POPÜLER NOVEL GÜNCELLEMELERİ
En Güçlü Sistem Oku
En Güçlü Sistem
Bir Grup Çöp Gelin Vurun Bana

Legend of the Asura Bölüm 11: Kurt Kralının İkinci Evrimi

Çeviri : Atilla İlhan
Düzenleme : Kyuuseishu
Okunma : 1115
Tarih : 29 Ekim 2018
Önceki Bölüm Tüm Bölümler

Feng Xiao hemen yön değiştirdi ve mağaranın köşesine doğru koşmaya başladı. Bekleme süresi sona erdikten sonra, Feng Xiao hemen başka bir "Dönen Kesik" kullandı.


-66.


Seviyedeki eşitsizlikleri yüzünden birkaç vuruşun ıskalanması normaldi. Feng Xiao bunu tuhaf bulmadı ve mağaranın kenarında koşmaya devam etti. Saldırıya uğrayan kurt kralı sadece öfkeli bir şekilde uluyabildi. Feng Xiao'nun peşinden koşup, pençeleriyle parçalamak isterken çaresizdi.


Bir adam ve bir kurt böyle koşmaya devam etti. Bekleme süresi sıfırlandığında, Feng Xiao hemen bir başka Dönen Kesik gönderecek, ardından Beyaz Kurt Kralı'ndan gelen bir uluma başlayacaktı. Kovalama devam ettikçe, bir taraf mutlu olurken diğer taraf yavaşça öfkeyle doldu. 


Feng Xiao'nun tahmin ettiği gibi, Beyaz Kurt Kralı sadece bir canavarın zekasına sahipti. Bu şekilde koklayarak etrafta dolaşırken, Feng Xiao'nun peşinden koşmayı bırakmazdı. Dümdüz saldırmayı ya da taktik kullanmayı öğrenmezdi, sadece Feng Xiao'nun peşinden kovalayıp tozunu yutuyordu.


1 dakika…...


5 dakika…...


10 dakika…...

... ...


20 dakika…...


Feng Xiao, bu uzun süre boyunca peşinden sürüklediği bu Beyaz Kurt Kralı'na bir şekilde hayran kaldı. Sadece inatçı ve sadık değil, aynı zamanda aptallığından pişmanlık duymadı. Feng Xiao, karşı tarafın oynandığını fark ettiğinde onun yöntemlerini değiştireceğini düşünmüştü, fakat bu Beyaz Kurt Kralı, peşinden koşarak, tozunu yutuyordu.


“Bu gerçekten yetenekli bir insan! Hayır, yetenekli bir kurt ~ ”


Feng Xiao, son küçük mavi iksirini içtiğinde koşmaya devam etti ve MP'si 110'a geri döndü. Sonuçta, onunla Beyaz Kurt Kralı arasındaki seviyede bir farklılık vardı, bu yüzden de Xuanyuan Kılıcından gelen ek bir kesinlik ile bile saldırılarının üçte birini kaçırdı. Feng Xiao, aynı zamanda, Beyaz Kurt Kralı'nın HP’sini sessizce hesapladı, bu aptal Beyaz Kurt Kralı’nın hala 200 HP’si vardı.


Daha önceki hesaplarında hata yapmıştı! Seviyedeki fark çok yüksekti, bu yüzden isabeti ve kritik oranı çok düşüktü. Feng Xiao soğuk terler içinde kaldı. Eğer iki kere daha kaçırırsa, o zaman tehlikede olurdu.


“Dönen Kesik!” Xuanyuan Kılıcını tekrar fırlattı ve ortaya çıkan hasar rakamlarını yakından izlemek için döndü.-67, -128.


İki saldırıda, kritik bir vuruş bile vardı. Dahası, nadir yere serme etkisini bile tetikledi. Kanlı Beyaz Kurt Kralı yerden kalktı ve zavallı bir şekilde uludu.


"İyi! Gerçekten karakterin var! Ha, ha, ha, ha, ~ ha? Ha ?! ”


Feng Xiao'nun memnun kahkahası bir anda güvensizlik içinde gözlerini ovuştururken durdu ...


Utangaç olmasına rağmen, Gümüş Kar Kurt Kralının kar beyazı kürkü altın bir parıltı yaymaya başladı ve kısa süre sonra tüm vücudunu sardı. Kurt Kralı uzun bir soluk verdi ve altın ışıltısının vaftizine battı. Dev vücudu daha da büyümeye başladı ve kırmızı gözleri altın rengine dönüştü.


“...... !!”


