POPÜLER NOVEL GÜNCELLEMELERİ
En Güçlü Sistem Oku
En Güçlü Sistem
Bir Grup Çöp Gelin Vurun Bana
Cilt 1

İlahi Dao'nun Simya İmparatoru Bölüm 23: Düşüncesiz

Çeviri : yuixianna
Düzenleme : -
Okunma : 600
Tarih : 25 Haziran 2019
Önceki Bölüm Sonraki Bölüm

Bölüm 23: Düşüncesiz

 

Çevirmen: Yuixianna

“Han, Han’er, sen, sen, sen, sen… zaten yedinci vücut Refine Kademesine  ulaştınız!” Ling Dong Xing, yığıldı. Eğer birileri ona geçmişte yedinci vücut Refine Kademesindeki  biri tarafından suskun kalacak kadar şok verileceğini söylenseydi, kesinlikle konuşmacıya iyi ve sağlam bir tokat verirdi. Ama şimdi, kendisinin önündeki görüşün gerçek olduğundan ve sadece hayal etmediğinden emin olmak için iyi ve sağlam bir tokat vermek istediği kendisiydi!

 

Ling Han, “Evet, artık endişelenmenize gerek yok, peder” dedi.

 

Ling Dong Xing’in yüzü, seğirdi, ama bir süre sonra, güçlü ve yüksek sesle gülmekten kendini alamadı. Sanki birkaç gün içinde kafasında olan endişeler sanki buharlaşmıştı. Oğlu böyle bir söz vermişti – endişelenmesi gereken başka ne vardı?

 

“İyi evlat, iyi evlat!” dayanılmaz derecede heyecanlıydı. Sonunda, oğlunun karısını kurtarmasına yardım edebilme yeteneğine gerçekten sahip olduğuna inandı!

 

Ling Dong Xing bir başını sallayarak “O zaman, bu akşam yemeğe birlikte gideceğiz” dedi. Şimdi oğlu gittikçe daha fazla söz veriyordu, Klan Başkanı’nın pozisyonu kesinlikle gelecekte oğluna geçecekti, bu nedenle Ling Han’ın yanından takip etmesi ve gözlem yoluyla öğrenmesi iyi olurdu.

 

Ling Han yüzündeki gülümsemeyi sürdürdü. Simyacı  Ma’yı bu gece bir daha  göreceğini hayal ettiğinde, ikincisinin yüzündeki şaşırmış ifadesini pratikte görebildi.

 

 

O gece, dört görevli eşliğinde Ling Dong Xing ve oğlu, “Xuan Yu Evi” ne geldi. Ling Dong Xing’in simyacı  Ma’yı akşam yemeğine davet ettiği yer burasıydı.

 

Restoranın özel odalarından birinde beklerken Ling Dong Xing ve Ling Han birbirleriyle konuştular.

 

“Peng!” Kapı aniden açıldı ve iki kişi girdi.

 

Onlar Ling Zhong Kuan ve Ling Mu Yun’du!

 

“Siz ikiniz burada ne yapıyorsunuz?” Ling Dong Xing, soğuk bir sesle dedi.

 

“Klanın başı büyük dertte, nasıl gelmezdim?” Ling Zhong Kuan, oturmadan ve Ling Dong Xing’e, “Bu sorundan geri adım atmanızı ve bu konuyu benim başa çıkmam için bırakmanızı öneririm” demeden davet edilmeyi beklemedi.

 

“Sen?” Ling Dong Xing, soğuk bir şekilde güldü ve “Neden?” Dedi.

 

“Simyacı Ma’yı bir şekilde kırmış olmalısın Aksi halde klanımız için sebepsiz yere sorun yaratabilir miydi? “Ling Zhong Kuan yavaşça konuştu, sonra Ling Mu Yun’a el hareketi yaparak,” Bu çocuk dün muayene edilmeye başladı. Ateş kontrolü için büyük bir potansiyeli var. Bu nedenle hehe, zaten Simyacı  Ma tarafından çırak olarak kabul edildi. Birkaç yıllık sıkı çalışmanın ardından, simyacı  Ma onu resmi bir öğrenci olarak kabul edecektir.  Gelecekte bir simyacı olacak. ”

 

Ling Mu Yun, Ling Zhong Kuan’ın yanında gururla durmak için ayağa kalktı. Yüzünde ölçülemez bir gurur vardı.

