POPÜLER NOVEL GÜNCELLEMELERİ
En Güçlü Sistem Oku
En Güçlü Sistem
Bir Grup Çöp Gelin Vurun Bana
Cilt 1

İlahi Dao'nun Simya İmparatoru Bölüm 25: Cheng Klanı'na Karşı

Çeviri : yuixianna
Düzenleme : -
Okunma : 550
Tarih : 06 Temmuz 2019
Önceki Bölüm Sonraki Bölüm

Bölüm 25: Cheng Klanı’na karşı

 

Çevirmen: yuixianna

Ling Dong Xing zaten tamamen uyuşuktu.

 

Kendi oğlunun artık bir dahi olduğunu biliyordu. Ama aslında bir simyacının üzerine düşeceği ve dikkatlice yücelteceği olan biri olmak... Bu hala onunla kıyaslanamaz bir şekilde şok olmasına neden oldu!

 

Daha önce, Ma Da Jun’un tutumu, kibir, üstünlük ve küçümseme doluydu.  Adam sonunda gelmeyi kabul etmeden önce Ma Da Jun’u tekrar tekrar davet etmişti ve ikincisinin geldiğinde ilk yaptığı şey kusur aramak ve problem yaratmaktı. Bir simyacının kibirini tam olarak göstermişti.

 

Ama şimdi ... gerçekten Ma Da Jun’un ona bu kadar saygı ve nezaketle davranacağına inanmaya cesaret edemedi.

 

Gittiği bu birkaç gün, oğlunun bu kadar değişmesine neden olan gerçekte ne oldu?

 

Ling Klan Başkanı, gerçekten ölümü hak ediyorum lütfen endişelenmeyin, geri döndüğümde size ilacı teslim edilmesini sağlayacağım “dedi. Ma Da Jun çok nazik ve temkinli bir şekilde söyledi. Kalbinde yarı yarıya   ölüm korkusu vardı .

 

Ling Han, masaya bir parmak bastı ve “Böyle bir şeyi yapmanı Cheng Klanı  mı söyledi ?” dedi.

 

“Hehe, Genç Efendi Han, Ling Klan Başkanı’nın senin baban olduğunu bilmiyordum ve Cheng Klanının aldatmacasının altına düştüm. Bana inanmalısın!” Ma Da Jun aceleyle açıkladı.

 

Ling Han gülümsedi ve “Sana inanıyorum” dedi.

 

Ma Da Jun hemen sevinçli hissetti, ama sonra Ling Han’ın konuşmaya devam ettiğini duydu, “Açgözlü bir adamsın. Kişiliğine ve karakterine göre, Cheng Klanına yeterli faydalar olmadan yardım etmek için nasıl gerçekten tenezzül edersin?söyle bana, Cheng Klanından ne gibi faydalar aldın? “

 

“Bu-” Ma Da Jun endişelendi , ancak bir kez Ling Han’ın keskin bakışlarını görünce gerildi ve aceleyle “Otuz bin gümüş sikke” dedi.

 

“Cheng Klanı gerçekten cömert!” Ling Dong Xing, iç çekti. Klanın başı olarak, otuz bin gümüş sikkenin önemini çok iyi anladı.

 

Cheng Klanı ve Ling Klanı, ikisi de şaşırtıcı derecede yüksek bir gelire sahip oldukları için çok benzerdi ancak harcamaları da oldukça büyüktü. Otuz bin gümüş sikkenin toplamı yalnızca iki, üç yıldan fazla zaman harcayarak tasarruf edilebilirdi. Cheng Klanının Ma Da Jun’u kiralamak için böyle bir astronomik toplam kullanmaya istekli olması, Ling Klanı’nın yaşam alanını tamamen kesmeye çalışırken tamamen ciddi oldukları anlamına geliyordu.

 

Ling Han’ın dediği gibi, Ma Da Jun açgözlü bir adamdı. Ling Klanı’na bir kez daha ilaç vermesi için, ona otuz bin gümüş madeni aşan bir ödül vermeleri gerekecekti. Fakat sorun şu ki, Ling Klanı iki kere vurulduktan sonra, ellerinde bulunan tüm parayı pratik olarak harcamış olacaklardı, peki Ma Da Jun’a rüşvet vermek için otuz bin gümüş sikkeyi nerede bulabileceklerdi?