Altın ışıltı kayboldu. Feng Xiao'nun önünde dev bir altın kurt duruyordu. Ona öfkelenen parlayan gözlerle baktı ve vücudu şok edici bir aura yaydı.


Feng Xiao orada dururken şaşkına döndü. Yutkunmakta zorlandı.


"Kahretsin!"


“Ding, Oyuncu Feng Hun, sinsi dövüş stiliniz Gümüş Kar Kurt Kralı'nı iyice kızdırdı. Bu aşırı öfkeden etkilenen Gümüş Kar Kurt Kralı, bedeninde biriken ruhsal enerjiyi emmiş ve 30. Seviye Sarı Altın Boss, Altın Kar Kurt İmparatoru olarak evrimleşmiştir.”


Altın Kar Kurt İmparatoru: Seviye ???

HP: ???

Yetenekler: ???

Seviyelerde büyük bir farklılık olduğu için, Ruh Gözü herhangi bir bilgi edinemedi.


Feng Xiao, kalbinde bir batma hissi hissetti. Ölümün eşiğinde olan bir bossun evrimleşme şansı vardı, ama bu şans on binde bir bile değildi. Üstelik bu, ikinci kez evrim geçirmesiydi, bunun olma şansı yüz milyonda birden bile azdı. Ama ilk boosu, aslında iki kez evrimleşmişti. Gerçekten şanslı ya da gerçekten şanssız olup olmadığını söylemek zordu.


“Ding, Oyuncu Feng Hun, Altın Kar Kurt İmparatoru ile savaşman imkansız, lütfen hemen kaçın.”


Sistem mesajı, Feng Xiao'nun uyanmasını sağladı ve koşmak için döndü. Onu öldürecek bir seviyede olan 30 seviye Sarı Altın Bossla karşı karşıya kaldığında, hiçbir seçeneği olmadığını ve sadece dönüp kaçabileceğini biliyordu.


Nefret ettiği insanın kaçtığını görünce, Altın Kar Kurt İmparatoru'nun gözleri altın ışıkla doldu. Vücudunu hazırladı ve Feng Xiao'ya yıldırım hızıyla fırladı.


Arkasından bir ıslık sesi geldi ve Feng Xiao döndü. Panik içinde, Altın Kar Kurt İmparatoru’nun soğuk parlayan pençelerinin zaten onun önünde olduğunu gördü.


Her şey bitti…. Her şey bitti… Feng Xiao gözlerini kapadı ...


Hepsi böyle sona erdi. Kana Susamış Kurt Kralı'ndan Gümüş Kar Kurt Kralına ve son olarak Altın Kar Kurt İmparatoruna. Acemi Köyü bölgesinden gelen bu kurt imparatorunun önünde, Feng Xiao bir hamamböceği gibiydi. Kurt evrimleşmeye devam etmişe ve güçlenerek büyümüştü. Bu, daha önceki tüm çabalarını büyük bir şaka gibi gösterdi.


Feng Xiao'nun kalbi hayal kırıklığı ve memnuniyetsizlikle doluydu.


“Dang!”


Ölüm hemen kulaklarına gelmedi, onun yerine “dang” sesi duyuldu.


Ben de evrimleşmeyeceğim, değil mi? Feng Xiao aniden bu çılgın fikre vardı.


Gözlerini açan Feng Xiao, hayatının Xuanyuan Kılıcı tarafından kurtarıldığını fark etti. Xuanyuan kılıcı onun önündeydi ve kurt imparatorunun pençelerini engellemişti. Kurt imparatorunun pençeleri Xuanyuan kılıcı tarafından durduruldu ve ilerleyemedi.


Xuanyuan Kılıcının saldırıyı engelleme şansı% 5'ti!


Önündeki Xuanyuan Kılıcını görmek, Feng Xiao'nun gözlerinde ışıklı bir parıltı belirdi. Xuanyuan Kılıcı onu korumuş muydu? Benim gibi kaçan bir efendiyi korudu...


Güçlü bir düşmanın önünde, yapabileceğim tek şey kaçmak mı? Böyle bir insan nasıl Xuanyuan kılıcının efendisi olabilir, bu kişi Wan'er'in misyonunu nasıl başarabilirdi! Güçlü qilin ve İblis Kral ile nasıl yüzleşebilirim!


“Yan, Xuanyuan’ın Kutsal Alevleri!”


Altın bir parıltı, Xuanyuan kılıcını ve Feng Xiao'nun vücudunu çevreleyen altın alevleri kuşattı. Feng Xiao'nun saldırı gücü hemen 400'e çıktı. Altın ışıltısı kurt imparatorunu 5-6 metre geriye fırlattı, ancak kurt imparatoru hemen ayağa kalktı ve Feng Xiao'ya doğru fırladı.


