POPÜLER NOVEL GÜNCELLEMELERİ
En Güçlü Sistem Oku
En Güçlü Sistem
Bir Grup Çöp Gelin Vurun Bana
Cilt 1

İlahi Dao'nun Simya İmparatoru Bölüm 30: Bir Anda Ortaya Çıkan Hang Zhan

Çeviri : yuixianna
Düzenleme : yuixianna
Okunma : 1036
Tarih : 08 Ağustos 2019
Önceki Bölüm Sonraki Bölüm

Bölüm 30: Bir Anda Ortaya Çıkan Hang Zhan

 

Çevirmen: Yuixianna

 

Miasma Bulut Canavarı, Liu Dong ve arkadaşlarının birleşik saldırılarına karşı az önce savunduğu için savunması zayıfladığından, Ling Han için bir fırsat yaratan bu kılıç hareketi gerçekten çok akıllıca bir şekilde zamanlandı.

 

“Shua!” uzun kılıç, göklerden inen bir tanrı gibi, görünüyordu.

 

“Pu” bir sesle kılıç, Miasma Bulut Canavarının sağ gözünü deldi ve gövdesi içine daha derinden girip, tepenin  sonuna kadar ileri gitti.

 

“Peng!” Miasma Bulut Canavarı ağır bir şekilde yere düştü. Aslında bir darbeyle öldürüldü!

 

“Ne!”

 

“Anne!”

 

“Si!”

 

Liu Dong ve saklanmakta olan Zhu Xue Yi de dahil olmak üzere diğerleri şok içinde sertçe nefes aldı.

 

Bu, Vücut Rafine kademesin’deki şeytani canavarların en güçlülerinden biri olan gerçek bir Miasma Bulut Canavarı! Ve yine de, bir darbeyle öldürüldü! Bu kadar inanılmaz bir şeyi nasıl kabul edebilirlerdi?

 

Fakat derhal,olay akışına gittiler. Biri konuşursa, doğal olarak havayı solurlardı. Hepsi şu anda bir miktar miasma zehiri solumuşlardı, bu yüzden zehiri çözmek için kendi yetiştirme tekniklerini en kısa sürede kullanmaları gerekiyordu. Aksi takdirde, iç organları büyük olasılıkla zarar görürdü.

 

Bir süre sonra, Ling Han'a doğru ilk yürüyen Liu Dong  omzunu okşarken, hareket edemediğin noktaya kadar çok korktuğunu sanıyordum, ama aslında çok güçlüsün. Bir hamle aslında çok hızlı olabilir. “

 

“Haha, kardeş Ling gerçekten Miasma Bulut Canavarını bir darbeyle öldürmek için gerçekten güçlü!” Li Hao dedi. Böylesine temiz, belirleyici bir hamleye tanıklık edebilmek... , bir kılıç ustası olduğu için ölçülemeyecek kadar heyecanlı hissetti.

 

Ling Han sadece gülümsedi. Ekim seviyesi ne kadar düşük olursa, ekim seviyesi daha yüksek olan bir kişiye meydan okumak için ekim seviyesi daha düşük olan bir kişi için o kadar kolay olur. Dahası, Miasma Bulut Canavarı dikkatinin çoğunu Liu Dong ve şimdiki geri kalanlar üzerinde yoğunlaştırmıştı ve bu da ona tek bir hamlede öldürme şansı verdi.

 

Birebir bir savaş olsaydı, Ling Han kesinlikle Miasma Bulut Canavarı ile savaşacaktı – hatta panzehiri daha önce miasma zehirine götürmemişse sıkıntı olabilirdi.

 

Miasma zehiri dağıldıktan sonra, Yeşil Manevi Meyveleri birer birer kopardılar, ancak bitkinin kendisine zarar vermediler.

 

Şimdi ortaya koydukları plan, zamanında yetişmemeleri halinde  yalnızca bitkiyi sökmeyi seçebilmeleriydi. Ama şimdi Miasma Bulut Canavarı öldüğü için, doğal olarak böyle bir şey yapmaya ihtiyaçları yoktu. Sonuçta bu doğal bir manevi ilaçtı. Zarar vermek doğanın uyumuna da zarar verirdi.

 

Yedi Yeşil Manevi Meyve – her biri bir tane alabilirdi. Ancak, Liu Yu Tong, kendinden uzaklaşmasına rağmen, kesinlikle sonradan Ling Han’a teslim ederdi.

 

 

“Heng, manevi meyveleri geride bırak!” Soğuk bir ses  duydular. İki adam yanlarına yürüdü, biri önde diğeri geride kaldı. Biri gençken diğeri yaşlıydı. Daha genç olanı yaklaşık yirmi artı yaşlarındayken yaşlı adam yaklaşık yetmiş ya da seksen yaşlarındaydı, başı beyaz saçlarla doluydu.

