Ejderhanın Kalbi
5 kişi takip ediyor.
2 kişi beğendi.
Görüntülenme: 9695
Yayın Tarihi: 2022
Ülke: Türkiye
Yazar: Soner Tokgöz
Çeviri Durumu: Devam
Çevirmen: Soner Tokgöz
Yayın Durumu: Devam
Diğer Adı:
Konusu

Köşeye sıkıştın! Dizlerinin üzerine çöküp Göksel Yıldız İmpatoru Lui Wu'ya boyun eğ! Belki o değersiz, çöp hayatına merhamet gösteririm" Mao uçsuz bucaksız uçurumun kenarın da, haftalardır kaçtığı için uykusuzluktan kan çanağı gibi duran gözlerle korkusuzca imparatora baktı "Bir köpeğin sözü, ne kadar değerli olabilir?" İmparator kükrercesine "Son kez söylüyorum dizlerinin üzerine çök, Ejderha Kralının Kalbi'ni teslim et ve merhamet edip seni kölem olarak kabul edeyim!" Mao sırıtarak "Çok mu istiyorsunuz köpekler, neden gelip almayı denemiyorsunuz?" dedi. Her yeri kan olmuş bir şekilde imparatora ve ordusuna bakarak sırıtırken orduya bir ağırlık çökmüştü. Mao içinden "Bu değersiz adam hayatını içerek ve eğlenerek geçirdi, affet beni usta ...Öghp ... Keuk!" Kan kırmızısı gözlerle son bir kez imparatora ve karşısında tir tir titreyen orduya bakıp sırıttı ve kendini Guma Çukuru'ndan aşağı bıraktı. Düşerken imparatorun yüzünde ki şok olmuş ifadeye bakarken zevk alıyordu.

"İşte, Yolun sonu......
" --------------------------------------------------
 ----//// Ejderha Kral Hjuras sizden etkilendi!
 Hjuras kalbini ve hayatını size adıyor! ////----
 ----/// Ejderha Kralının Kalbi emiliyor............. ////----

 ----//// %5 ////---- ----//// %20 ////----
----//// %60 ////---- ----//// %99 ////----    
                ----//// %100 ////----
 ----/// Emilim başarılı! Yeni hayatınızda yolunuz açık olsun, Ejderhalar Kralı Maoras ////----

Lütfen okuduğunuz bölüme yorum yapmayı unutmayınız. Unutmayın ki yaptığınız her yorum çevirmenleri cesaretlendirir ve mutlu eder. İyi okumalar.
Yorum Yap
Üyelik girişi yapmalısınız. Üye girişi yapmak için tıklayın.
Yorumlar
Yaso (11 puan) Üye
2022-10-20 20:00:32
Okuyalım bakalım bu arada Harem olacak mı acaba?
JrNirneat (6 puan) Yazar
2022-10-24 11:42:53
@Yaso, Umm seriden okuyucunun şevkini kıracak bir spoiler vermem ama, bu seride harem olaylarının biraz karışık olduğunu söylememden zarar gelmez 😀 Keyifli okumalar.
Barbunay (2 puan) Üye
2022-10-09 20:10:06
çok güzelmiş
JrNirneat (6 puan) Yazar
2022-10-12 12:36:18
@Barbunay, Beğendiğinize sevindim, İyi okumalar. 😊
Hannibal Lecter (2018 puan) Üye
2022-08-06 16:29:10
Gördüğüm kadarıyla yazar türk, bu güzel bir şey ama karakterler neden Çinli? Bir de klasik Çin romanlarındaki gibi olay örgüleri mi olacak?
JrNirneat (6 puan) Yazar
2022-08-09 23:40:24
@Hannibal Lecter, karakter hafif Çin romanlarını andırıyor olabilir doğrudur. Zaten aklımda ki ana karakter, Türk kanı içeren bir Asya türü karma karakter. Ve olay örgüleri zamanla çeşitlenecek, olay örgüsü diğer Çin webtoonları gibi başlayıp daha sonra değişecek. Daha fazla bilgi veremem, spoiler olup okuma hevesi kırılmasın insanların :)