Legend of the Asura

04 Eylül 2018
Çeviri: Kyuuseishu
Düzenleme: -
1087 Görüntülenme
Bu bölümü 1 Kişi beğendi.

Beyaz Kurt Kralın Evrimi

Kana Susamış Beyaz Kurt Kralı şiddetle kükredi ve öne atılarak kılıcını kaldırmış olan Feng Xiao’ya saldırdı. İkisinin de saldırısı aynı anda birbirine vurmuştu.

-62, -169.

Feng Xiao 62 hasar almıştı. Bu canavar Yüksek Seviye Boss olmanın hakkını veriyordu. Yüreğindeki savaşma tutkusu harlanmıştı. Bu Beyaz Kurt Kralı’nı ciddiye almalıyım.

Uzun süredir mağarada yaşamasından kaynaklı olarak yaratığın saldırı gücü zayıflamış gibiydi. O koca vücuduyla Beyaz Kurt Kralı fazla atik değildi. Hatta hızı sıradan Beyaz Kurtlardan bile düşük olabilirdi. Feng Xiao her seferinde yaratığın nereye saldırabileceğini önceden görüyordu ve isabet etmesine izin vermeden kaçınarak bir iki kılıç sallıyordu ve bu saldırı düzenini tekrarlıyordu.

-163, -167, -330, -163, -166.

Beş turdan sonra Beyaz Kurt Kralı Feng Xiao’nun beş darbe yemişti ve canının çoğunu kaybederek 342 can değerine düşmüştü. Diğer yandan Feng Xiao ise Beyaz Kurt Kralı’ndan bilerek yediği ilk saldırı dışında hasar almamıştı.

“Elinden gelenin hepsi bu mu?” Feng Xiao kibirli bir şekilde orta parmağıyla Beyaz Kurt Kralı’na bir el hareketi çekti.

Beklenmedik bir şekilde Kana Susamış Kurt Kralı bu hareketin ne olduğunu anlamıştı. Kükredi ve elindeki her şeyi kullanmaya başladı. Tek saldırı yeteneği olan Parçalayan Pençe Vuruşu’nu kullanarak keskin pençelerini havaya kaldırıp Feng Xiao’ya savurdu.

Feng Xiao saldırının menzilini hesaplamıştı. Hızlıca iki adım geriledi ve zıplayarak Beyaz Kurt Kralı’nın saldırısını savuşturdu. Sağ elindeki Xuanyuan Kılıcı’nı savurdu ve kılıcın silueti ileriye doğru fırladı. Bu Yıkıcı Vuruş idi. Bu yeteneğin 4 metre olan menzili sayesinde Feng Xiao saldırmak için yaklaşmamıştı bile. Saldırısını kaçıran Beyaz Kurt Kralı kılıcın ışığı tarafından kesildi. -249 yazısı kafasının üstünde süzüldü.

Kana Susamış Beyaz Kurt Kralı’nın canı 93 kalmış ve rengi kırmızıya dönmüştü. Önünde duran, asaletine saygısızlık edip onu öldürmek isteyen insana baktı. İstemsizce, acı ve pişmanlık dolu bir şekilde kükredi.

“Bir müttefik çağırıyor olabilir mi? İstediğin kadar yardım çağır, kimse sana yardıma gelmeyecek. Uslu ol da geber artık!” İşi bitirmek isteyen Feng Xiao, Xuanyuan Kılıcı’nı savurdu.

Ting! Kükremesi kesilmemiş olsan Beyaz Kurt Kralı’nı beyaz bir ışık sarmıştı ve bu ışık Feng Xiao’nun saldırısını durdurmuştu. Feng Xiao olanlar karşısında şaşırarak geriye doğru birkaç adım attı.

Beyaz Kurt Kralı’nı saran parlak ışık gitgide parlaklaşmış, en sonunda tüm vücudunu kaplar olmuştu. Işık sönene kadar uzun bir süre geçmişti ve ışığın sönüşüyle birlikte Beyaz Kurt Kralı görünür vaziyete gelmişti.

