The Good For Nothing Seventh Young Lady

29 Ocak 2019
Çeviri: Kyuuseishu
Düzenleme: Kyuuseishu
870 Görüntülenme
Bu bölümü 0 Kişi beğendi.

Beceriksiz Yedinci Genç Leydi - Kısım 3

Beceriksiz Yedinci Genç Leydi 3. Kısım

 

Yeni anılarına bakınca, Shen Yangxiao, sahip olduğu bu bedenin babasının, Vermilyon Kuşu klanının liderinin küçük oğlu olduğunu öğrenmişti. Shen Yangxiao daha yeni bir aylık olmuşken ebeveynleri suikasta uğramıştı. 3 kişilik bu aileden kurtulan tek kişi, hala bebeklik evresinde olan kendisiydi.

 

Her ne kadar Vermilyon Kuşu klanındaki kimse ona bir çöp olduğu için saygı göstermese de, Vermilyon Kuşu klanının lideri Shen Feng yine de oğlunun mirasıyla ilgilenmişti. Shen Yangxiao’nun yemeği ve bakımı ile ilgilenmesi için birini tutmuştu, ancak sadece bu kadardı. Edebi sanatlarda da, dövüş sanatlarında da çöp olan birinin varlığının hiçbir değeri yoktu ve varlığı Vermilyon Kuşu klanı gibi büyük bir klana tamamen utanç kaynağıydı.

 

Klanın yıllık ziyafetlerinde bile katılacak nitelikleri yoktu.

 

Zindana gizlice girmesi yüzünden, Shen Yangxiao ölmemiş olsa bile yine de büyük ihtimalle ceza alacaktı.

 

Eğer babasının kökenleri olmasa, büyük ihtimalle Shen Feng onu torunu olarak bile görmezdi.  Şu anda Shen Yangxiao’nun hiçbir desteği olmadığını söylemek yanlış olmazdı.

 

“Bu durum hiç de iç açıcı değil.” Shen Yangxiao’nun yüzü, sandalyeye otururken ve şu anda içinde bulunduğu durumu analiz ederken parlıyordu.

 

Bu sapına kadar rezalet bir olaydı ve hiç koruyucusu da yoktu.

 

“Ancak bu henüz bir felaket sayılmaz.” Olağanüstü bir şekilde çekici olan bir ses Shen Yangxiao’nun kulaklarında yankılanmıştı.

 

Shen Yangxiao aceleyle kalktı ve dikkatli bir şekilde etrafına baktı.

 

Her ne kadar bu beden güçsüz ve kötü olsa da önceki yaşamında Shen Yangxiao’nun ismi, ilahi bir hırsız olarak tüm dünyayı iliklerine kadar sarmıştı. Kimsenin kokusu onun algılarından kaçamazdı. Ancak şu anda bu büyük odanın içerisinde tek bir koku bile sezmiyordu. 

 

O zaman bu ses nereden gelmişti?

 

“Madem konuşuyorsun, neden kendini gösterme cüretinde bulunmuyorsun?” Shen Yangxiao gözlerini kısarak etrafa baktı.

 

“Kendimi göstermek mi?” Ses tekrar ortaya çıkmıştı ve tonunda soğuk bir amaç var gibiydi.

 

“Küçük kız, beni aramana gerek yok çünkü ben hiçbir yerde değilim. Bilakis, senin bedenindeyim.”

 

Bedenin de mi?

 

Shen Yangxiao boş boş bakmayı kesti.

 

“Hayatının sonuna kadar karman çorman bir zihnin olacağını düşünmüştüm ve beklenmedik bir şekilde birden değişim zekileşmeni beklemiyordum. Bu dünya cidden de insanlarla oyun oynuyor. Görünüşe göre Gökler cidden de bize bir şans vermek istemiş.” Bu soğuk ses tekrardan Shen Yangxiao’nun kulaklarında yankılanmıştı. Ancak bu sefer, sesin bu dünyaya ait olmadığını anlamıştı. Bu ses... Beyninden geliyordu!

 

“Sen nasıl bir insansın böyle?” Shen Yangxiao, yeniden doğduğunu kabullenmişti ancak sesin böyle aniden ortaya çıkmasına nedense inanamıyordu.

 

“İnsan mı? Bu dünyada hiçbir insan bana öyle seslenmez. Çünkü bana genelde şeytan diyorlar.”

 

Şeytan mı? Shen Yangxiao kaşlarını çattı.

 

“Kızım, bir iş anlaşması konuşmaya ne dersin?”

 

“Ne işi?” Her ne kadar Shen Yangxiao karşı tarafın kimliğini çözemese de kendine şeytan diyen bu piçin cidden de bedeninin içinde olduğunu artık anlıyordu.

 

“İnsan dünyasında var olmamı tekrar sağlayacaksın ve ben de senin gerçek gücünü almanı engelleyen mührü kaldıracağım.”

 

“Mühür mü?” Shen Yangxiao dinledikçe kafası daha da karışıyordu.

 

“Giysinin sağ kolunu sıyır.”

 

Sesin dediğine uyan Shen Yangxiao kolunu sıyırdı. Sağ kolunun üst kısmında, derisinin üstünde bir damga vardı ve buradaki deri diğer kısımlardan daha koyuydu. Daha önceden sahip olduğu bu bedeni incelemişti ancak bu kolayca göze çarpmayan farklılığı fark etmemişti.

 

“Mühür bu mu?” Kahrolasıca! Bu küçük piçin bedeni daha ne gibi sırlar taşıyordu?

Lütfen okuduğunuz bölüme yorum yapmayı unutmayınız. Unutmayın ki yaptığınız her yorum çevirmenleri cesaretlendirir ve mutlu eder. İyi okumalar.
Yorum Yap
Üyelik girişi yapmalısınız. Üye girişi yapmak için tıklayın.
Yorumlar