 

Ling Han’ın neden olduğu “sorun” dan sonra, Hu Yang Akademisine kaydolma şansını kaybetti. Ancak, bir kapı kapandığında, bir pencerenin açılacağını kim düşünürdü. Aslında ateş kontrolü için büyük bir potansiyele sahipti, bu yüzden gelecekte bir simyacı olma olasılığı çok yüksekti.

 

 

Simyacılar – Gri Bulut Şehrindeki en güçlü, en asil meslek ... hayır, Yağmur Şehri’nin tamamında öyle!

 

Ling Zhong Kuan çok gurur duyuyordu. Onun iki oğlu bile Ling Dong Xing ile kıyaslanamadı, ama bu tamamdı, çünkü torunu Ling Han’dan çok daha üstündü!

 

“Pu!”

 

Birdenbire şok olmadan önce bir anlığına Ling Han’a yakından baktı.

 

Bu, bu, bu, bu, bu, bu, bu neydi? Vücut Rafine Kademesinin yedinci Seviyesi  ? Hayır, hayır, hayır, hayır, hayır, hayır, yanlış görmüş olmalı, Ling Han, Vücut Rafine Kademesinin   yedinci seviyesinde nasıl olabilir?

 

Ling Zhong Kuan, birkaç kez gözlerini ovmak ve Ling Han’a bir kez daha yakından bakmak konusunda engel  olamadı. Ancak, Ling Han’ın  çevresindeki kuvvetli hava hala aynıydı.

 

Vücut Rafine Kademesinin  yedinci seviyesi dedi içinden.

 

Bu velet bir tür ilahi ilaç mı aldı?

 

Ling Zhong Kuan, kırışmış yüzünün şiddetli bir şekilde seğirmesini kontrol edemedi. Gerçekten çok büyük bir şok yaşamıştı.

 

“Büyükbaba, iyi misin?” Ling Mu Yun, büyükbabasının çok garip davrandığını hissetti. Ling Dong Xing’in ve oğlunun yüzlerinde simyacı olacağı gerçeğini ovuşturarak şu an etrafta dolaşmaları gerekmiyor muydu? Neden dedesi aniden bu kadar aptal davranıyordu?

 

 “Yedinci, Yedinci Vücut Rafine Kademesi!” Ling Zhong Kuan, dışarı çıktı.

 

Bu doğru, Ling Mu Yun, Vücut Rafine Kademesinin yedinci seviyesindeydı. Bunun nesi garipti, bunu zaten bilmiyor muydu? Ling Mu Yun, garip bir şekilde Ling Zhong Kuan’a baktı. Neden dedesi aniden bu kadar anormal davranıyordu?

 

“Sen değil, o!” Ling Zhong Kuan, Ling Han’ı işaret ederek söyledi.

 

“Pu!”

 

Ling Mu Yun şoka girdi. Vücut Rafine Kademesinin yedinci  Seviyesi ? Bu nasıl bir şakaydı? Klanda, her üye Ling Han’ın rezil bir çöplük olarak ününü biliyordu. Uzun yıllar boyunca ekilmişti ve henüz yalnızca Vücut Rafine Kademesinin   ikinci Seviyesine  ulaşmayı başarmıştı. Aksi halde, neden klanda çöp olarak etiketlensin ki?

 

Şimdi, Vücut Rafine Kademesinin yedinci Seviyesinde olan Ling Han, bir çöp parçası olarak kabul edilirse, o zaman ne olacak, on sekiz yaşında vücut Rafine Kademesinin yedinci Seviyesine ulaşmıştı. Sadece asıl çöp kimdi? En büyük çöp parçası o muydu ?