Görünüşe göre Beyaz Kurt Kralı yeniden doğmuştu. Artık tüm bedeni sönük, gümüşi bir ışıkla kaplıydı. Suratındaki bakış daha sert bir hâle gelmişti ve yaydığı kana susamış aura daha da artmıştı. Gözlerindeki öfkesi ve kana susamışlığı önünde duran insana yönelmişti.

Ding! “Feng Hun oyuncusunun kışkırtmaları yüzünden Kana Susamış Beyaz Kurt’un öfkesi evrimleşmesine sebep oldu. Günbatımı Bayırı’nın zengin ruhsal enerjisi sayesinde başarılı bir şekilde 20. Seviye Gümüş Boss olan Gümüşi Kar Kurdu Kralı’na evrildi.”

“…”

Feng Xiao neredeyse küfrediyordu. Hiç beklemediği bir şekilde Kurt Kralı duygusal bir biçimde evrimleşmişti. Dahası 10 seviye birden atlamış ve 20 seviyelik bir Gümüş Boss’u olmuştu!

Gümüşi Kar Kurdu Kralı’nın evrimi sadece canını fullememiş, ayrıca gücünü de müthiş derecede artırmıştı.

Gümüşi Kar Kurdu Kralı

Seviye 20 Gümüş Boss

HP: 5000

Kana Susamış Beyaz Kurt Kralı’nın nefretiyle evrimleşerek güçlenmiş hâli.

Yetenekler:

Kana Susama: Verdiği hasarın %10’unu HP olarak geri kazanır.

Yırtıcı Pençe Vuruşu: Pençelerini şiddetle rakibine indirerek saldırı gücünün 1.5 katında hasar verir.

Şiddetli Kurt Kuyruk Saldırısı: Demir kadar sert olan kurt kuyruğunu sallayarak kısa mesafeli bir saldırı yapar.

Kaynayan Kan: Kükreyerek savaşma arzusunu körükler. Saldırısı ve savunması %10 artar.

“4 tane yeteneği olan 20 seviyelik bir Gümüş Boss! Bununla nasıl savaşayım lan ben?”

Gümüşi Kar Kurdu Kralı ve Feng Xiao birbirlerine baktılar. Birisi öfkeyle, diğeri ise şaşırmış bir şekilde bakıyordu.

Feng Xiao’nun kendi içinde mücadele veriyordu. Pes etmeli miydi? Böyle zor bir boss ile karşılaştığı ve uzun süredir savaştığı için pek pes etmek istemiyordu. Feng Xiao’nun kibri kaçmasını engelleyen başka bir faktördü. Savaşmalı mıydı? Birkaç 20 seviyelik oyuncu toplansa bile 20 seviye Gümüş bir bossun karşısında kazanamazdı. Feng Xiao kibirli olsa da pervasız biri değildi. Gizliden gizliye kazanma olasılıklarını hesaplıyordu.

Kar Kurdu Kralı aniden şiddetle kükredi ve bedeniyle öne atılarak Yırtıcı Pençe Vuruşu ile Feng Xiao’ya saldırdı. Az öncekinden çok çok daha hızlıydı ve şaşkın bir biçimde duran Feng Xiao hazırlıksız yakalanmıştı.

-271.

Feng Xiao şok olmuştu. Hızlıca Küçük Kırmızı İksir içti. Saldırı gücünün 1.5 katı yaklaşık 271’di. Bu da demekti ki normal saldırısı 180 civarı hasar vuruyordu.

180 hasar. Feng Xiao’nun canı 400 civarındaydı ve birkaç vuruşa ölebilirdi.

Feng Xiao akıllıca davranarak geri çekildi fakat Kar Kurdu Kralı’nın hızını hesaba katmamıştı. Kral, Şiddetli Kurt Kuyruk Saldırısı’nı kullandı ve 180 hasar daha verdi.

Feng Xiao canının 100’e indiğini görünce iyice şaşırmıştı. Hemencecik kaçmaya karar verdi. Kar Kurdu Kralı ise rakibini öldürmeye yemin etmişçesine kükredi.

Kar Kurdu Kralı’nın hareket hızı da evrimleştikten sonra artmıştı fakat hızı Feng Xiao ile aynıydı. Onu yakalayamayacağını gören Feng Xiao biraz rahatlamıştı

“Sanırım Kar Kurdu’nun bölgesinden kaçsam iyi olacak. Güvende olurum ve bir sıkıntım kalmaz.” Gerçekten ölmeyecek olsa da Feng Xiao savaşmaya gönülsüzdü.

