İlahi Dao'nun Simya İmparatoru

09 Ağustos 2019
Çeviri: yuixianna
Düzenleme: yuixianna
494 Görüntülenme
Bu bölümü 4 Kişi beğendi.
Cilt 1

İlahi Dao'nun Simya İmparatoru Bölüm 31: Başınızı Eğin ve Özür Dileyin

Bölüm 31: Başınızı Eğin ve Özür Dileyin

 

Çevirmen: yuixianna

 

Bu kadın en fazla on sekiz ya da on dokuz yaşlarında olabilirdi, ancak Element Toplama kademesine çoktan ulaşmıştı?

 

Fakat Element Toplama Kademesinin  güçlü bir savaşçısının aslında zayıf  olması nasıl mümkün olurdu?

 

Hang Zhan, kısa bir süre için, kalbinin içine bir “humph” vermeden önce şok oldu – peki Element Toplama Kademesinde ise ne olmuş? Bu yaşta, sadece ilk seviyesindedir. , Yaşlı Yu’ya karşı çıkabilmesi nasıl mümkün olabilirdi?

 

“Yaşlı Yu, onu aşağı indir!” Hang Zhan’ın kalbindeki şehvet tamamen aktifti. Beden Rafine kademesinde bir uygulayıcı olarak, Element Toplama kademesinde bir ustayı tutması ve onunla oyuncak gibi altına alıp oynayabilecekken onun yerine mahvetmesi kötü olurdu.özellikle de bu kız mükemmel bir güzelliğe sahipken.

 

Kendisini geri tutamaması çok yakındı.

 

Elder Yu’nun yüzünde temkinli bir ifade olmasına rağmen, Liu Yu Tong’u da güçlü bir düşman olarak düşünmedi. Sonuçta, kız çok gençti. Zihniyetine göre, kız Element Toplama Kademesinin birinci veya ikinci seviyesinde  olabilirdi ... belki de en fazla üçüncü seviyesinde.

 

Dokuzuncu Element Toplama  kademesindeydi. Her ne kadar bu yaşamda Fışkıran Bahar kademesine girmesi mümkün olmasa da, Element Toplama kademe düzleminde, temelde kendisine karşı savaşabilecek çok az kişi bulunuyordu.

 

“Genç bayan, daha sonra acı çekmekten kaçınmak için itaatkar bir şekilde teslim olun” dedi.

 

Liu Yu Tong’un gözlerinde öldürme niyeti parladı. Liu Klanının prensesiydi. İmparatorluk Şehrinin Sekiz Büyük Klanının önünde, bir Taş Kurt Tarikatı neye benziyordu? Bu Hang Zhan aslında ona karşı kötü niyetler taşımaya cesaret ediyordu, gerçekten ölüm arayışı içindeydi.

 

Ama şu anki durumu akına geldiğinde, yüzündeki sorgulayıcı bir bakışla  Ling Han’a bakmak için döndü.

 

Ling Han omuz silkti ve “Onu öldürmek istiyorsan, bu tarz bir piç kurusu için devam et.” Dedi.

 

Liu Yu Tong geri döndü ve Dokuzuncu Element Toplama kademesinin güçlü havasını  serbestçe ortaya çıkardı.

 

“Ne!” Yaşlı Yu hızla soldu, şok içinde sert bir nefes aldı, “Dokuzuncu Element Toplama Kademesi, bu nasıl mümkün olabilir!”

 

Dokuzuncu Element Toplama Kademesi?

 

Oldukça şok olan tek kişi Yaşlı Yu değildi. Liu Dong ve grubu bile şaşkına döndü, yüz kasları şok ile dondu.