 

 

Bu hamle sadece Cheng Klanına küçük bir yara olmuş olabilir, ancak Ling Klan için kesinlikle ölümcül bir yaralanmaya dönüşecekti.

 

Tanrıya şükür, iyi bir oğlu oldu!

 

Ling Dong Xing, gülümsemeye yardımcı olamadı. Cheng Klanı, teslim ettikleri otuz bin gümüş sikkenin pratik olarak israf edildiğini asla düşünmezdi.

 

“Otuz bin sikke, bu çok fazla”, Ling Han, Ma Da Jun’a hafif bir gülümsemeyle baktı, “Simyacılar gerçekten de pahalıdır”Size rüşvet verebilmek için böyle bir miktar harcamak zorunda kaldılar.”

 

“Genç Efendi Han, sen jest yapıyorsun,” Ma Da Jun alnındaki soğuk ter parçasını sildi. Salak değildi, bu yüzden doğal olarak Ling Han’ın alaycı olduğunu söyleyebilirdi.

 

Ling Han, “Senin sayende, birkaç gündür klan  gerçekten çok ciddi bir zarar gördü,” dedi Ling Han.

 

Ma Da Jun hemen titredi, ama beyninden bir ilham parlaması geçti ve aceleyle, olayın başı Cheng Klan olsa da, bir dereceye kadar kendisinin sorumlu olduğunu inkar edilemez olduğunu söyledi bu yüzden, bu otuz bin gümüş parayı, Ling Klanının yaşadığı kayıpları telafi etmek için Ling Klanına teslim etmeme izin ver. ”

 

Ling Dong Xing şaşırmıştı. Ma Da Jun kadar açgözlü bir adam aslında uzun süredir aldığı para rüşvetini verir mi? Sadece oğlundan ne kadar dehşete düştü!

 

Ling Han başını salladı ve “Bu senin için bir sorun değil, değil mi?” Dedi.

 

“Nasıl olabilir?” Kalbi kanıyormuş gibi hissetmesine rağmen, Ma Da Jun gülümsüyordu ve utanç içinde, “Bu yapmam gereken bir şey ve duygularımın küçük bir göstergesi.” Dedi.

 

“Tamam o zaman!” Ling Han, “Benim için bir şey yapmana ihtiyacım var” başını salladı.

 

“Genç Üstat Han, söyle ve yapmalı,” dedi Ma Da Jun.

 

Ling Han, “Yarından itibaren, genellikle Cheng Klanına verilen hapların bir kısmı satış için Ling Klanı’mıza tedarik edilecek” dedi.

 

Ling Dong Xing bunu duyduğunda hemen kendinden geçmiş hissetti. Simyasal haplar, Ling Klanı için en büyük iki gelir kaynağından biriydi. Arzlarının miktarını iki katına çıkarabilirlerse, karları da buna göre iki katına çıkar. Aynı zamanda, Cheng Klanının geliri yarıya indirilecek.Bu birkaç yıl sürecek olursa, o zaman Cheng Klanının genel gücü çok yakında Ling Klanının gücünden çok uzağa düşecek, Ling Klan ise ... Cheng Klanını tamamen yenebilecek ve gri bulut Şehrinde en önemli klan olacaktı.

 

“Evet, elbette,” Ma Da Jun hızla yanıtladı. Sonuçta, yapması gereken tek şey gerekli emirleri vermekdi – kendi adına hiçbir kişisel kayba uğramayacaktı.

 

“Size karşılığında bir tür fayda sağlamaya ihtiyacım yok mu?” Ling Han bir gülümsemeyle söyledi.

 

“Hoho, Genç Efendi Han, gerçekten şakacısın.” Dedi.

 

“Tamam, sana ihtiyacım olan başka bir şey yok, böylece devam edebilirsin ve işini yapabilirsin” Ling Han başını salladı, Ma Da Jun'u gönderdi. .

 

“Neden ayrılmadan önce akşam yemeği yemiyorsunuz?” Ling Dong Xing kibarca söyledi. Sonuçta, Ma Da Jun onlar için bir şeyler yapacaktı.

 

Ma Da Jun doğal olarak kalmaya cesaret edemedi. Aceleyle ellerini salladı ve “Gerek yok, gerek yok” dedi devam etmeliyim ve çalışmaya başlamalıyım, “sıktığı ellerini Ling Han’a ve sonra Ling Dong Xing’e doğru kaldırdı, aynı zamanda odadan ayrılana kadar geriye doğru adım attı.

