The Good For Nothing Seventh Young Lady

28 Ocak 2019
Çeviri: Kyuuseishu
Düzenleme: Kyuuseishu
1281 Görüntülenme
Bu bölümü 0 Kişi beğendi.

Beceriksiz Yedinci Genç Leydi - Kısım 1

Beceriksiz Yedinci Genç Leydi 1. Kısım

 

 

Tüm bedeni boyunca yayılan, ciğerlerini parçalayan, akıl almaz ağrı Shen Yangxiao’yu karanlıktan çekip çıkarttı.  Gayretli bir çabadan sonra ağrılı gözlerini açtı ve gözlerine parlak bir ışık vururken kulak delici bir ses de kulağının etrafında yankılandı.

 

“Yeteneği olmayan birisi suçu başkalarına atmamalı. Bu sefer, oldukça şanslıydı ve kurtulmayı başardı, ancak bir dahaki sefere kesinlikle aynı şansa sahip olmayacak.”

 

“Çöpler çöp olduğunun farkına varmalı. Çöp olduğunun farkında olduğu hâlde dikkatsizce davranarak ailemizin yüzünü kara çıkarıyor.”

 

Shen Yangxiao’nun kulaklarının etrafında dolaşan sesler bir erkeğe ve bir kadına aitti.

 

Bu iki puşt kim oluyordu da ona beklenmedik bir şekilde çöp diyebiliyordu? Organizasyon bu yaşamaktan sıkılmış iki piçi ne zaman göndermişti?

 

Bedenindeki ağrıları dindiremeyen Shen Yangxiao gözlerini açtı ve sesin kaynağına baktı.

 

Yatağının baş ucunda, kollarını göğüslerinde birleştirmiş bir şekilde duran delikanlı ve genç kız yaklaşık olarak on dört ya da on beş yaşlarındaydı. İkisinin görüntüsü de oldukça göze çarpıcıydı. Giydikleri kıyafetlerin tarzı hariç, şaşırtıcı bir biçimde aynı görünüyorlardı.

 

Yatakta uzanan kişinin uyandığını fark ettiklerinde yüzlerine bir küçük bir endişe yayılmıştı, ancak bu endişeyle beraber suratlarında iğneleyici bir ifade de vardı. Sanki bir çöpe bakıyorlarmış gibi aşağılamalarını ve hor görmelerini artırdılar.

 

“Hey? Vermilyon Kuşu klanının çöpten yedinci genç leydisi sonunda uyandı demek? Bu ağır yarayla bile ölmemen cidden de atalarının bir kutsaması sayesinde.” Hor görerek, yatağında oturur pozisyona gelmiş Shen Yangxiao’ya bakmakta olan genç kız yüzündeki tiksinmeyi saklamıyordu bile.

 

Çekici ve zeki delikanlı, beti benzi atmış, bir ölü gibi beyaz Shen Yangxiao’ya baktığında alayla güldü. “Seni aptal, büyükbabanın sorusuna nasıl cevap vereceğini bilmeliydin. Eğer saçma sapan konuşmaya cüret edeceksen sana garanti ederim ki şu anda itibaren hayatının çoğunu yatalak olarak geçirirsin.”

 

Küçümseme, tehdit, alay ve bu düşmanlık yatakta oturan kişinin içindeki öfkeyi tetikledi.

 

Shen Yanxiao o anda bu iki puştun ne dediğini anlayamıyordu, ancak aklında birbiri ardına tanıdık sahneler bölük pörçük dolanıyordu. Ona tamamıyla ait olmayan bu anılar dev bir dalga gibi gelmişti. Eğer mide bulantısı hissine zorla direnmemiş olsaydı büyük ihtimalle tekrar bayılacaktı.

 

Bu anılar, yetişkinleri taklit eden bir bebeğin yaşından, on üç yaşına kadar gelmiş olan küçük bir kıza ait olması gerekiyordu. Birbiri ardına gelen darmadağınık sahneler sadece küçük bir kız olana kadar büyümesini değil, aynı zamanda Shen Yangxiao’nun tamamen yabancı olduğu bir dünyayı da ortaya çıkarmıştı.

 

Bu dünya, modern çağ toplumundan tamamen farklıydı. Antik zamanlardan kalma medeniyete sahipti ve hem batı hem doğu kültürü fantastik dou qi ve mistik büyülerle harmanlanmıştı. Sadece masallarda olacak devasa ejderhalar bile bu tuhaf dünyada bulunuyordu.

 

24. Yüzyılda ilahi bir hırsız olan Shen Yangxiao, ölmüş olduğuna ve bu veletin bedeninde akıl almaz bir şekilde yeniden canlandığına inanmak istemiyordu. Daha da fazlası, Shen Yangxiao, bu küçük piçlerin onunla aynı ada sahip olmalarına gülse miydi ağlama mıydı bilemiyordu.

 

Şu anda Guangming[1] kıtası adında bir yerlerdeydi. Olduğu bölge ise, Guangming İmparatorluğu'na bağlı bir ülke olan Long Xuan İmparatorluğu idi. Şu anda içinde olduğu beden ise, Long Xuan İmparatorluğu’na ait beş büyük klandan biri olan Vermilyon Kuşu klanının yedinci genç leydisine aitti. Teorik olarak, şu anda ismi yüzünden onu sevmeleri ve üzerine düşmeleri gerekirken bu iki puştun konuşmaları, ait olduğu bedenin cidden de adına yaraşır bir şekilde işe yaramaz bir çöp parçası olduğunu belirtiyordu.

 


Çevirmen Notu

[1] Guangming: Çince “Parlama” anlamına gelen kelime.

Lütfen okuduğunuz bölüme yorum yapmayı unutmayınız. Unutmayın ki yaptığınız her yorum çevirmenleri cesaretlendirir ve mutlu eder. İyi okumalar.
Yorum Yap
Üyelik girişi yapmalısınız. Üye girişi yapmak için tıklayın.
Yorumlar
osmanlitank0 (307 puan) Üye
2019-01-31 01:22:43
kız başrollu serimi aldınız ala ala ??