Zanaatkâr Teknobaz

20 Haziran 2020
Çeviri: Lohengramm
Düzenleme: Lohengramm
671 Görüntülenme
Bu bölümü 12 Kişi beğendi.
Cilt 1

İblis ve Hayvan (2. Kısım, +18 Bölüm)

Zanaatkâr Teknobaz – 25. Bölüm: İblis ve Hayvan (2. Kısım, +18 Bölüm)

 

Kilian’ın Jezebel’i istemesinin bir sebebi daha vardı, tek sebebi şehvet değildi. Hazineler tehlikeli yerlerde yatardı. Bir fehl yaratığıyla çiftleşmek tehlikeli bir işti, ama başarılı olunursa büyük ödüller onu bekliyordu. Jezebel ise merak ediyordu. Karşısındaki tuhaflıkla bağ kurmanın fehl zihninde yeni bir şey tetikleyip tetiklemeyeceğini merak ediyordu.

 

Mükemmel hareketlerle Kilian’ın kemerini çözdü, pantolonunu indirmesine yardım etti. Jezebel tarafından özgür bırakılan Kilian’ın penisi ereksiyon halindeki başıyla Jezebel’in kasığını öptü. Penisinin sıcaklığı en özel vücut bölgelerine baskı uyguluyor, Jezebel’in tüm vücuduna bir elektriklenme yayıyordu. Karın kaslarını görene dek elbisesini indiren Kilian, dilini Jezebel’in leziz dudaklarından çekip boynuna saldırdı.

 

Diliyle boynunda bir yol çizdi, uğradığı her yere öpücükler ve izler bırakıyordu.

 

Kilian boynunda dolanırken Jezebel’in dudaklarından tatminkâr iniltiler çıktı. Bir yandan tüm vücudunun rahatladığını öbür yandan da beline saldıran bir gıdıklanma hissetti ve Kilian’ın koynundayken eteğini indirip altındaki kırmızı saten iç çamaşırını ortaya çıkardı.

 

Kilian penisini çıkardı ve Jezebel’in ıslanmış amcığıyla iç çamaşırının arasına sokarak 20 santimlik et parçasının etin ve kumaşın tadına bakmasını sağladı. Jezebel yüzünde yaramaz bir gülümsemeyle eteğini Kilian'ın penisinin üstüne örttü, sanki altında yaşananları gizlemeye çalışıyordu. Bunu hoş bulan Kilian, penisini Jezebel’in bacak arasında daha hızlı sürttü, klitorisiyle oynadı ve sert ellerini kullanarak göğüsleriyle oynadı.

 

Kilian’ın ona dokunması, onu öpmesi ve okşaması hoşuna gitti. Penisinin gitgide ısınması onu heyecanlandırıyor, amına girmesini istiyordu. Vücutlarının birbirine karışmasının tadına vardı ve ellerini özgürce kullanmasına bayılıyordu. Bu boyun eğmiş bir erkeği boğmaktan çok daha taze ve yeni bir histi.

 

Jezebel’in sertleşmiş meme uçlarını çimdikleyen Kilian, onları hem sert hem de nazikçe çekip oynadı, diliyle göğüs arasına bir yol çizdi ve memelerinin tadına baktı. Jezebel’in iniltileri gitgide daha da yükseliyordu. Kontrolünü kaybettiğini hissderek Kilian’ı yatağa yatırdı, karşı tarafa geçti ve penisini ıslanmış baldırlarının arasına alıp ona hiç uyarmadan sürtünmeye başladı.

 

“Ohhh...” diye inledi Kilian, artık gücünü ve kontrolünü kaybedip zevke teslim olma sırası ondaydı. Jezebel’in baldırları Kilian’ın penisinin ucuyla ustaca oynayan ipek bir eldiven gibiydi.  Fehller diğer ırkların hayalini kurabileceği en doğal, en zevkli partnerlerdi. Ve yüksek seviye bir fehl olan Jezebel’in vücudunun her parçası bir hazineydi. Aşk suyu bile Kilian'ı uyararak kanının daha hızlı akmasını sağlıyordu.

 

Bu esnada Kilian’ın zevk suyu Jezebel’in baldırlarına aktı, içinde gizlenen enerjiyle titremesine sebep oldu. Amcığı, Kilian’ın penisini istiyordu, ikiliyi çıldırtan bu hayvanca dürtüye direniyordu. İnlemeleri bu gariban evde yankılandı, ince duvarları yakınlardan geçen bütün yabancılara seslerini duyurabilirdi.

 

Daha fazla dayanamayan Jezebel, Kilian'ın penisini bıraktı, bacaklarını açarak ağırlığını ellerine ve bacaklarına verip ters yüz oldu. Bu fırsatı kaçırmayan Kilian, Jezebel’in bacaklarının arasına ilerledi, iç çamaşırını parçaladı, belinden tuttu ve penisini ıslak amına soktu. Tek seferde iblisin deliğine girdi, vücudunu titretti, gözlerinin fal taşı gibi açılmasına sebep oldu ve dudaklarını “O” şekline soktu.

 

Jezebel’in dudaklarından yüksek sesli bir inilti duyuldu.

 

Fehl iblislerinin bünyesi insan kadınlarından farklıydı. Adet veya zar gibi şeyleri yoktu. Bu yüzden Kilian, Jezebel’in amının sıkılığından başka hiçbir engelle karşılaşmadı. Amı o kadar sıkıydı ki kendisi de inledi, penisi Jezebel’in aşk tüneline uyum sağladı ve duvarları da bükülüp ona uyum sağladı.