 

Konuşmacı genç adamdı. Yaşlı adam onu ​​bir hizmetçi gibi arkadan takip ederken o önde yürüyordu.

 

Ling Han yaklaşan çifte baktı. Cennet Kademedeki bir savaşçının iç görüsüyle, yaşlı adamın Element Toplama Kademesinin dokuzuncu seviyesine ulaştığını hemen söyleyebilirdi!

 

“Kimin bu kadar kibirli olduğunu düşünüyorsun?” Liu Dong hemen durdu ve bilinmeyen genç adama bağırdı.

 

Bununla birlikte, bu genç adamın bakışları Zhu Xue Yi’nin zarif figürünü ve güzel yüzünü taradı ve çok cesur bir ifadeyle ortaya çıktı. Sonra, küçümseyici bir şekilde, “Beni,  Hang Zhan ‘ı   bilmiyorsun,?” Dedi.

hehe, o zaman Taş Kurt Tarikatı’nı duymuş olmalısın, değil mi? Ben Taş Kurt Tarikatının Yedinci Yaşlı’sının en büyük torunuyum! “

 

Taş Kurt Tarikatı!

 

Bu üç kelimeyi duyunca, Liu Dong ve diğerlerinin yüzündeki ifadelerin hepsi dehşet dolu bir ifadeye  dönüştü.

 

Yağmur Şehrin ’de, bir kişi tesadüfen bir tarikat  veya grup ilan edemezdi. ,Mezhep, Tarikat,  dernek ve grup– en yüksekten en aşağıya, bunlar dört farklı düzeydeydi. Yalnızca Ruhani Okyanus Kademenin bir savaşçısına sahip olan bir parti, bir mezhep  olduğunu iddia edebilirdi, Fışkıran Bahar  Aşamasında bir savaşçısı olan biri tarikat ilan edebilir ... Element Toplama Aşamasında sadece bir savaşçısı olan biri dernek olmayı talep edebilirdi. Grup  olanlar  en düşük kategori de olurdu. Taş Kurt Tarikatı bin mil içindeki en büyük tarikatdı. Söylentilere göre, Dokuz  Büyükler Fışkıran Bahar kademesindeki  savaşçılarken, Tarikat Ustası  Fışkıran Bahar Kademesinin dokuzuncu seviyesinin zirvesinde bireysel olarak duruyordu.

Çn:en zor bölüm buydu. Çok karmaşıktı. Mezhep>tarikat>dernek>grup olay bu yani ama zor çevirdim.

 

Eğer bu Hang Zhan doğruyu söylüyorsa ve büyük babası gerçekten Taş Kurt'un Yedinci Yaşlı’sı ise, o zaman gerçekten dehşet verici bir geçmişe sahipti.

 

“Hahahaha, şimdi kim olduğumu biliyor musun? Manevi Meyveler’i bırakın ve hepiniz kollarınızdan birini kırın, sonra kaybolabilirsiniz!

Ancak, bu iki kız geride kalmalı! “Hang Zhan bir kez daha Liu Yu Tong’a baktı. Yüzünü göremese de, zarif figürü hala kalbinin atmasına neden oldu.

 

Kadınlarla karşılaştığı zengin deneyimiyle bu kız kesinlikle bir güzellik olmalıydı.

 

Liu Dong ve arkadaşları son derece öfkelendi. Manevi Meyveleri geride bırakabilirlerdi, ama gerçekte her biri kollarından birini kırmak zorunda mıydı? Bir dövüş sanatçısı kendi kolunu kırarsa, bu kendi geleceğini mahvetmekle aynı olurdu! Zhu Xue Yi titredi. Neden geride kalmasını istediğini biliyordu ve bu da aynı anda hem iğrenç, hem de öfkeli, hem de korkmuş hissettiriyordu. [1]

 

“Hala bana direnmeyi düşünüyor musun?” Hang Zhan soğukça gülümsedi, “Elder Yu, onları umutsuzluk içinde hissettir!”

 

“Evet, Genç Efendi!” arkasındaki beyaz saçlı yaşlı adam yavaşça onlara doğru yürümeden önce saygıyla cevap verdi.

 

Başlangıçta yaşlı bir adamın düzenlemesi olarak bükülmüş bir figürü vardı. Ancak şimdi, her adımda sırtı biraz düzeldi ve harareti artmaya devam etti ve hızla Liu Dong ve diğerlerinin solmasına neden oldu.

Dokuzuncu Element Toplama Kademesi!

 

Gerçekte, Liu Dong ve diğerleri “Elder Yu” nın ekim seviyesinin ne olduğunu söyleyemedi. Sadece onun çok daha güçlü olduğunu biliyorlardı – büyük bir farkla onlardan daha güçlüydü. Ancak hangi Element Toplama Kademesinde olursa olsun, Vücut Rafine  Kademesindeki birkaç genci bastırmak, elini çevirmek kadar kolay olurdu.