Feng Xiao, ona soğuk bir bakışla bakarken şöyle dedi: “Ben, asil Kan İmparatoru, senin gibi küçük bir kurt imparatorundan nasıl korkabilir? Bu savaşta ölsem bile, tam güç saldırılarımın tadına bakmanı sağlayacağım!”

“Ölürsem ölürüm. Ben Kan İmparatoruyum, sadece kaybedebilirim, kaçamam! ”


Feng Xiao, Xuanyuan kılıcını kaldırdı ve yüksekte tuttu. Yüksek sesle bir şekilde bağırdı ve tüm gücünü ve düşüncelerini Altın Kar Kurt İmparatoru'nu hedef alan tek bir eğik çizgi üzerinde yoğunlaştı.

Aniden, Xuanyuan Kılıcı ve Feng Xiao’dan dışarıya doğru altın bir parıltı fırladı ve tüm alan ışık tarafından sarıldı. Xuanyuan Kılıcından görkemli bir aura çıktı ve görünmez ve güçlü bu aura, kurt imparatorunun pençesinin Feng Xiao'nun bedenine ulaşmasını engelledi.


“Hong!!”


-20.000.


Xuanyuan Kılıcı, Altın Kar Kurt İmparatoru'nun bedenine ağır bir şekilde düştü ve inanılmaz bir patlama sesi çıkardı. Altın ışığın patlamasında, Altın Kar Kurt İmparatoru'nun başının üstünde dev bir kırmızı hasar figürü ortaya çıktı.


Altın Kar Kurt İmparatoru, yere düştüğü ve zemini örten ganimetleri düşürdüğü için bir inançsızlığa sahipti. Böylece, kısa Sarı Altın Boss kariyeri bitmişti.


Feng Xiao, tüm enerjisini bir saldırı ile harcamış gibi görünüyordu. Elindeki Xuanyuan Kılıcına baktığında şok ifadesi vardı.


“Ding, Sarı Altın Bossu, Altın Kar Kurt İmparatoru'nu başarıyla öldürdün. Prestij +30. ”


“Ding, oyuncu Feng Hun, seviye 7'ye ulaştığınız için tebrikler. Güç +1, Dayanıklılık +1, Çeviklik +1, Zeka +1, HP +20 ve MP + 10. Serbest şekilde dağıtmak için 5 stat puanı kazandınız. ”


"Ding, oyuncu Feng Hun seviye 8’e ulaştığınız için tebrikler..." 


“Ding, oyuncu Feng Hun seviye 9'a ulaştığınız için tebrikler ……” 


“Ding, oyuncu Feng Hun seviye 10’a ulaştığınız için tebrikler . Güç +1, Dayanıklılık +1, Çeviklik +1, Zeka +1, HP +20 ve MP + 10. Serbest şekilde dağıtmak için 5 stat puanı kazandınız. ”

......... ...


“Ding, oyuncu Feng Hun seviye 14’e ulaştığınız için tebrikler. Güç +1, Canlılık +1, Çeviklik +1, Zeka +1, HP +20 ve MP + 10. Serbest şekilde dağıtmak için 5 stat puanı kazandınız. ” 


“Ding, oyuncu Feng Hun, tebrik ederim. [Yeniden Doğuş] 'ta bir patronu öldüren ilk oyuncu sizsiniz. 100 Prestij ve 300 altın para kazandınız. ”


“Ding, oyuncu Feng Hun, tebrik ederim. [Yeniden Doğuş]'ta Sarı Altın Patronu öldüren ilk oyuncu sizsiniz. 100 Prestij ve 500 altın para kazandınız. ”


“Ding, oyuncu Feng Hun, tebrikler, 10. seviyeyi geçtiniz. Artık Göksel Ejderha İmparatorluk Şehri'ne geçip sınıfını değiştirebilirsin.”


“Ding, oyuncu Feng Hun, tebrikler, Xuanyuan'ın 'Dünyaya Hükmetmek' becerisini başarıyla öğrendiniz. Prestij +100. ”Önceki Bölüm Tüm Bölümler

Lütfen okuduğunuz bölüme yorum yapmayı unutmayınız. Unutmayın ki yaptığınız her yorum çevirmenleri cesaretlendirir ve mutlu eder. İyi okumalar.

Yorum Yap

Üyelik girişi yapmalısınız. Üye girişi yapmak için tıklayın.

Yorumlar (1)

3 puan
nagihan6 ay önce
Üye
resmen sürpriz gibi harika bir seri, devam edin lütfen