花樣年華 THE NOTES 1 - The Most Beautiful Moment In Life

25 Mart 2019
Çeviri:
Düzenleme:
1669 Görüntülenme
Bu bölümü 5 Kişi beğendi.

Her Şey Buradan Başladı - JiMin

JiMin

12 Mart Yıl 19

           Yeni dönem başlayalı birkaç gün olmuştu ama sınıf arkadaşlarım benim için hala birer yabancı gibiydi. Zaten benim hakkımda dedikodu yaptıklarını tahmin etmek de zor olmuyordu. Başlarda aldırmıyormuş gibi davranmaya çalıştım ama pek bir yararı olmadı. "Nehrin karşısındaki apartmanlardan birinde yaşadığını duyduk. Neden bu okula geldin?" Soruyu duymazlıktan geldim. Söyleyecek bir şeyim yoktu çünkü. Kafam eğik bir şekilde yürümeye devam ettim. "Hey, beni duymadın mı?" Adımlarımı hızlandırdım. Hastaneye girip çıktıktan sonra bu okula transfer olmuştum. Mahalleme yakın olan, gidebileceğim başka hiçbir okul kalmamıştı.    


           Okula geç kalma cezası olarak temizlediğim sınıftan-depoya-dönmüş odaya yöneldim. Kapıyı açtığım an, içerideki sesleri duymamla irkildim. Bu saatte kim burada olurdu ki? Tam sessizce kapıyı kapatıp çıkacakken adımın söylendiğini duydum. "Hey, sen Park Jimin’sin değil mi?" Geç kaldıkları için benimle birlikte temizlik yapan üst sınıflardı. Cevap versem mi yoksa gitsem mi emin olamamıştım. O sırada içlerinden biri omzuma dokundu. "İçeri gelmeyecek misin?" Farkında olmadan sınıfa girdim. "Seni tekrar görmek güzel. Beni hatırlamıyor musun? Ben Taehyung. Aynı sınıftayız.’’


           Daha ne olduğunu anlamadan kendimi bir sandalyede otururken buldum. Depo odasının kapısı açılıp kapanmaya devam ediyordu. Temizliği yapan yedi öğrenci de içerideydi. Kimse soru sormuyordu. Müzik dinledik, kitap okuduk, dans ettik ve şakalaştık. Sanki hep birlikteymişiz gibiydi.

Lütfen okuduğunuz bölüme yorum yapmayı unutmayınız. Unutmayın ki yaptığınız her yorum çevirmenleri cesaretlendirir ve mutlu eder. İyi okumalar.
Yorum Yap
Üyelik girişi yapmalısınız. Üye girişi yapmak için tıklayın.
Yorumlar
deden18 (428 puan) Üye
2019-11-09 07:48:34
bölümler kısa olsada iyi vakit geçirdim elinize sağlık