 

Mahvoldular!

 

Liu Dong ve diğerleri kül kadar soldular. Son derece isteksiz olmalarına rağmen, engel olamadılar ancak geçmişlerinin yeni gelenlerle kıyaslayamadığını itiraf ettiler. Kendi güçlerini rakipleriyle karşılaştırmaya gelince, bunu da yapamadılar.

 

“Sen, perdeni çıkar!” Hang Zhan, Liu Yu Tong’u işaret ederek söyledi. Liu Yu Tong’un figürüne baktıkça, kalbindeki ateş ​​daha fazla parladı ve gerçek yüzünü o kadar çok görmek istedi.

 

Liu Yu Tong’un gerçek görünüşü beklentilerine ulaşmasaydı, onu bir hiç için bu kadar beklemesini sağladığı için kesinlikle bir hamlede öldürürdü.

 

Sonuçlar?

 

Hang Zhan  doğal olarak asla böyle bir şey düşünmedi. Taş Kurt Tarikatı bu bölgedeki kraldı. Yağmur Şehrin ’de kötü niyetli hiçbir şey yapmadıkları sürece, peki ya birkaç kişiyi öldürdüyse ne olabilirdi ki?

 

Liu Yu Tong, doğal olarak cevap bile vermedi.

 

“En? Beni duymadın mı?” Hang Zhan biraz üzgündü. Kibirli ve otoriter davranmaya alışmıştı; Onu en çok kızdıran şey, birinin emirlerine itaatsizlik etmeye cesaret etmesiydi.

 

Liu Yu Tong, Ling Han’a baktı. Gülümsemeyi Ling Han’ın yüzünün her tarafına yayıldığını gördükten sonra yavaşça peçesine doğru uzanıp sakince çıkardı.

 

Bir anda sanki etrafları aydınlanmış gibi oldu.

 

Bu dünyada nasıl bu kadar güzel bir kız olabilir?

 

Ne olağanüstü bir güzellik ... yıkıcı derecede güzel! Tavırları buzdağları kadar soğuk olmasına rağmen, birinin onu daha da fethetme arzusu olmasına neden oldu. Bu güzelliğin dizinde büyüleyici bir evcil hayvan haline gelebilmesi için, bu nasıl bir başarı duygusu olurdu?

 

Liu Dong ve gerisi ilk önce nefeslerini kaybetme noktasına şaşırdılar, ama sonra hemen acıma hissettiler, çünkü bu olağanüstü güzellik Hang Zhan’ın ellerine düşmek üzereydi.

 

Hang Zhan doğal olarak son derece şaşırdı ve mutlu oldu.  Asla böyle bir güzelliğe rastlayacağını hayal etmemişti; gözleri, patlayacakmış gibi göründüğü noktaya kadar genişti. Yüksek sesle güldü ve “Güzellik, buraya gel!” Dedi.

 

“Dikkatli ol, Genç Usta, Element Toplama kademesinde!” Yaşlı Yu aniden konuştu, kırışmış suratı son derece ciddiyetle doluydu.

 

Bu kadının gerçek gücünü anlatamadı!

 

Kendisine göre daha düşük ekimi olan bir kişinin ekim düzeyini görmek mümkündü, ancak bu her iki tarafın da yeterince yakın olmasını gerektiriyordu. Tıpkı Yaşlı Yu gibi – güçte Liu Yu Tong’un çok altındaydı, bu yüzden sadece Liu Yu Tong’un ekim seviyesinin Element Toplama Kademesine ulaştığını ancak ekim seviyesinin tam olarak ne olduğunu  belirleyemiyordu.

 

Liu Dong ve grubu ve ayrıca Hang Zhan, hepsi, tamamen güvensizlik ifadelerini gösteren büyük bir şok yaşadı.

 

[1]CN:  Lol.sizce kızları bırakacaklar mı?

Ling han ne yapacak ve neden gülüyordu?

Yu tong ne yapacak?

En önemlisi meyvenin tadı nasıldır? 😂

Hepsi bir sonraki bölüm de?

Önceki Bölüm Sonraki Bölüm

Lütfen okuduğunuz bölüme yorum yapmayı unutmayınız. Unutmayın ki yaptığınız her yorum çevirmenleri cesaretlendirir ve mutlu eder. İyi okumalar.

Yorum Yap

Üyelik girişi yapmalısınız. Üye girişi yapmak için tıklayın.

Yorumlar (1)

20 puan
JNXL3 ay önce
Üye
La birinizde kibarca isteyin şu şeyleri. :D Meyvenin acı badem kırağı gibi çıksın. Ne o öyle hep cennetsi meyveler falan