 

Element Toplama Kademesinin dokuzuncu seviyesine ulaşmak , Yirmi yaşın altındaki bir kişi için Element Toplama Kademesi bile yeterince şok edici olurdu! Liu Dong ve arkadaşları aslında, liu Yu Tong ile aralarında bir boşluk olsa bile, bu boşluğun çok fazla olmayacağını düşünüyorlardı, çünkü onlar da sırasıyla Vücut Rafine Kademesinin sekizinci ve dokuzuncu seviyelerine ulaşmıştı ve sadece bir adım öteye gidip kırmak ve Element Toplama Kademesine ulaşmak...Ancak Dokuzuncu Element Toplama kademesine ulaşmaları en az sekiz, belki de on yıl sonra elde edebilecekleri bir şey olarak düşündükleri bir tür güçtü.

 

Yaşlı Yu hemen yumruklarını kibar bir jestle sıktı ve “Lütfen Genç Efendimin önceki kabahatini affedin , Genç Bayan. Genç Efendim adına özür dilerim!” dedi. Her ikisi de Element Toplama Kademesinin dokuzuncu seviyesinde olmasına rağmen, bu genç kadına karşı kaybedemeyeceğini düşünmesine rağmen, sorun, rakibinin zaten bu kadar genç bir yaşta 9. Element Toplama Kademesine ulaşmış olmasıydı.Herhangi sıradan bir yerin desteğiyle Yapabileceği bir şey değildi.Başka bir deyişle, Yaşlı Yu’nun korktuğu geçmişi idi.

 

Hang Zhan üzgündü ve pes etmek istemiyor olsa da, yapabileceği hiçbir şey yoktu. Aşırı derecede kibirli bir adam olsa bile salak değildi. Uğraşabileceği bazı insanlar olduğunu biliyordu ve kesinlikle uğraşmayı düşünmemesi gereken bazı insanların var olduğunu da biliyordu.

 

Liu Yu Tong, kesinlikle uğraşmayı düşünmemesi gerekenlerin kategorisindeydi.

 

Liu Yu Tong sadece ellerini salladı ve sert bir şekilde, “Seni öldürmeyeceğim, yolumdan çekil!” dedi.

 

Ne şaka, nasıl biri Liu Klanının prensesine karşı küfür etmeyi düşünebilir ve yaşayabilirdi!

 

“Bayan, fazla ileri gitme!” Yaşlı Yu derin bir sesle söyledi. Doğal olarak, kenara çekilip Hang Zhan’ın ölmesini izlemeyecekti.

 

Liu Yu Tong cevap vermedi. Ellerini saldırgan bir duruşla kaldırdı.

 

Sarı Derece yüksek seviye dövüş sanatları becerisi,* Erik Ellerinin Koparışı.

ÇN:önceki bölümlerde nasıl çevirdiğimi hatırlamıyorum ama bundan sonra böyle çevireceğim.

 

Bunu gören Yaşlı Yu, bu sorunun barışçıl bir şekilde çözülemeyeceğini anladı, bu yüzden ellerini de kaldırarak pençe haline getirdi.

 

“Sarı Derece orta seviye dövüş sanatları becerisi, Uçan Kartal Pençeleri!” Liu Dong söyledi. Pençe becerilerinde en iyisiydi ve bu yüzden o sınıfa ait birçok farklı becerinin özelliklerini biliyordu. Bir bakışta, Yaşlı Yu’nun pençe becerisini tanımlamayı başardı.

 

“Ling Han, ailenizden biri sorun yaşayacak mı?” Beşi zaten Ling Han’ın etrafında toplanmıştı. Liu Yu Tong şimdi onların tek umut ışığıydı.

 

Ling Han yumuşakça gülümsedi ve “olmamalı” dedi.

 

olmamalı?

 

Liu Dong ve arkadaşlarının hepsi huzursuzdu. “Olmamalı” çok şüpheli geliyordu, ancak her iki savaşçı da Dokuzuncu Element Toplama Kademesinin içindeydi, yani gerçekte, hangisinin galip çıkacağı kesin olarak kim söyleyebilirdi?