Feng Xiao koşarken hakaretler savuruyordu. “Seni işe yaramaz hayvan! Senin anan da onun anası da domuz boku!” Düşündükçe daha da çok siniri bozuluyordu. Feng Xiao oyunda olduğunu unutmuştu. İyice irite olan Feng Xiao elindeki Xuanyuan Kılıcı’nı arkasından kovalayan Kar Kurdu Kralı’na fırlattı.

“Bölgenden çıkmadan önce bari bunun tadına bak!”

Oyunda bazı özel yaratıklar rakiplerine saldırmak için silahlarını fırlatabiliyordu fakat oyuncular? Oyuncular bunu kesinlikle yapamıyordu. Yapsalar bile oyun bu hareketi silahı kuşanmaktan vazgeçme sayardı ve silah hemen yok olurdu. Fakat garip bir şekilde Feng Xiao bunu yapabilmişti.

Dönerek ve rüzgârı yararak ilerleyen Xuanyuan Kılıcı bir azrailin yaşamları emen orağı gibi Kar Kurdu Kralı’nın bedenini acımasızca keserek kurdun acı içinde ulumasına sebep oldu. Kurdu arkasında bırakan kılıç bir süre daha ilerleyerek havada bir aura izi bıraktı. Ardından fizik kurallarını hiçe sayarak durdu ve geriye doğru geldiği yoldan tekrar gitti. Bir kez daha Kar Kurdu Kralı’nı kesti ve Feng Xiao’nun avcuna geldi. Tüm bunlar yalnızca birkaç saniye sürmüştü.

-65, -68.

Ding! “Tebrikler Feng Hun oyuncusu. ‘Dönen Kesik’ yeteneğini kazandınız. Prestij +10.”

Dönen Kesik:

Yüksek Seviye Aktif Yetenek.

Kayıp, antik, yüksek potansiyeli olan büyülü bir kılıç tekniği. Sadece İblis Tanrısı’nın bedenine ve yüksek seviye Algı yeteneğine sahip kişiler bu yeteneği öğrenebilir.

Kullanım: Kılıcı elinizden fırlatın. Fırlattığınız düz çizgi üstünde bulunan tüm rakipler hasar alır. Gidip gelerek toplam iki kere hasar verir.

Etki: Git-gel olmak üzere iki saldırı yapar. Verilen hasar normal hasar değerine eşittir. Saldırı menzili 10 metre.

Mana: 30.

Yeniden Dolum: 10 Saniye.

“Beklenmedik bir şekilde yetenek öğrendim. Onu da geçtim antik bir yetenek. Yetenek öğrenmek amma da basitmiş.” Feng Xiao kontrolü kaybedip Gizli Kaos Sanatı’nı kullanarak kılıcı fırlattığını hayal meyal hatırlıyordu.

Feng Xiao cidden normal oyuncuların yeteneği olmadığının (Büyüsel Acemiler hariç) farkında değildi. Hem de bir değil, 2 yeteneği vardı.

Ayrıca bu yeni yetenek Feng Xiao’ya bir fikir vermişti. Arkasından kovalayan fakat yetişmesi imkansız olan Kar Kurdu Kralı’na baktı. “Belki de kazanabilirim!” diye düşündü.

Kar Kurdu Kralı’nın savunması çok yüksekti. Normal saldırılar anca 60 hasar veriyordu fakat bu bile işi bitirmek için yeterli olurdu. Mana değerine baktı. 300/330. Dünden topladığı 20 adet de Küçük Mavi İksir’i vardı. Feng Xiao’nun güveni birden yerine geldi. “Bir kaza çıkmazsa bunu kesinlikle kazanabilirim!”


 

Lütfen okuduğunuz bölüme yorum yapmayı unutmayınız. Unutmayın ki yaptığınız her yorum çevirmenleri cesaretlendirir ve mutlu eder. İyi okumalar.
Yorum Yap
Üyelik girişi yapmalısınız. Üye girişi yapmak için tıklayın.
Yorumlar