 

“Han’er, ona bu şekilde karşılık vermek iyi mi?” Ling Dong Xing dedi. Sonuçta, Ma Da Jun hala bir simyacıydı. Ona herhangi bir parasal fayda sağlamadılar ve Ling Han ona karşı kaba davrandı.

 

Ling Han, “Lütfen endişelenme, Peder. Bu adam güçlüye yalaka ve zorbaları ezen tiptir. Ona bir inç ver ve bir mil alacaktır” dedi Ling Han bir gülümsemeyle.

 

Ling Dong Xing, Ling Han’a neden Ma Da Jun’un ona karşı bu kadar korkmuş ve saygılı olduğunu sormadı. Oğlu zaten büyümüş ve doğal olarak kendine has sırları vardı. Bir baba olarak yapması gereken tek şey ona destek olmaktı.

 

Üstelik bir sonraki adıma hazırlanmak zorunda kaldı. Şimdi, karşı saldırılarının zamanı geldi!

 

 

“Simyacı Ma!” Ma Da Jun’un çıktığını görünce, Ling Zhong Kuan ve torunu gölgelerden ortaya çıkarak ona el salladılar.

 

Dede ve torunu ikilisi restorandan çıktıktan sonra ayrılmadılar. Bunun yerine, burada beklemede kaldılar.

 

Ling Han’ın önünde, Ma Da Jun, çırpınan bir köpek gibi davrandı. Yine de diğerlerinin önünde, kibirli tavrını hemen ortaya çıkardı .ikiliyi görünce bağırdı ve “Benimle tartışacak bir şeyiniz mi var ?” dedi.

 

“Simyacı Ma, görüyorsunuz, Mu Yun ve Ling Han aynı klanın kardeşleridir. Mu Yun’e daha fazla yardım edip, sizinle birlikte simya sanatlarını öğrenmeye ve devam etmesine izin vermemelisiniz mi?” Ling Zhong Kuan, mutlu bir gülümseme ile söyledi.

 

Ancak Ma Da Jun sadece güldü ve dedi ki, “ başkahya Ling, bu konuda karar veremem. Eğer torununuzun gelecekte bir simyacı olmasını istiyorsanız, o zaman önce Genç usta Han’ın onayını almalısınız! Aksi takdirde, işe yaramaz bile. Başka bir simyacı bulursanız bile Kimse torununuzu bir öğrenci olarak almaya cesaret edemez! “

 

‘Ne!?’

 

Ling Zhong Kuan ve torunu, tam bir güvensizliğin ifadesini ortaya çıkardı. Nasıl bir çöp parçasının böyle bir gücü olabilir?

 

“Bana inanmamayı seçebilirsin, ama bunun benimle hiçbir ilgisi yok, bu yüzden lütfen beni bu meseleye sürüklemeyin,” Ma Da Jun elini salladı, ”Ancak, yine de size bir tavsiyede bulunacağım ... Genç Efendi Han’a hiçbir şekilde karşı çıkmayın. Ayrıca ne kadar şanslı olduğunuzu bilmiyorsunuz! ”

 

Hepsi Ling Klanı’nın üyeleriydi. Aile arasında sonsuz düşmanlık diye bir şey yoktu. Ling Dong Xing ve oğlundan içtenlikle özür diledikleri sürece gelecekte nasıl bir fayda elde edemeyeceklerdi?

 

Sonuçta, Ling Han'a, Büyük Usta Zhu bile yani Zhu He Xin saygıyla davranan bir adamdı!

Önceki Bölüm Sonraki Bölüm

Lütfen okuduğunuz bölüme yorum yapmayı unutmayınız. Unutmayın ki yaptığınız her yorum çevirmenleri cesaretlendirir ve mutlu eder. İyi okumalar.

Yorum Yap

Üyelik girişi yapmalısınız. Üye girişi yapmak için tıklayın.

Yorumlar (3)

25 puan
cellist3 ay önce
Üye
Çeviri için çok teşekkürler

9 puan
Buyucumeclisi4 ay önce
Üye
Bu seriye bayılıyorum ellerine sağlık

80 puan
akrepkani5 ay önce
Üye
Çeviri için teşekkürler.