Zanaatkâr Teknobaz

20 Haziran 2020
Çeviri: Lohengramm
Düzenleme: Lohengramm
550 Görüntülenme
Bu bölümü 9 Kişi beğendi.
Cilt 1

İblis ve Hayvan (1. Kısım)

Zanaatkâr Teknobaz – 24. Bölüm: İblis ve Hayvan (1. Kısım)

 

Meraklandı.

 

Onu Kilian’ın yanına getiren çağırma büyüsünden sonra Jezebel meraklanmıştı. Annesinin bir faniyle anlaşma yapması bile yeterince acayipken bir de tek kızını anlaşmaya mı katmıştı? İşte bu daha önce eşi benzeri görülmemiş bir şeydi. İnsanların sevgi ve nefret kavramları, çöküşle beslenen fehl toplumunda aynı anlamlara sahip değildi, ama iblisler yine de kendi soyundan olanları korurlardı.

 

Bir fehlin kendi soyundan gelen birini daha alçak bir varlığa sunması, çoğu kişinin katlanamayacağı bir şeydi. Ancak annesi yine de yapmıştı. Bu hareketi bile bu insanın hayatına ne kadar değer verdiğini gösteriyordu. Jezebel yüzüne bakarken sebebini merak etti.

 

Fiziksel çekiciliğin fehller üzerinde hiçbir etkisi yoktu. Hepsi ya çekici bir güzellikle ya da garip bir görünümle doğarlardı, güzellik standartları ne olursa olsun kendilerinden aşağıdaki bütün ırkları etkilerlerdi. Fehllerin gözünde bütün çekicilik karaktere bağlıydı. Kilian, Ostria’da ortaya çıktığından beri Jezebel bir görünmezlik büyüsüyle onu gözlemliyordu. Tapınaktan çıkıp Oskar’ın icabına bakışına kadar hiçbir anını kaçırmamıştı.

 

Dünya da dahil birçok dünyayı gezdiğinden, onu öbür tarafa yollama şeklindeki şakacılığı oldukça büyüleyici bulmuştu. Kilian’ın eşsiz bir kendini gösterme şekli vardı. Sessiz bir delilik ve kinizm, Jezebel’in aynı anda hem şaşırtıcı hem de hoş bulduğu şeylerdi. Her adımı ve her bakışıyla dünyayla alay ediyor gibiydi.

 

Fehl standartlarına göre genç olmasına rağmen, yaklaşık iki yüz yıllık hayatında Jezebel türlü türlü insan görmüştü. Ancak Kilian onu meraklandırmıştı ve uyurken onu ne kadar çok izlerse, gözlerini ondan ayırmayı o kadar az istiyordu.

 

Bu esnada Kilian gözlerini açtı, yaklaşık 18 yaşlarındaki genç, incecik bir kadının ona arsız arsız baktığını gördü. Hayır, karşısındaki bir kadın değil, adeta bir sanat eseriydi. Kilian her zaman gerçek sanat eserlerinin uzun uzun bakılmaya değer olduğunu düşünmüştü.

 

Kendisine bakan kızın mürekkep gibi salınmış, göğsüne kadar gelen örgüleri, karanlıkta parlayan bembeyaz bir teni ve kendisine bakan badem şeklinde yakut gözleri vardı. Kilian karşısında en mükemmel sanat eserinin durduğunu fark etti. İçindeki sanatçı bir fırça kapıp bu güzelliği bir tabloyla ölümsüzleştirmek istiyordu. Ama aklı başına geldi ve yalnızca gözlerine bakmakla yetindi.

 

Bir anlığına göz göze geldiler. Siyah olmasına rağmen, Jezebel’in örgüleri tenine mükemmel uyumlu bir şekilde parlıyordu. Vücudu, burnu, kaşları, dudakları ve gözleri, her anlamda insanların güzellik standartlarını aşıyordu. Ama hepsinden öte, tüm vücudu savaşlarda yoğrulmuş gazileri bile dizlerinin üstüne çöktürecek çekici bir koku yayıyordu.