 

Fehl iblisin amcığı herkesin tadını çıkarabileceği bir şey değildi. Zayıf insanlar kelimenin tam anlamıyla zevkten ölebilirdi. Jezebel’in duvarları penisinin etrafında dans edip, onu sıkıp daha da derinlere çekerken, Kilian bunun sebebini anlayabiliyordu.

 

Bir kez git gel yapmasına rağmen boşalmamak için kendisini zor tutuyordu. Hareket etmeye bir başlasa, Jezebel’in amının onu kurutacağına şüphesi yoktu. Ama aynı zamanda Ashera’nın Damgası kırmızı kırmızı parladı, Kilian’ın canlılığını yenilemekle kalmadı, aynı zamanda penisinin de ışıl ışıl parlamasını sağladı.

 

Jezebel’in vücudunda yayılan enerji, zaten zevke gelmiş aklını daha da karıştırdı. Hassasiyeti arttı, hisleri güçlendi ve iblisin belini tutarken Kilian penisini tekrar girişe soktu, çekici duvarlarında sürüklendi ve ikisinin de dudaklarından daha fazla inilti çıktı.

 

Gitgellere başlayan Kilian, Jezebel’in deliğinin her santimini keşfetti, tatlı dudaklarından en yüksek iniltileri çıkaran bölgeleri buldu ve hafızasına kazıdı. Ama Ashera enerjisini doldurur doldurmaz, Kilian her yerinin bir zevk kaynağına dönüştüğünü ve vücudunun her yerinden orgazm olduğunu fark etti.

 

Kilian kendisini hiç tutmadan kalçasını Jezebel’in amına dayadı ve penisiyle gitgide daha hızlı vurmaya başladı. Jezebel’in iri göğüsleri durmaksızın hopluyordu. Etin etle buluşmasının, taşaklarının göt yanaklarını öpmesinin sesi tüm odada yankılandı, saf zevke ve hayvani içgüdülerine teslim olurlarken iniltilerine karıştı.

 

“Ahhh... Ahh... Evet... Daha hızlı!” Şapırtı sesleri Jezebel’in ağzından çıkan sevgi dolu sözcüklere karıştı ve bu da Kilian’ın amına tüm gücüyle vurmasına sebep oldu.

 

Gitgellerini hızlandırdıkça, deliğini daha fazla tahrip etmesini istiyordu ve bu ağza alınmaz zevk dalgasının işkencesine maruz kaldıklarından hoşnut olmuş hâlde bağırdılar, etraflarını hiç umursamadılar.

 

İnsanüstü bir esnekliğe sahip olmasına rağmen Jezebel şu anki pozisyonunda Kilian’ın vuruşlarının tadına tam anlamıyla bakamıyordu, bu yüzden penisini hiç çıkarmadan önüne döndü. Göt yanakları artık tam karşısındaydı ve gitgelleri hiç kesmedi. Jezebel’in kalçaları Kilian’ın bütün gitgelleriyle buluştu ve kendisini tamamen penisine bıraktı.

 

Ama Kilian’ın penisi içine vururken, Jezebel rahminde farklı orgazmlar hissetti ve yeni zevk doruklarına ulaştı.

 

“Ahh... Ohh... Geliyorum!” İnledi ve Kilian’ın penisi de sanki bu çağrısına cevap verircesine gerilip boşalacağının sinyallerini verdi. Jezebel uyuşturucu bir orgazm içinde titrerken, Kilian da yozlaşmış dölünü içine akıtarak amını sonuna dek doldurdu. Jezebel’in formu o anda değişti. Teni mora döndü, alnında kırmızı bir damga çıktı ve kırmızı siyah kanatlar sırtında belirerek onu tıpkı bir düşmüş melek gibi gösterdi.

 

Hiç uyarmadan Kilian’ın penisinde zıplamaya başladı. Terli bedenleri saatlerce birbirine karıştı, ikisi de kaç defa boşaldıklarını sayamaz oldular. Gecenin bir yerinden sonra şeytani penisi iblisin hakkından geldi ve iblis, Kilian’ın kollarında bayıldı. Kısa süre sonra o da uyudu.

 

Ama şafak sökerken Kilian uyandı ve Jezebel de sanki bunu sezercesine uykusundan kalktı.

 

“Tebrikler kocacığım, artık resmen yüz yıl boyunca birbirimize bağlıyız.” Jezebel yarı şakacı bir ses tonuyla duyurdu.

Lütfen okuduğunuz bölüme yorum yapmayı unutmayınız. Unutmayın ki yaptığınız her yorum çevirmenleri cesaretlendirir ve mutlu eder. İyi okumalar.
Yorum Yap
Üyelik girişi yapmalısınız. Üye girişi yapmak için tıklayın.
Yorumlar
Bayoku (54 puan) Üye
2021-03-09 12:10:19
Elinize sağlık
GLUTTONY (47 puan) Üye
2020-06-28 08:28:49
Ne bölümdü bee
darys045 (56 puan) Üye
2020-06-21 13:56:57
Çeviri ve edit için teşekkürler
Eyisha (196 puan) Üye
2020-06-21 01:49:02
Koca mı hmmmm