!

 

Sadece Liu Yu Tong’un güzel gözleri anlayışla parladı. Üç Yin Gizemli Sanat’ın Ling Han’ın kendisine bir Cennet Sınıfı yetiştirme tekniği olduğunu öğrettiğini açıkça bilen tek kişi oydu. Öyleyse, Ling Han’ın üst seviyede bir Sarı Sınıf dövüş sanatları becerisini bilmesi hakkında garip olan neydi?

 

Cheng Xiang, geri dönmek istediğini söyledi. Ancak, Ling Han’ın saldırısının arkasındaki güç gerçekten dehşet vericiydi. Sadece hareket etmek bile sürekli kan atmasına neden oldu!

 

Tam şimdi, defalarca saldırılarını değiştirdiklerinde Cheng Xiang’ın iç organları çoktan büyük sarsıntılara maruz kalmıştı ve kısa bir süre önce gerçekleşen bir saldırı, şimdiye kadar aldığı tüm hasarı hemen patlattı. Bu, miktarı kaliteye dönüştüren belirleyici bir saldırıydı!

 

“Hayır, bu mümkün değil!” Cheng Hao’nun ifadesi tamamen inançsızdı. Ağabeyi, dokuzuncu vücut  Refine Kademesi’nin   seçkin bir üyesiydi, nasıl bir çöp kutusuna kaybedebilirdi?

 

Bu kesinlikle gerçek değildi!

 

Ling Han, Cheng Xiang’a doğru yürüdü. Her adımda yaşadığı yaralanmalar hızla iyileşiyordu. Cheng Xiang’ın tam önünde durduktan sonra, tüm yaralar tamamen iyileşmişti, Yıkılmaz Cennet Parşömenin  büyük gücünün kanıtıydı.

 

“Ben kaybettim!”herkes onlara bakarken, Cheng Xiang’ın kaybettiği gerçeğini inkar etmesine imkân yoktu. Yüzü inkarla dolu Ling Han’a acımasızca baktı. Ling Han’ın onu nasıl yendiğini anlayamadı.

 

Ling Han yavaşça bacağını kaldırarak Cheng Xiang’ın üstüne çıkardı.

 

“Sen, ne yapmayı planlıyorsun?” Cheng Xiang, korku dolu bir ifadeyi açığa vurdu. Ling Han yüzüne basmayı mı planlıyordu? “Çok ileri gitme!”

 

“Çok ileri?” ling Han, bir ayağını Cheng Xiang’ın yüzüne sıkıca yerleştirdi, “Sen, Dokuzuncu vücut  Rafine Kademesinin  uygulayıcısı olarak, benimle kavga ederken ...“ çok ileri  ”sayılmaz mı? Küçük kardeşinin bana söylediği ilk şey kaybolmaktı, ve yaptığın ilk şey beni aşağılık yollar kullanmakla suçlamaktı ... “çok ileri” sayılmaz mı?

 

Demek istediğin gibi yapmana izin verilen tek kişisin? Bu dünyada böyle bir mantık yok!

 

Yeteneklerin yetersiz olduğundan, daha az çöp konuşmalısın! ”

 

Ayağına daha fazla kuvvet uyguladı ve Cheng Xiang, acılı bir inilti derhal serbest bıraktı. Ancak, daha çok hissettiği utançtı – aslında birinin ayağının altında ezildi! Dahası, bu kişi akademinin herkes tarafından kabul edilen çöp kutusuydu! Elbette, bugünden sonra, Ling Han kesinlikle ismini bir çöp kutusu olarak silebilirdi, ancak bunların hepsi Cheng Xiang’ın yüzüne adım atmanın bir bedeli olarak geldi. Bu, Cheng Xiang için daha da kabul edilemezdi.

 

Çevrede yaşayan insanlar da kelimeler yüzünden kaybedildi.

 

Bundan önce, yalnızca Ling Han’ın muzaffer olarak çıkacağını umuyorlardı, ama aralarında kim gerçekten Ling Han’ın kazanacağına inandı?

 

Liu Yu Tong’un sözlerini hatırlamaya engel olamadılar  – üç aydan az bir sürede, Ling Han, hepsinin yalnızca arayabileceği bir varlık olacaktı!

 

Belki, üç ay bile gerekli olmayabilir. Halen, çok sayıda kişi ona bakarken zaten anlamışlardı!

 

“Ling Han, kesinlikle pişman olacaksın!” Dedi Cheng Xiang öfkeli ve zehirli bir sesle. Aslında bir çöp kutusunun ayağının altında ezilmiş olmak, bu onun itibarından asla kurtulamayacağı bir utançtı.

 

“Öyle mi?” ling Han hafifçe gülümsedi, bu tür bir tehdit onun üzerinde tamamen anlamsızdı. “Merhamet dilen!” Dedi, “Eğer tavrınız yeterince içten ise, sizi mahvederim, yoksa burada uzun süre yatmanız gerekebilir!”

 

“Sen-“ Cheng Xiang patlayacakmış gibi hissetti. Ling Han aslında tüm bu insanların önünde merhamet dilenmesini istedi.

Lütfen okuduğunuz bölüme yorum yapmayı unutmayınız. Unutmayın ki yaptığınız her yorum çevirmenleri cesaretlendirir ve mutlu eder. İyi okumalar.
Yorum Yap
Üyelik girişi yapmalısınız. Üye girişi yapmak için tıklayın.
Yorumlar
cellist (25 puan) Üye
2019-08-29 13:13:28
Çeviri için çok teşekkürler
akrepkani (80 puan) Üye
2019-06-20 02:13:07
Çeviri için teşekkürler.