 

Eğer üç saat boyunca bir kazıkta yavaş yavaş yanmak zihnini değiştirmemiş olsaydı, şu anki yakınlıkları, baldırlarını ve dekoltesini belli eden kısacık elbisesinden ötürü Kilian’ın aklı karman çorman olurdu.

 

Jezebel sakinliğini koruyordu. Çabucak parçalanan erkekler hiç çekici değillerdi. Yüce olanları parçalamaktan, kendilerini bir şey sananları süründürmekten ve sırf kendisi tarafından boğulmak için gururlarını bir kenara atmalarından hoşlanıyordu. Ancak Kilian kendini bir şey sanmıyordu. Bacaklarının arasında yatarken bile aralarında koca bir duvar vardı. Gözleri ona ne bu hayatta ne de başka bir hayatta asla üzerinde üstünlük kuramayacağını söylüyordu.

 

Bu düşünce nabzını hızlandırdı ve yüzünü Kilian’ınkine yaklaştırdı. Tam dudakları ve burunları birbirine yapışacakken, Kilian, Jezebel’in hayatı boyunca unutamayacağı o cümleyi kurdu.

 

“Karşı cins kıyafetleri giyiyor musun? Giymiyorsan kaybol.” Bu sözler onu şaşırttı ve inanamayarak gözlerini kırptı. Kulakları ona ihanet mi ediyordu? Bir adam az önce ondan karşı cins kıyafetleri giymesini, giymiyorsa da kaybolmasını mı istemişti? Yoksa bu çocuk karşı taraftan mı hoşlanıyordu?

 

Kilian sanki düşüncelerini okuyormuşçasına devam etti.

 

“Minik Jezebel, güzelliğin tıpkı Demokles’in kılıcı gibi. Seni yanımda gezdirirsem, azgın piçlerle uğraşmak zorunda kalırım. Buna katlanamam, bu yüzden bana bir iyilik yap ve halk içindeyken ya erkek kıyafetleri giy ya da ortadan kaybol,” diye açıklama yaptı Kilian dümdüz bir ses tonuyla ve Jezebel de bu sözleri mantıklı buldu.

 

Ardından ona nasıl seslendiğini fark etti ve gözlerini kıstı. “Adımı nereden biliyorsun? Annem mi söyledi?” Jezebel sormadan edemedi ve şimdi gözlerini kısan Kilian olmuştu.

 

“Adın Jezebel mi?”

 

“Evet.”

 

“Cidden mi?”

 

“Seni neden kandırayım ki?”

 

“Fehllerin beyninin tersten çalıştığını her kim söylediyse, bir madalyayı hak ediyor. Annen sana kin mi güdüyor?” diye sordu Kilian. Kim kızına Jezebel adını koyar? Yalnızca fehller böyle bir isim koyardı. Belki de tanışacağı sonraki fehl kadının adı Delilah çıkardı!

 

Jezebel adının Dünya’daki anlamını bilmesine rağmen, bunda bir sıkıntı görmüyordu. Gerçekten arsız, utanmaz ve kontrolsüzdü. Bunda ne yanlış vardı? Kilian gerçekten çok tuhaf biriydi.

 

Ama o böyle düşünürken Kilian kontrolü ele geçirdi, onu omuzlarından kaptı ve yer değiştirdi. Jezebel artık yatakta sırtüstü yatıyordu ve Kilian da üstündeydi. Göğsündeki kırmızı damga parladı, penisi sertleşti ve Jezebel’in ayrık bacaklarına sürtündü. Kilian’ın içinde de benzer büyülü güçlerin dolaştığını hissedince gülümsedi.

 

“Sana damgayı bile verdi mi? Annem seni gerçekten çok seviyor olmalı. Damganın beraberinde getirdiği lütuflardan bahsetti mi?” diye sordu Jezebel. Sadizm fehllerin en büyük neşe kaynağıydı ve diğer alanlarda da yüzeysel olarak ilgileniyordu, ama bütün şeytanların ve diğer ırklardan erkeklerin bu damga için annesine yalvardığını görmüştü.

