The Good For Nothing Seventh Young Lady

29 Ocak 2019
Çeviri: Kyuuseishu
Düzenleme: Kyuuseishu
928 Görüntülenme
Bu bölümü 0 Kişi beğendi.

Dövüş Sanatları ve Büyüde İkili Gelişim - Kısım 1

Bölüm 4: Dövüş Sanatları ve Büyüde İkili Gelişim, Kısım 1

 

“Bu, senin güçlerini normal bir insanınkine indirgeyen ve hayatın boyunca çöp olarak nitelendirmeni sağlayan 7 katmanlı bir mühür olan Yedi Yıldızın Kilit Ayı. Eğer bana yardım etmeye gönüllüysen, bu mühürleri açmana yardım edebilirim.”

 

Shen Yangxiao, kolunun üstünde bulunan ve başkaları tarafından fark edilmesi oldukça zor olan şeye baktı. Şeytan’ın sözlerinin güvenilirliğini düşünüp taşınırken ağzının kenarı şeytani bir şekilde kıvrıldı.

 

“Ayrıntıları tartışmaya başlamadan önce, neden samimi olduğuna dair kendini kanıtlamak için gelecekteki ittifakımızın şartlarını anlatmıyorsun? Ayrıca bedenimde nasıl ortaya çıkabiliyorsun?”

 

Tüm dünyada, Shen Yangxiao gibi, yeniden doğduktan sonra “Şeytan” ile pazarlık yapma cesaretinde bulunan kaç kişi olabilirdi ki?

 

Bir süre sessizlikten sonra soğuk ses tekrar yankılandı.

 

“Şu anki gücün ile hala benim ismimi öğrenecek niteliklere sahip değilsin, o yüzden bana geçici olarak Xiu diyebilirsin! Neden senin bedeninde olduğuna gelirsek, 7 katmanlı mührü kaldırana kadar beklemelisin. Ancak ondan sonra seni bilgilendirebilirim, çünkü şu anda oldukça önemsizsin ve birden çok fazla bilgi edinmen felakete sebep olabilir.”

 

Shen Yangxiao, tam ismi bile olmayan “Xiu” dışında hiçbir işe yarar bilgi öğrenemeyince gülümsedi.

 

“Pazarlık böyle mi yapılır hiç? Senin insan dünyasına geri gelmene yardım ettikten sonra benden çabucak kurtulup kurtulmayacağından nasıl emin olabilirim?” Güç, özellikle şu anda bulunduğu durum içinde oldukça önemliydi. Ancak bazı konuları netliğe kavuşturmadan da gelecekteki beklenmedik tehlikeleri onaylayacak değildi.

 

Birinci sınıf ilahi bir hırsız olmanın getirisi olarak her türlü potansiyel tehlikeyi hesaplayabilirdi. Tüm tehlikeleri anladıktan sonra hedefine tek bir darbe ile ulaşabilir ve işini sessizce halledebilirdi.

 

Bir süreliğine sessiz kaldıktan sonra Xiu konuştu. “Seni öldürmek, kendimi öldürmekle aynı şey.”

 

“Şu anda senin bedenine bağlıyım ve varlığımı senin vücudunun içinde sürdürüyorum. Ölmen durumunda ruhum da seninle beraber uçup, paramparça olup gider.”

 

Bu bilgi kötü değildi! Shen Yangxiao, hileli bir şekilde bilgi edinmeye devam ederken parlak bir şekilde gülümsedi.

 

“Demek özgürlüğünü elde etmek istiyorsun. Peki beni öldürmek seni rahatlatır mıydı?”

 

“Seni asla öldürmezdim.”

 

“Öyle mi? Nedenmiş?” Shen Yangxiao meraklı bir şekilde sorarken mutlulukla gülümsedi. Ancak saf gülümsemesi ve keskin bakışları müthiş bir tezat oluşturuyordu.

 

“Senin bedeninde kalmayı seçtiğim sıralarda, eğer öldürülürsen ruhumun yüzde doksanını kaybetmem konusunda bir antlaşma yaptık.” Xiu'nun sesi azgın dalgalar gibiydi. 

 

Yüzde doksanlık bir hasar mı?! Shen Yangxiao ciddi ciddi alkış tutmak istedi. Her ne kadar Xiu’nun bedenine nasıl bağlı olduğu ve bedeninin içinde var olabildiği meçhul olsa da bu anlattıkları yüzünden Xiu’nun ona karşı bir şey yapmayacağından emin olabilirdi. Onu öldürmek, intihar etmekle aynı şeydi!

