POPÜLER NOVEL GÜNCELLEMELERİ
En Güçlü Sistem Oku
En Güçlü Sistem
Level Atlamama İzin Ver

花樣年華 THE NOTES 1 - The Most Beautiful Moment In Life Bölüm 3.1: Her Şey Buradan Başladı - SeokJin

Çeviri :
Düzenleme :
Okunma : 1004
Tarih : 25 Mart 2019
Önceki Bölüm Sonraki Bölüm

SeokJin

2 Mart Yıl 19 


           Babamın arkasından müdürün ofisine girdim. Küf gibi kokuyordu. Amerika’dan döneli 10 gün olmuştu ve farklı okul sistemleri yüzünden bir sınıf alttan başlayacağımı yeni öğrenmiştim.    


           "Lütfen oğluma iyi bakın." Babamın omzumdaki eli yüzünden titrediğimi hissettim. "Okul tehlikeli bir yer. Sıkı bir şekilde kontrol altında olmalı." Müdür gözümün içine baktı. Siyah bir takım giyiyordu, ağzını ne zaman açsa kenarları kırışıklarla dolmuş yanakları hafifçe titriyordu. Siyaha dönük dudaklarının içi daha da siyahtı.


           "Sen de katılmıyor musun, Seokjin?" Ani sorusuyla kıvrandığımı anladığında babam, omzumu daha da sert kavradı. Boynumun arkasında bir acı hissettim. "Eminim uslu durursun." Babam beni daha da sıkı tutarken müdür inatla göz teması kurmaya çalışıyordu. Tutuşu kürek kemiğimi neredeyse kıracak iken yumruklarımı sıktım. "Beni sürekli haberdar edersin değil mi? İyi bir öğrenci olacaksın, değil mi?" Müdür bana biraz bile gülümsemeden gözünü dikmeye devam etti. "Evet." Cevap verdiğim an omzumdaki acı kayboldu. Babam ve müdür kahkaha attılar. Başımı kaldıramadım bile. 


          Babamın kahverengi, müdürün de siyah olan ayakkabılarına bakmaya devam ettim. Ayakkabılarının burnu parıldıyordu fakat ışığın nereden geldiği benim için bir gizemdi.

Önceki Bölüm Sonraki Bölüm

Lütfen okuduğunuz bölüme yorum yapmayı unutmayınız. Unutmayın ki yaptığınız her yorum çevirmenleri cesaretlendirir ve mutlu eder. İyi okumalar.

Yorum Yap

Üyelik girişi yapmalısınız. Üye girişi yapmak için tıklayın.

Yorumlar (1)

253 puan
deden184 gün önce
Üye
Emeğinize sağlık