 

“İmkansız, bu kesinlikle imkansız!” tamamen inanamayarak mırıldandı.

 

Fakat büyükbabasının, Element Toplama Kademesinin  dokuzuncu seviyesinde  olduğunu çok iyi biliyordu, bu yüzden yanılması mümkün olmazdı.

 

“Haha, şimdi oğlum hakkında ne düşünüyorsun? Fena değil, değil mi?” Ling Dong Xing yürekten güldü. “Bu tür bir doğal yetenek, Hu Yang Akademisine kayıt olacak kadar iyi olmalı, değil mi?”

 

Bu sözleri duyunca, Ling Zhong Kuan ve torununun ifadeleri daha da çirkin hale geldi.

 

Ling Dong Xing’in Ling Han’ı Hu Yang Akademisi’ne kaydolma şansından vazgeçmeye zorlamaktan uzak olduğu ve sonuç taştan bir duvarla sonuçlandı. Ling Dong Xing kasıtlı olarak onlarla uğraşmak için Hu Yang Akademisi’nden bahsetti.

 

Ling Mu Yun hâlâ çok gençti, bu yüzden bir arada kalamadı ve “Hu Yang Akademisi ile ilgili en büyük sorun nedir?” Şimdi simyacıların dünyasına girdim ve  Yağmur Şehrinde en saygın adam olacağım Gelecekte !”

 

“Öyle mi?” ling Han başını salladı ve “Asla bir simyacının çırağı olmayacağınızı garanti ederim, bu yüzden elbette asla bir simyacı olmayacağınızıda” söyleyebilirim.

 

“Hahahaha, kim olduğunu düşünüyorsun? Aslında Simyacı  Ma’nın kararını etkileyebileceğini düşünüyor musun?” Ling Mu Yun soğukça güldü. Bunun dünyadaki en büyük şaka olduğunu düşünüyordu – eğer Ling Han gerçekten böyle bir yeteneğe sahipse, neden Simyacı  Ma kasten sorun çıkarır ve klan için simya haplarının dağıtımını geciktirirdi?

 

Ling Han başka bir şey söylemedi. Sadece gülümsedi – sonuçta, işler daha sonra netleşecekti.

 

Ancak, Ling Dong Xing’in kendisi bile, Ling Han’ın tehdidini ciddiye almadı. Ona göre, oğlu dövüş sanatları alanında gerçekten büyük bir doğal yetenek sergilemiş olsa da, Simyacı  Ma ile hiçbir ilişkisi olamayacaktı.

 

Dördü de Ling Klanına ait olsalar da, karşılıklı olarak düşmandılar, peki birbirleriyle konuşabilecekleri ortak konular nasıl olabilirdi? Kısa sözlü savaştan sonra, Simyacı  Ma’nın gelmesini bekleyerek sessiz kaldılar.

 

Ancak, bu Simyacı  Ma gerçekten kibir yapmaktan hoşlanıyordu. Uzun bir süre sonra hala görünmemişti. Sabır sınırlarına yaklaşırken, nihayet kapının dışından ayak sesleri duydular.

 

“Zhi ...” kapı açıldı ve orta boylu bir adam girdi. Bu adam sadece simyacı  Ma olabilirdi.

 

Gri Bulut  şehrinin tamamında sadece bir simyacı vardı, daha da fazlası yalnızca Ma tarafına katıldı.

 

Ling Dong Xing, Ling Zhong Kuan ve Ling Mu Yun, ayağa kalktı ve yumruklarını tebrik ettiler. Ling Mu Yun bile yeni gelenlerin önünde eğildi ve diz çöktü ve saygılı bir şekilde şöyle dedi: “küçük Mu Yun burada Ustayı selamlıyor!”

 

Bir simyacının çırağı ancak bir simyacının öğrencisinin yarısı sayılabilirdi.