 

Onlar sohbet ederken, Liu Yu Tong, çoktan saldırmıştı ve şimdi Yaşlı Yu ile şiddetli bir savaştaydı.

 

İkisi darbelerle alışveriş yaptı, figürleri rüzgar gibi hareket etti – çok hızlıydı.

 

İki savaşçı, Element Toplama Kademesinin dokuzuncu seviyesindeki ustalardı. Liu Dong ve grubu, hareketlerini net bir şekilde göremedi ya da fiili durumu yargılayamadı. Sadece görüşlerinin bulanıklaştığını hissediyorlardı ve kimin kazandığı hakkında hiçbir fikri yoktu.

 

Hang Zhan doğal olarak net bir şekilde göremedi. Son derece endişeli hissetmesine engel olamadı, çünkü eğer Yaşlı Yu mağlup olsaydı, kesinlikle hayatını da kaybederdi. Yani, tabii ki endişeliydi.

 

Ancak savaş yaklaşık üç ila beş dakika sürdükten sonra, iki dövüşçünün hareketi yavaşladı, sadece Liu Dong ve grubunun hepsinin çok net bir şekilde görebileceği noktaya değil, aynı zamanda düşündükleri noktaya kadar savaşın hızı çok yavaşlamıştı.

 

Ancak, Ling Han’ın yüzünde sağduyu ifadesinin bir ipucusu vardı..

 

Yavaşlamış olmaları, iki dövüşçünün saldırılarında kolaylaştığı anlamına gelmiyordu. Aksine, durum daha da tehlikeliydi, çünkü zaten bir ölüm kalım aşamasına girmişlerdi. İkisinden biri küçük, küçük bir hata bile yapsa, sonuç sadece yenilgi değil ölüm olur.

 

Bu birkaç gün, ne zaman özgür olsa, Liu Yu Tong’a rehberlik edeceğini hatırladı. Önceki Cennet Kademesi uygulamasına dayanarak, daha düşük bir dövüş sanatçısına aktarmayı başardığı deneyim ne olursa olsun çok değerli olurdu. Öğretilerini gerçekten absorbe ettiği sürece, gücünde kesinlikle büyük bir artış olurdu.

 

Liu Yu Tong’un anlama düzeyiyle, ona ne öğrettiğini çok iyi anlamış olması gerektiğine inanıyordu.

 

Bu savaşı ... kazanabilmeli.

 

Liu Yu Tong ve Elder Yu’nun savaşı daha da yavaşladı. Bunlardan biri çok uzun zamandır bu aşamada olan Element Toplama Kademesinde eski bir ustaydı ve bu yüzden son derece geniş bir savaş tecrübesine sahipti. Bu arada, diğeri genç olsa da, o bir dövüş sanatları dehasıydı ve çok yüksek bir anlayışa sahipti. Dahası, Ling Han’ın rehberliğinden de çok yararlanmış ve savaşta şok edici derecede güçlüydü.

 

Yaşlı Yu’nun alnı çoktan soğuk terle doluydu. Rakibi çok güçlüydü. Yaklaşmakta olan ölüm baskısını hissetti ama şu anda dikkatini dağıtmaya cesaret edemedi, teslim olmaya ve merhamet dilemeye bile cüret etmedi. Durmaya cesaret ederse, kesinlikle Liu Yu Tong’un öfkeli saldırısına uğrayacaktı.

 

Öte yandan, Liu Yu Tong, gittikçe daha sakin hale geliyordu. O zaten tamamen kazanan taraftaydı.

 

Durum şimdi son derece açıktı. Liu Dong ve grubu bile Liu Yu Tong’un kazandığını açıkça görebiliyordu, bu yüzden endişelerinin dağıldığını hissettikleri için gülümsediler. Net olarak görebildiklerinden, Hang Zhan da doğal olarak net bir şekilde görebildi. İlk fırsatta kaçmaya hazırlanıyordu, geri adım atmaya ve geri çekilmeye engel olamadı.