 

“Şimdi, mührünün ilk katmanını bozacağım ve tekrardan dou qi ve büyü öğrenme yetine kavuşacaksın. Bu, ittifakımız adına sana verdiğim ilk hediye olacak.” Shen Yangxiao'nun beyninde yankılanan Xiu’nun soğuk sesiyle beraber, Shen Yangxiao birden sağ koluna keskin bir acı girdiğini hissetti.

 

Acı sanki tüm dünyayı parçalayan dalgaların gelip çarpması gibiydi. Daha fazla soru sormak için ağzını açmak istese de tüm zihni tekrardan karanlığa gömülmüştü.

 

*******

 

Shen Yangxiao uyandığında iyicil görünümü olan, yaşlı birisini gördü.

 

“Yedinci genç leydi uyanmışlar.” Yaşlı adam konuşurken gülümsemişti.

 

Shen Yangxiao hafifçe kaşlarını çattı. Zihninde biraz gezinince bu yaşlı kişinin, Vermilyon Kuşu klanının hekimi Shen Qiu olduğunu anladı. 

Lütfen okuduğunuz bölüme yorum yapmayı unutmayınız. Unutmayın ki yaptığınız her yorum çevirmenleri cesaretlendirir ve mutlu eder. İyi okumalar.
Yorum Yap
Üyelik girişi yapmalısınız. Üye girişi yapmak için tıklayın.
Yorumlar
maahhaam (4094 puan) Üye
2019-01-29 16:53:49
Güzel bir novele benziyor. Acaba novellerin yayınlanması ile ilgili haftalık bir takvim yapılabilir mi? Birde eldeki novellerde güncele gelinse daha önce hem sizin için daha kolay olmaz mı hemde okur için de eldeki noveli beklemek daha kolay olur diye düşünüyorum
Kyuuseishu (3265 puan) Yönetici
2019-01-29 17:17:48
@maahhaam, Takvim çıkartma gibi bir planımız var ancak sadece 2 çevirmen olduğumuz ve aynı zamanda manga da çevirdiğimiz için belli bir rutine sokamayabiliyoruz bu işleri. Bir gün x novelından hiç bölüm gelmezken başka bir gün 5-6 bölüm birden gelebiliyor mesela. Takvime en yakın yapabileceğimiz şey "Haftada x bölüm" şeklinde bilgilendirmek olur. Onun dışında, şu anda çevirmekte olduğumuz 2 seri (Overlord ve Solo Leveling) var. Overlord zaten belli bir rutinde geldiği için istesek de onu güncele getirmek konusunda hızlanamayız. Öte yandan Solo Leveling'in yanına 2 seri daha ekleyebilecek durumda olduğumuz için The Good For Northing Seventh Young Lady ve The Novel's Extra'yı seçtik.
maahhaam (4094 puan) Üye
2019-01-29 23:19:23
@Kyuuseishu, çevirmen sayınız az olduğu için önce eldekilerde özellikle solo leveling te(overlord premium olduğu için onu katmıyorum) güncele gelip geçseydiniz daha güzel olurdu diye düşünüyorum. Siz yoğun takviminize iki Novel daha sığdırabiliyorsanız birşey diyemem. Kolay gelsin o zaman. Birde takvim de hergün aynı noveller yazıyor zamanla düzelir inş
Kyuuseishu (3265 puan) Yönetici
2019-01-29 23:20:51
@maahhaam, Her gün bölüm gelecek çünkü?
Kyuuseishu (3265 puan) Yönetici
2019-01-29 23:21:59
@maahhaam, Ayrıca Solo Leveling'in ana çevirmeni ben değilim. Onu çeviren başka biri var zaten.
maahhaam (4094 puan) Üye
2019-01-29 23:42:17
@Kyuuseishu, anladım kolay gelsin o zaman. Takvime diğer novellerde eklenecek mi?(Solo leveling, white, altı medeniyetin gibi) birde overlord cumartesiye mi alındı
Kyuuseishu (3265 puan) Yönetici
2019-01-30 00:33:15
@maahhaam, Evet Overlord cumartesiye alındı. White ve Altı Medeniyetin Dünyası bizim serilerimiz değil. Solo Leveling'e de bir program çıkartıp ekleyeceğiz.