 

“Yükselebilirsin,” Ma Da Jun, ellerini rahatça salladı ve Ling Dong Xing’e başını salladı, “Zevkle vakit kaybetmek zorunda değilsin. İşe başlayalım. Çok meşgul bir adamım. .”

 

“Ling Han, simyacı  Ma’yı selamlamamaya nasıl cüret edersin?” Ling Mu Yun hemen Ling Han’a işaret etti. Çok keskin gözleri vardı ve Ling Han’ın simyacı Ma’yı selamlamadığını hemen fark etmişti. Orada önemli bir şey olmuyormuş gibi oturuyordu.

 

Ling Dong Xing, çok şaşırdı. Simyacı  Ma’yı bu akşam yemeğe davet etmesinin nedeni, adama iyilik yapmak ve ilaç tedarik problemini çözmek olacaktı. Fakat şimdi Ling Mu Yun, bu zayıflıktan faydalandı ve doğrudan işaret etti; işler kötüye gidecek miydi?

 

Gizlice kızmaya yardım edemedi. Önemli olan Ling Klanının şimdi karşı karşıya olduğu sorunu çözmekti, Ling Mu Yun nasıl bu kadar küçük olabilecekti? Birdenbire bir darbeyle bu küçük çocuğu gerçekten öldürmek istediğini hissetti.

 

“Hey, gerçekten oyunun kurallarını bilmiyor!” Ling Zhong Kuan çok kızdı.  

Önceki Bölüm Sonraki Bölüm

Lütfen okuduğunuz bölüme yorum yapmayı unutmayınız. Unutmayın ki yaptığınız her yorum çevirmenleri cesaretlendirir ve mutlu eder. İyi okumalar.

Yorum Yap

Üyelik girişi yapmalısınız. Üye girişi yapmak için tıklayın.

Yorumlar (2)

25 puan
cellist3 ay önce
Üye
Çeviri için çok teşekkürler

2247 puan
SWAGNAMENİTE5 ay önce
Üye
hocam yanlış anlama ama cümlelerini anlamak çok zor oluyor haberin olsun cehennemdeki mangal partisinde herkese dişi şeytanlar servis yaparken sende self servis olacak durumun ciddiyetini anla :D ayrıca seninkiler en fazla tavuk but olacak ama genede değerini bil sana özel tavukta pişiriyoruz :D

34 puan
Yuixianna5 ay önce
Üye
@SWAGNAMENİTE, İngilizce cümleyi anca bu kadar anlamlı oluyor. Zorluyorsun yeni kelime bile ekliyor sun anlamlı kılmak için. Elimden geldikçe anlamlı cümleler haline getireceğim. Sonuçta Çince den İngilizceye çevrilirken bile biraz anlam kaybına uğruyor. Bu arada köfte olmadıkça tavuk but da iyidir.

47 puan
MasterKiller545 ay önce
Üye
@SWAGNAMENİTE, adam daha yeni öğrenecek daha yüklenmeyelim fazla şöyle bir 100 bölüm çevirsin bak sen o zaman gör ne kalitede çeviriler geliyor aklın şaşacak

34 puan
Yuixianna5 ay önce
Üye
@MasterKiller54, yürü be. Koca yürekli okuyucu seni. 👍bu arada kızım.

2247 puan
SWAGNAMENİTE5 ay önce
Üye
@Yuixianna, hocam o anlamda demedim bi editör olsa gayet iyi olur (kolaysa sen yap deme editörlüğü tanrının lütfunu alacak olsam bile üşenirim)

34 puan
Yuixianna5 ay önce
Üye
@SWAGNAMENİTE, iyi iyi. İyi okuyucu. Biliyorum biraz takılmak istedim sadece.

2247 puan
SWAGNAMENİTE4 ay önce
Üye
@Yuixianna, leydim yaşıyor musunuz acaba

34 puan
Yuixianna4 ay önce
Üye
@SWAGNAMENİTE, tel ve bilgisayar pert olduğu için 2-3 hafta Yoktum. En yakın zamanda yeni bölüm gelecek.