 

İblis saklama yeteneği dışında Ashera’nın Damgası bir insanın özünü değiştirebilir ve etiyle dölünü yozlaştırarak onlara ağza alınmaz cinsel hüner sağlardı. Ashera en başta bu yeteneği partnerleri artık onu tatmin edemediği için eklemişti, kadim fehl hayatından bir zevk kaynağını kaldırmıştı.

 

Fehller arasında bu yalnızca sınırsız zevk kaynağıydı. Ama fani bir kadın üzerinde kullanılırsa... İlginç sonuçların ortaya çıkacağı söylenebilirdi. Jezebel şimdi Kilian’ın bu yeteneği nasıl kullanacağını görmek istiyordu.

 

Daha fazla beklemesine gerek yoktu.

 

Kilian’ın kaslı göğsü, şekilli göğüslerinin üzerine düştü, yüzünü onunkine yaklaştırırken üstüne baskı uyguladı ve sıcak nefesini yüzünde hissetti.

 

“O yapmadı, ama ben yapabilirim sanırım,” diye yanıt verdi, tek eliyle Jezebel’in sol baldırını kaldırdı ve kasığını onunkine bastırdı. “Denemek ister misin?” diye mırıldandı ve Jezebel kaşlarını kaldırdı.

 

“Sandığımdan daha arsızmışsın.” Konuşurken bile Kilian’ın yüzünden kaçınmadı. “Utangaçlık bir erkeği asla tahrik etmez.” Kilian burunları birbirine sürterken karşılık verdi. Penisi, Jezebel’in ıslanmış kasığında küt küt attı, pantolonunu yırtmak ve onu oracıkta parçalama arzusu çığlık atıyordu.

 

İkisi de birbirlerinin bakışlarında arsızlık gördü. Kilian bu görüntüden hoşlanıyordu, Jezebel ise daha da fazla hoşlanıyordu ve alt dudağını ısırıp beklenmedik derecede vahşi doğasını gösterdi. Kilian da onunkileri ısırdı ve Jezebel’in başını yatağa yaslayıp artan hararetini tutkusuna eşledi. 

 

“Bir fehlin ilk seferi olmanın bedeli vardır,” diye uyardı Jezebel, iki dudağını ayırarak. “Biliyorum,” diye yanıt verdi Kilian. İkisinin de daha fazla konuşmasına gerek yoktu. Dudakları ateşli bir öpücük için buluştu, Jezebel ellerini Kilian’ın kemerine attı ve Kilian da kıyafetinin iplerini tuttu, En az D beden olan büyüleyici göğüslerini açığa çıkardı.

Çevirmen Notu

Jezebel'in kelime anlamı kötü kadın, Delilah ise baştan çıkarıcı, fahişe.

Lütfen okuduğunuz bölüme yorum yapmayı unutmayınız. Unutmayın ki yaptığınız her yorum çevirmenleri cesaretlendirir ve mutlu eder. İyi okumalar.
Yorum Yap
Üyelik girişi yapmalısınız. Üye girişi yapmak için tıklayın.
Yorumlar
Bayoku (54 puan) Üye
2021-03-09 11:57:52
Elinize sağlık
Goncikleyici (641 puan) Üye
2020-09-18 16:41:56
biriside demiyor ki yazarın içindeki bu kadar şehvet nereden geliyor, kaynağı ne.
GLUTTONY (47 puan) Üye
2020-06-27 21:02:07
Hoy hoy nereye geldim ben az önce evdeydim
STERBEN (222 puan) Üye
2020-06-26 09:10:25
Çeviri ve edit için teşekkürler
darys045 (56 puan) Üye
2020-06-21 13:50:44
Çeviri ve edit için teşekkürler
Eyisha (196 puan) Üye
2020-06-21 01:43:36
Aman aman killian da hiç boş durmuyor
murat1habib (32 puan) Üye
2020-06-20 23:32:30
Jezebel ahlaksız kadın demek