 

“Çok acelecisin, nereye gidiyorsun?” Ling Han, pruvadan atılan bir ok gibi ileri doğru uçtu ve yolunu tıkadı.

 

“Yolumdan çekil!” Zhan, yüksek sesle bağırdı, “Ben Taş Kurt Tarikatı’ndan geliyorum ve sen benimle uğraşmaya cesaretin var mı? Bütün aileni katledeceğim!”

 

Ne kadar zorba!

 

Ling Han kılıcını çekti, bakışları öldürme niyetle doluydu. Böyle bir adama söylemeye değecek hiçbir şey yoktu – en iyi şey onu hemen öldürmek olurdu.

 

“Ling Han, aptal olma!” Liu Dong bağırmasına engel olamadı. Hang Zhan’ın öldürülmesi durumunda, klanlarının hiçbiri Taş Kurt Tarikatı’nın sıcak öfkesine dayanamazdı.

 

“Haha, arkadaşının tavsiyesine kulak ver ve bana asla karşı çıkma! Aksi takdirde, ölümden başka hiçbir şey seni beklemez!” Hang Zhan soğukça güldü, “Bugün şanslısın!”  kaçmaya hazırdı.

 

Bununla birlikte, boynunda serin bir şey hissettiğinde bulunduğu yerden hareket etmeyi henüz başaramamıştı – uzun bir kılıç ona karşı bastırılmıştı, hemen tüm vücudunun titremesine neden oldu. Neredeyse korkudan işemek üzereymiş gibi hissetti.

 

“Öldürmeye cesaret edemeyeceğim kimse yok!” ling Han sakince dedi ve sesi soğudu, “Diz çök!”

 

Hang Zhan reddetmeye cesaret edemedi. Önündeki adamın buz gibi soğuk gözleri, keskin bir üşüme hissetmesine neden oldu. Bu açıkça onun sözünün eri olan bir adam olduğunu kanıtladı..

 

“Özür dile!” Ling Han söylemeye devam etti.

 

Hang Zhan hemen ayağa kalkıp küfürler etme dürtüsü hissetti, ancak boynundaki donma hissini hissettiğinde, sadece Taş Kurt Tarikatı’na geri döndüğü an, kesinlikle intikam alacağını düşünürken kafasını eğebilirdi. Dedesi şahsen tüm bu adamları öldürmeye gelecekti! Tabii ki, iki güzel kız korunacak ve onun oyuncakları olacaklardı.

 

“Yanılmışım, Adam değilim!” Merhamet dilenerek dedi.

 

Ling Han soğuk bir şekilde, “Bir sonraki hayatında iyi bir insan olacağını umuyorum” dedi.

 

“Hayır-“ Hang Zhan, durumun daha da kötüye gittiğini hissetti, ancak boynu üzerinde keskin bir acı hissetti, görüşü birden kararmaya başladı. Taze kan fışkırdı, gözlerinin güvensizlik içinde genişlemesine neden oldu – Ling Han aslında onu öldürmeye cesaret etti!

 

Aynı anda, Liu Yu Tong yumuşak bir çığlık attı – küçük ellerinin bir kısmıyla, Yaşlı Yu taşa döndü ve hiçbir hareket işareti göstermedi. Uzun bir süre sonra vücudu sonunda yere çöktü.

 


 “Bu büyük bir felaket olacak!” Liu Dong ve diğerleri hep birlikte soğuk bir nefes aldılar.

Lütfen okuduğunuz bölüme yorum yapmayı unutmayınız. Unutmayın ki yaptığınız her yorum çevirmenleri cesaretlendirir ve mutlu eder. İyi okumalar.
Yorum Yap
Üyelik girişi yapmalısınız. Üye girişi yapmak için tıklayın.
Yorumlar
cellist (25 puan) Üye
2019-08-29 14:22:53
Çeviri için çok teşekkürler